0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota chce vyrobit levnější model, než je Logan

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.01.2007 07:10, Neco pro Cechacky
Tohle je neco pro nas, cim nizsi cena, tim lip!!!))
Ale ja davam prednost ojetinam
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.01.2007 08:39, RE: Neco pro Cechacky
zigi napsal:
Tohle je neco pro nas, cim nizsi cena, tim lip!!!))
Ale ja davam prednost ojetinam
To je v našem případě úplně jedno jestli se budou prodávat levnější auta než Logan,Škoda si bude stejně pořád prodávat ty svoje předražená auta v základní výbavě dál nehledě na ceny jiných.Akorát to trochu zamává s cenami těch ojetých.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.01.2007 10:54, RE: Neco pro Cechacky
Tonny napsal:
To je v našem případě úplně jedno jestli se budou prodávat levnější auta než Logan,Škoda si bude stejně pořád prodávat ty svoje předražená auta v základní výbavě dál nehledě na ceny jiných.Akorát to trochu zamává s cenami těch ojetých.
Nevim, treba jak je na tom logan s bezpecnsoti, ale treba nez koupit za 200 logana, ktery podle me bezpecnsot nema jako fabia, vzhled pred faceliftem anni neni hzky, materialy uvnitr taky nic moc. A jeste k tomu nejlevnejsi logany za 200 nemaji abs, posilovac rizeni, airbagy, je to takova skoda 120 v modernim kabatu. KDyz si do logana koupite posilvoac rizeni, ABS, airbagy tak vas vyjde minimalne na 230 tis. To radsi pujdu do bazaru a za 230 koupim treba i tu fabii kombi v lepsi vybave, nebo tech 230 invetsuji do auta jako trab focus, nebo kdyz chce nekdo velky auto, za 230 se da sehnat hezke mondeo. Ja osobne Loganu moc nefandim. Ale musim uznat ze po faceliftu je hezky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 17:47, no problem
Ono to není problém, mě už to kdysi napadlo proč to nikdo neudělá. Stačí aby škoda oprášila feldu a začala ji třeba za 150 tis prodávat a ostatní automobilky jak by smet
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 18:48, RE: Neco pro Cechacky
Martin napsal:
Nevim, treba jak je na tom logan s bezpecnsoti, ale treba nez koupit za 200 logana, ktery podle me bezpecnsot nema jako fabia, vzhled pred faceliftem anni neni hzky, materialy uvnitr taky nic moc. A jeste k tomu nejlevnejsi logany za 200 nemaji abs, posilovac rizeni, airbagy, je to takova skoda 120 v modernim kabatu. KDyz si do logana koupite posilvoac rizeni, ABS, airbagy tak vas vyjde minimalne na 230 tis. To radsi pujdu do bazaru a za 230 koupim treba i tu fabii kombi v lepsi vybave, nebo tec...
Jasně, že si kup ojetou Fabii. To je to nejlepší co můžeš udělat) A nech se s ní barevně vyfotit! Já nevím proč tady každej mele jenom o Fábii. Článek je o tom, že Toyota bude vyrábět levný auto. Jestli bude jenom trochu koukatelný a s tou kvalitou, co má Toyota (vlastní zkušenost), tak bych se toho nebál. Ovšem, pak tady budou pořád škodivkáři, kteří nic jiného nezkusili a melou pořád tu svou. Když vidím to základní fábku, co nemá ani lakované nárazníky, tak se mi chce blejt. PS: viděl jsem spoustu rozštípaných Fabií (jsem hasič) a nevím, kde ta bezpečnost je, asi ji tam někam dobře schovali, ale lidi v tom docela umírají, sorry.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.01.2007 20:45, RE: Neco pro Cechacky
Jackas napsal:
Jasně, že si kup ojetou Fabii. To je to nejlepší co můžeš udělat) A nech se s ní barevně vyfotit! Já nevím proč tady každej mele jenom o Fábii. Článek je o tom, že Toyota bude vyrábět levný auto. Jestli bude jenom trochu koukatelný a s tou kvalitou, co má Toyota (vlastní zkušenost), tak bych se toho nebál. Ovšem, pak tady budou pořád škodivkáři, kteří nic jiného nezkusili a melou pořád tu svou. Když vidím to základní fábku, co nemá ani lakované nárazníky, tak se mi chce blejt. PS: viděl jse...
Faba v dobre vzniku s Puntem mela jako snad jedina 4 hvezdicky v malych autech. Samozrejmne ze je neco jineoh mala fabia se 4ma hvezdickama a stary BMW 5 co ani neproslo testy. Ale co potom je pdoel tebe bezpecne auto mezi malymi? Samozrejmne kdyz mala fabia naboura do neceho velkeho je to i o kineticke energii
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.