0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupit Yaris s dieselem za 40 tis. Kč?

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
Arnie
počet příspěvků1
datum registrace24.10.2006
Čtvrtek 03.05.2018 19:30, yaris
Osobně u toyoty yaris bych volil benzínový motor , nevidím důvod proč kupovat naftový motor u tak malého auta. Stále je větší riziko závad, náročnější servis, hlučnost atd. Manželka jezdí yarisem 2004 1,VVTI už 5let. Údržbu dělám sám, krom výměny oleje a brzdových desek neřešíme žádné závady. Při koupi jsem vyměnil zámek zadních dveří to je vše. Spotřeba s častým popojížděním je 6L benzínu.
Co se týká toyot jsou opravdu spolehlivé, ale benzínové. Já jezdím ravkou první byla v naftě s kterou jsem spokojen nebyl, druhou mám benzínovou-uživatelsky daleko přijatelnější a absolutně spolehlivá.

Hodně štěstí při výběru
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Pátek 04.05.2018 11:13, RE: yaris
Arnie napsal:
Osobně u toyoty yaris bych volil benzínový motor , nevidím důvod proč kupovat naftový motor u tak malého auta. Stále je větší riziko závad, náročnější servis, hlučnost atd. Manželka jezdí yarisem 2004 1,VVTI už 5let. Údržbu dělám sám, krom výměny oleje a brzdových desek neřešíme žádné závady. Při koupi jsem vyměnil zámek zadních dveří to je vše. Spotřeba s častým popojížděním je 6L benzínu. Co se týká toyot jsou opravdu spolehlivé, ale benzínové. Já jezdím ravkou první byla v naftě s kterou jsem spokojen nebyl, druhou mám benzínovou-uživatelsky daleko přijatelnější a absolutně spolehlivá.Hodně štěstí při výběru


Dobrý den, budeme rádi, když napíšete samostatnou recenzi na některý z Vašich vozů: https://www.tipcars.com/magazin/napsat-recenzi-na-muj-vuz/ Přeji hezký den
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pátek 04.05.2018 13:17, RE: RE: yaris
zalezi na rezimu tras, pokud jezdite delsi trasy tak tento diesel klidne berte, na kratsi trasy ale volte benzin. japonci sice obecne diesely moc neumi ale tento je vyjimka, mimoradne povedeny/bezproblemovy
reagovat
uwa1
počet příspěvků185
datum registrace18.10.2016
Úterý 08.05.2018 17:17, psycho
Kto si kúpi auto tejto triedy s dieslom nové je kandidát na psychiatrické vyšetrenie, kto si ho chce kúpiť ako jazdené s hentakým rozpočtom môže ísť do blázinca rovno.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.