0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Starlet nebo Daihatsu Charade?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, japonská vozidla, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.04.2006 00:49,
fotografie jsou prohozene...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.04.2006 00:55, charade G100, G102...
ma nekdo zkusenosti s predchozim modelem r. 87-93?
rad bych poznal majitele verze GTti - kolik jich asi u nas jezdi co??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.04.2006 09:08, RE: bez předmětu
anonym napsal:
fotografie jsou prohozene...
ano mate pravdu, diky. jiz je vse v poradku!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.04.2006 10:01, RE: bez předmětu
Jakub- TipCars.com napsal:
ano mate pravdu, diky. jiz je vse v poradku!
PORADNA: kávovar nebo vysavač?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.04.2006 10:06, Auta?
Pane inženýre, zapomeňte na tyhle atrapy a kupte si něco co se dá nazvat autem, když už chcete takovéhle miniauto, tak aspoň Hondu Civic 3D z let 92-95, technika, vnitřní prostor, rozvor náprav, podvozek, motor, převodovka.... to vše je úplně na jiné úrovni. A cena nebude o moc vyšší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.04.2006 14:50, RE: Auta?
Ivoss napsal:
Pane inženýre, zapomeňte na tyhle atrapy a kupte si něco co se dá nazvat autem, když už chcete takovéhle miniauto, tak aspoň Hondu Civic 3D z let 92-95, technika, vnitřní prostor, rozvor náprav, podvozek, motor, převodovka.... to vše je úplně na jiné úrovni. A cena nebude o moc vyšší.
Je zajímavé, že se vždy najde nějaký "znalec", pro kterého je "auto" jen to, které má přístrovou desku z měkčených plastů, kupu elektroniky k tomu a co nejsložitější techniku. Obě auta se v žebříčcích spolehlivosti drží docela vysoko, Toyota dokonce nejvýše, tak nechápu, proč by měl chtít sice také spolehlivou, ale daleko složitější Hondu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.04.2006 14:57, RE: charade G100, G102...
martin napsal:
ma nekdo zkusenosti s predchozim modelem r. 87-93?
rad bych poznal majitele verze GTti - kolik jich asi u nas jezdi co??
Pokud myslis 1.0GTI 101 koni, turbo, tak tech jezdi opravdu jen par kusu po cele CR, videl jsem tusim dva. Ostatni uz jsou davno znicene - co jsem slysel, meli problemy s motory,ze dlouho nevydrzeli.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.04.2006 15:37, RE: charade G100, G102...
martin napsal:
ma nekdo zkusenosti s predchozim modelem r. 87-93?
rad bych poznal majitele verze GTti - kolik jich asi u nas jezdi co??
Jezdil jsem tři roky s Daihatsu Charade 5 dv. 1,3 EFI, 66 kw.Měla 100000 najeto a já jsem na ní najel dalších sto.Jediná vada byla ta, že náhradní díly jsou dražší, ale dají se sehnat.Suprové auto, spotřeba kolem 5,5 l/100 km, dostatečný výkon.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.04.2006 17:35,
Jsem přívrženec asijských vozů,ale ani jedno bych si nikdy nekoupil. Toyota má vše za sebou - vyběhaný městský krám. Daihatsu nemá v ČR ofic. zastoupení,nebo aspoň nemělo donedávna.Od toho se odvíjí nabídka náhradních dílů,která je prakticky nulová.Nedávno jsme na to se známým mechanikem koukali - skoro nic,a když tak drahé. Díly myslím tím k běžnému užívání vozidla: výfuk,destičky,světlo,blatník,.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.04.2006 21:31, Honda Logo
Pokud chcete minivůz, tak bych do výběru přidal i Hondu Logo. Miniaturní je dostatečně a výbavu nemá špatnou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 00:46, RE: charade G100, G102...
Jirka K. napsal:
Pokud myslis 1.0GTI 101 koni, turbo, tak tech jezdi opravdu jen par kusu po cele CR, videl jsem tusim dva. Ostatni uz jsou davno znicene - co jsem slysel, meli problemy s motory,ze dlouho nevydrzeli.
dily se daj sehnat jen jsou drazsi...
vydrz motoru zalezi na zachazeni: vymena oleje po 5 tis., kdo jak laboroval s tlakem turba(praskaj hlavy), rozvody, nehonit to kdyz je motor studeny, po razantni jizde nechat bezet motor naprazdno kvuli turbu atd.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 18:53, Starlet
Mám Starlet z roku 97, poslední model, můžu doporučit, nenáročné auto, živý motor, o spolehlivosti nemluvě. Jediné co bych vytknul je hodně malý zavazadelník, ale s tím se u takového auta musí počítat. Motor super, 1.3 ale dokáže uhánět, jakmile ho ale naložíte 4 lidmi živost je pryč. Ideál tak pro 2 lidi.
Pro Ivoss: kolikrát jsi s těmi auty jel že je tak zatracuješ?? A mimochodem, honda je cenově úplně jinde, možná tak rok 92 se dá cenou srovnat, a to je 5 let rozdílu, myslím že je to sakra hodně.
Radši svý slabomyslný názory prezentuj někde jinde
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.04.2006 18:55, galerie
Jinak nechápu proč jste použili fotky toho nejošklivějšího auta co tu máte??
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.