0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota RAV4: Benzín ano, ale bez automatu

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Středa 22.05.2013 21:28, Dotaz
Zdravím, pokoukávám po Rav4 a celkem se mi pozdávají. V Německu se podle mobile.de dají koupit za velmi rozumnou cenu.


Je to vůbec možné? Cena mi připadá vynikající. Je to sice 7 let staré, ale nájezd je super (pokud je to pravda). Navíc je to pravděpodobně slabší verze dýzlu, která má podstatně lepší spotřebu. Kdyby se k tomu mohl vyjádřit někdo povolaný, bylo by to super.
reagovat
rojack
počet příspěvků145
datum registrace06.01.2009
Čtvrtek 23.05.2013 10:28, RE: Dotaz
brin napsal:
Zdravím, pokoukávám po Rav4 a celkem se mi pozdávají. V Německu se podle mobile.de dají koupit za velmi rozumnou cenu, třeba toto e to vůbec možné? Cena mi připadá vynikající. Je to sice 7 let staré, ale nájezd je super (pokud je to pravda). Navíc je to pravděpodobně slabší verze dýzlu, která má podstatně lepší spotřebu. Kdyby se k tomu mohl vyjádřit někdo povolaný, bylo by to super.


Protože ji do budoucna sháním taky, prošel jsem spoustu záznamů na serverech. Ta cena je skutečně dobrá. A v tom může být problém. Zarezervujete po telefonu, vyřídíte všechny potřebné věci, dojedete na místo ...... a zjistíte, že je to po bouračce nebo to má motor před generálkou. . Případně avizovaná cena je pouze první splátka leasingu.
Za tuto cenu podle mě nelze tuhle novější generaci RAV4 (r.v. po 2007) pořídit aniž by jí něco nebylo. Na německých serverech se RAVek prodává tisíce, mrkněte na průměrnou cenu r.v. 2008. Aha, už to vidím, vybral jste tu nejlevnější (6.400e) r.v. 2008 z celkového počtu 1086 aut.
Reálná cena je kolem 12 tis éček a to jsem ještě nízko. Nová RAVka v dieslu stojí kolem 700tis. a bohužel si díky spolehlivosti drží cenu podobně jako z jiného důvodu Octavie. Ale ta vaše nabízená motorizace je ze dvou RAV dieslů ta lepší, to je pravda.
reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Čtvrtek 23.05.2013 14:28, Benzín
Po pročtení infa na forech apod. jsem se rozhodl spíš pro benzín. Evidentně s ním nikdo nemá problém. Ale uvidíme, ono se může ještě lecos změnit...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.