0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Corolla Verso 2.2 D-4D - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.12.2007 14:02, Minimum emocí?
Tak nevím, jaké minimum emocí mněl autor na mysli. Pokud emoce,které jsem zažil kdysi se Scénikem, tak to raději bez emocí. Jediné emoce, které jsem zažil se scénikem, byly vždy při placení v servisu. Od té doby, co mám Corollu Verso, tak zažívám emoce při sešlápnutí plynového pedálu ( diesel tahá velmi hezky) Nebudu se tady zase s nikým dohadovat o vzhledu, mně se líbí moc, jinak bych si ho nekupoval. Většině mých známých a kamarádů taky a dokonce po svezení s tímto autem, jsem 2 známé přimněl k tomu, že si Toyotu koupili taky! (nenutil jsem je Jen tak mimochodem, pokud bych mněl říci, co si předsatvuji pod pojmem auto bez emocí, pak je to Golf V plus.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.12.2007 16:04, RE: Minimum emocí?
anonym napsal:
Tak nevím, jaké minimum emocí mněl autor na mysli. Pokud emoce,které jsem zažil kdysi se Scénikem, tak to raději bez emocí. Jediné emoce, které jsem zažil se scénikem, byly vždy při placení v servisu. Od té doby, co mám Corollu Verso, tak zažívám emoce při sešlápnutí plynového pedálu ( diesel tahá velmi hezky) Nebudu se tady zase s nikým dohadovat o vzhledu, mně se líbí moc, jinak bych si ho nekupoval. Většině mých známých a kamarádů taky a dokonce po svezení s tímto autem, jsem 2 známé přimněl...
Očekávát emoce od sériového rodinného automobilu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.12.2007 16:06, RE: Minimum emocí?
anonym napsal:
Tak nevím, jaké minimum emocí mněl autor na mysli. Pokud emoce,které jsem zažil kdysi se Scénikem, tak to raději bez emocí. Jediné emoce, které jsem zažil se scénikem, byly vždy při placení v servisu. Od té doby, co mám Corollu Verso, tak zažívám emoce při sešlápnutí plynového pedálu ( diesel tahá velmi hezky) Nebudu se tady zase s nikým dohadovat o vzhledu, mně se líbí moc, jinak bych si ho nekupoval. Většině mých známých a kamarádů taky a dokonce po svezení s tímto autem, jsem 2 známé přimněl...
Naprosto souhlasím, toto auto a bez emocí?Osobně nemám tu čest, když nepočítám to , že jsem ji párkrát viděl na silnici. Auto, které mi připadá naprosto bez emocí - Fabia II. Ale to už jsme někde jinde ...
Tato toyota se mně osobně líbí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.12.2007 21:23, spotřeba
no, já jel teď s Octavií I 1,9 TDI 66 kw a ve dvou a s dvěma taškama v kufru na zimních pneu si vzala na 110 km po okreskách při 60 km/k průměr 3,5 litru. V létě se dostanu na 3
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.12.2007 22:03, RE: spotřeba
anonym napsal:
no, já jel teď s Octavií I 1,9 TDI 66 kw a ve dvou a s dvěma taškama v kufru na zimních pneu si vzala na 110 km po okreskách při 60 km/k průměr 3,5 litru. V létě se dostanu na 3
No ,já myslím, že se dostaneš možná i na 2,5, jak znám tobě podobné lidi)) Tato spotřeba je naprosto skvělá, do té doby, než si ji spočítáš sám.

PS: Tato Toyota má o 37KW víc a asi o 100NM víc, myslím, že ten výkon zasluhuje spotřebu kolem 5,5-6l/100km, oproti Tvé líné, chrochtající 66KW octavii)))))) Asi jsi trochu zaspal dobu!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.12.2007 22:05, RE: Minimum emocí?
anonym napsal:
Očekávát emoce od sériového rodinného automobilu?
Jasně máš pravdu, ale najdou se tací, co sem zase budou psát, jak je to nrvzhledné auto a jak třeba C-Max je daleko hezčí a td. Osobně si to nemyslím ani náhodou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.12.2007 07:53, RE: Minimum emocí?
anonym napsal:
Naprosto souhlasím, toto auto a bez emocí?Osobně nemám tu čest, když nepočítám to , že jsem ji párkrát viděl na silnici. Auto, které mi připadá naprosto bez emocí - Fabia II. Ale to už jsme někde jinde ...
Tato toyota se mně osobně líbí.
Podľa mňa, fábia II nie je bez emócií, má v sebe niečo, ako multipla. Nemôžeš ju prehliadnúť bez ohľadu na to, či sa ti páči, alebo nie. Podľa mňa škaredá, podľa iného pekná, ale tak zvláštne disproporčne riešená, že honda civic je proti nej konzervatívny dizajn...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 28.12.2007 07:55, RE: spotřeba
anonym napsal:
no, já jel teď s Octavií I 1,9 TDI 66 kw a ve dvou a s dvěma taškama v kufru na zimních pneu si vzala na 110 km po okreskách při 60 km/k průměr 3,5 litru. V létě se dostanu na 3
Ty vooole, to je kááára! A ten motúúúrek si jen tak bubláá!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 29.12.2007 01:41, RE: Minimum emocí?
anonym napsal:
Tak nevím, jaké minimum emocí mněl autor na mysli. Pokud emoce,které jsem zažil kdysi se Scénikem, tak to raději bez emocí. Jediné emoce, které jsem zažil se scénikem, byly vždy při placení v servisu. Od té doby, co mám Corollu Verso, tak zažívám emoce při sešlápnutí plynového pedálu ( diesel tahá velmi hezky) Nebudu se tady zase s nikým dohadovat o vzhledu, mně se líbí moc, jinak bych si ho nekupoval. Většině mých známých a kamarádů taky a dokonce po svezení s tímto autem, jsem 2 známé přimněl...
avensis ma emoci nula, auris asi nebude moc jiny, moc nevadi ale nepotesi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 30.12.2007 17:19, RE: spotřeba
anonym napsal:
No ,já myslím, že se dostaneš možná i na 2,5, jak znám tobě podobné lidi)) Tato spotřeba je naprosto skvělá, do té doby, než si ji spočítáš sám.

PS: Tato Toyota má o 37KW víc a asi o 100NM víc, myslím, že ten výkon zasluhuje spotřebu kolem 5,5-6l/100km, oproti Tvé líné, chrochtající 66KW octavii)))))) Asi jsi trochu zaspal dobu!
No jo, když se potká "koncernový" fanoušek s fanouškem Toyoty...

Přito mě právě Toyota s "koncernem", svým způsobem, dnes přijdou velmi stejné. Co mají společného? Oboje dříve vyráběli nadprůměrně spolehlivá auta, dnes už to neplatí - jakkoli stále Toyota co se týče spolehlivosti ani dnes není špatná, od konkurence se dnes už příliš spolehlivostí neliší. Oboje si za tuto pověst těžící z doby minulé nechávají hodně platit. Oboje vyrábějí auta bez jakékoli technické invence (i když si tím na druhou stranu zachovávají pověst spolehlivosti), i design je bez nápadu. Zato neurazí. (No, ačkoli někoho může ta bezpohlavnost trochu svádět k pošťuchování. Ale nemyslí to zle - protože si to kupovat nemusí.) A u obou si drží i ojetiny přehnanou cenu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 30.12.2007 18:32, RE: spotřeba
anonym napsal:
No jo, když se potká "koncernový" fanoušek s fanouškem Toyoty...

Přito mě právě Toyota s "koncernem", svým způsobem, dnes přijdou velmi stejné. Co mají společného? Oboje dříve vyráběli nadprůměrně spolehlivá auta, dnes už to neplatí - jakkoli stále Toyota co se týče spolehlivosti ani dnes není špatná, od konkurence se dnes už příliš spolehlivostí neliší. Oboje si za tuto pověst těžící z doby minulé nechávají hodně platit. Oboje vyrábějí auta bez jakékoli technické invence (i když si tím na dru...
No určitě máte v něčem pravdu, ale na druhou stranu musím říct, že to co platí o spolehlivosti u koncernu, neplatí u Toyoty. Tím chci říct, že Toyota si drží ten svůj standard pořád, alespoň dle mých zkušeností. (5tá Toyota) To, že si za to nechají řádně zaplatit, tak to máte bohužel pravdu. Toyota pronikala velmi dlouho na český "zabedněný" trh a bohužel, dnes již spopusta lidí zná kvality vozů Toyota a cena vypadá podle toho. Musím, říct, že ta technická invence u Toyoty zase tak neplatí, spíš mi přijde, že už moc není co vymýšlet. Ačkoliv, například koncern "spí" už hodně dlouho a spoustě lidí to nějak moc nevadí a stále platí ty přemrštěné ceny za zastaralou techniku. Navíc tady panuje takový ten zažitý názor, že VW umí auta, no někdo si to může myslet)) U příznivců koncernu často slýchám, že u VW mají takový ten "pocit z auta" bohužel, já jsem ho nikdy nezažil a zkoušel jsem to hodně. Raději budu mít ten exotický pocit za auta, ale vím, že vždycky nějak dojedu))
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.