0
zpět
 

diskuze k tématu: koupě vozu asi SUV

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.03.2013 14:33, koupě vozu asi SUV
Prosím o radu,t.č. jezdíme v Superbu čxč dsg,vše dobré,uvažuji v důch.věku nad SUV a jedná se nám o doporučení - naš požadavek je asi - diesel,4x4, autom.př., měkčí podvozek,vyhř.sedačky + volant,komfortní /oblast Jesenicka/ kde tento základ musí být.
Dodám,že Q5 audi je poměrně tvrdá - odzkoušeno.Děkujem za Váš názor a ještě co se týká ceny - nějaký průměr
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.03.2013 14:40, koupě vozu asi SUV
Jen doplnuji původní dotaz na SUV,že jsem neuvedl asi naši představu značek

- Rande Evoque,Toyota RA,Santa Fé .............ostatní nechám na doporučení - jen pro dva a komfort.
reagovat
nahlásit
David V
počet příspěvků2076
datum registrace16.05.2007
Úterý 26.03.2013 14:55, RE: koupě vozu asi SUV
nepřihlášený uživatel napsal:
Prosím o radu,t.č. jezdíme v Superbu čxč dsg,vše dobré,uvažuji v důch.věku nad SUV a jedná se nám o doporučení - naš požadavek je asi - diesel,4x4, autom.př., měkčí podvozek,vyhř.sedačky + volant,komfortní /oblast Jesenicka/ kde tento základ musí být. Dodám,že Q5 audi je poměrně tvrdá - odzkoušeno.Děkujem za Váš názor a ještě co se týká ceny - nějaký průměr


Zkusil bych Porsche Cayenne, s tím nemůžete šlápnout vedle. Nafta Vám nějakou korunu oproti benzínu uspoří. Do nějakého průměru se s cenou určitě vejdete.
reagovat
nahlásit
JirkaRS
počet příspěvků13
datum registrace11.12.2011
Úterý 26.03.2013 19:32, RE: koupě vozu asi SUV
nepřihlášený uživatel napsal:
Jen doplnuji původní dotaz na SUV,že jsem neuvedl asi naši představu značek - Rande Evoque,Toyota RA,Santa Fé .............ostatní nechám na doporučení - jen pro dva a komfort.


Bože

V tom případě ti doporučuji Ladu Nivu
reagovat
nahlásit
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Úterý 26.03.2013 20:16, RE: koupě vozu asi SUV
nepřihlášený uživatel napsal:
Jen doplnuji původní dotaz na SUV,že jsem neuvedl asi naši představu značek - Rande Evoque,Toyota RA,Santa Fé .............ostatní nechám na doporučení - jen pro dva a komfort.


Rande Evoque

reagovat
nahlásit
Kojot027
počet příspěvků111
datum registrace02.01.2011
Středa 27.03.2013 08:31, RE: koupě vozu asi SUV
nepřihlášený uživatel napsal:
Jen doplnuji původní dotaz na SUV,že jsem neuvedl asi naši představu značek - Rande Evoque,Toyota RA,Santa Fé .............ostatní nechám na doporučení - jen pro dva a komfort.


Ten rozptyl je pekelný. Nový asi ne, že nebo se pletu?. Pokud preferuješ komfort tak si dej rande s Range Evoque. To samý ti splní Toyota Landcruiser. Případně nějaký ameriky typu Escalade...
Ale když čtu dotaz znovu, tak podle mne něco chybí, nebo nevíš co chceš..
reagovat
nahlásit
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Středa 27.03.2013 11:50, RE: koupě vozu asi SUV
nepřihlášený uživatel napsal:
Prosím o radu,t.č. jezdíme v Superbu čxč dsg,vše dobré,uvažuji v důch.věku nad SUV a jedná se nám o doporučení - naš požadavek je asi - diesel,4x4, autom.př., měkčí podvozek,vyhř.sedačky + volant,komfortní /oblast Jesenicka/ kde tento základ musí být. Dodám,že Q5 audi je poměrně tvrdá - odzkoušeno.Děkujem za Váš názor a ještě co se týká ceny - nějaký průměr


Chcete nové nebo ojeté? Kolik najezdíte? Co je to "nějaký průměr"?

reagovat
nahlásit
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.