0
zpět
 

diskuze k tématu: hydraulicka zdvihatka u Yarise

kategorie zařazení tématu: poradna, technické dotazy, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.06.2013 09:52, hydraulicka zdvihatka u Yarise

vozidlo: Toyota Yaris terra
rok výroby: 2006
palivo: benzin
výkon v kW: 0051
kód motoru: 5207382

popis závady: zacalo mi neco klepat v motoru.Pri nastartovani to tak moc slyset nebylo,az pri jizde pri pridavani plynu se ozyva klepani,ale po pusteni plynu zase nic,a kdyz se motor zahreje tak klepani uticha a nebo je minimalni ze ho skoro neni slyset.Kamarat rika ze to mohou byt hydro-zdvihatka.Co se stim da delat? Pouzivam olej 10-40W a auto ma najeto 140000km
dekuji za odpoved

kód chyby určené na diagnostice: -

typ diagnostického přístroje: -

kroky učiněné pro odstranění chyby + následky: -
reagovat
Petr S
počet příspěvků1250
datum registrace28.11.2008
Čtvrtek 06.06.2013 20:56, RE: hydraulicka zdvihatka u Yarise
nepřihlášený uživatel napsal:
vozidlo: Toyota Yaris terra rok výroby: 2006 palivo: benzin výkon v kW: 0051 kód motoru: 5207382 popis závady: zacalo mi neco klepat v motoru.Pri nastartovani to tak moc slyset nebylo,az pri jizde pri pridavani plynu se ozyva klepani,ale po pusteni plynu zase nic,a kdyz se motor zahreje tak klepani uticha a nebo je minimalni ze ho skoro neni slyset.Kamarat rika ze to mohou byt hydro-zdvihatka.Co se stim da delat? Pouzivam olej 10-40W a auto ma najeto 140000km dekuji za odpoved kód chyby určené na diagnostice: - typ diagnostického přístroje: - kroky učiněné pro odstranění chyby + následky: -


Tedy nejsem si jistý, ale Google na dotaz: "yaris hydraulická zdvihátka" nic nenachází. A mám pocit že Yaris hydraulická zdvihátka nemá. To mívaly některé starší Mazdy.

Nenatankoval jsi špatné palivo? Nejdřív vyjeď nádrž, pak natankuj nějaké kvalitní standardní palivo - tedy natural 95 - a uvidíš. Jednou jsem tankoval v místní pumpě a cukal mi motor u Mazdy. Měnil jsem tehdy zbytečně svíčky. Po natankování nové nádrže to bylo zase OK.
reagovat
Kadeloid
počet příspěvků7
datum registrace20.01.2012
Pátek 07.06.2013 06:27, Zdvihátka
Přesně tak. Tenhle Yaris nemá hydroštely. Změřit vůle ventilů by se ale mohla.
reagovat
tomaskrtek
počet příspěvků982
datum registrace18.03.2008
Pátek 07.06.2013 09:11, RE: Zdvihátka
Kadeloid napsal:
Přesně tak. Tenhle Yaris nemá hydroštely. Změřit vůle ventilů by se ale mohla.


to mohla, ale osobně bych to tipnul na olej-je ho málo.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.