0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Corolla Verso 1.6 VVT-i - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.09.2007 08:25, Nafta?Proč?
Diesel určitě ušetří pár kaček,ale 1.6 od Toyoty jezdí výborně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.09.2007 10:56, RE: Nafta?Proč?
anonym napsal:
Diesel určitě ušetří pár kaček,ale 1.6 od Toyoty jezdí výborně.
Ale žere!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.09.2007 14:16, RE: Nafta?Proč?
anonym napsal:
Ale žere!!!!
rodice maji Xsaru Picasso 1.6i taky s 81kW ... a prumer maji taky mezi 7.5-8 ... a to nejezdi skoro po meste ... vetsinou podil silnice mimo obec a dalnice ... jezdi vzdy tez ve dvou ... myslim ze spotreba je dana vyssi stavbou a vahou u obou vozu ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.09.2007 16:18, RE: Nafta?Proč?
anonym napsal:
Ale žere!!!!
No jezdit za 7.1 mi neprijde ze "zere"... Za kolik bude jezdit ten diesel? Za 5.5-6l kombinovane? Tzn. navratnost po 220tis km? Mno nevim... Pokud nekdo jezdi 100tis rocne, tak pak asi jo, jinac mi ten benzin prijde ok...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.09.2007 12:11, RE: Nafta?Proč?
anonym napsal:
No jezdit za 7.1 mi neprijde ze "zere"... Za kolik bude jezdit ten diesel? Za 5.5-6l kombinovane? Tzn. navratnost po 220tis km? Mno nevim... Pokud nekdo jezdi 100tis rocne, tak pak asi jo, jinac mi ten benzin prijde ok...
U současné produkce Toyoty si opravdu můžete vybrat motorizaci podle ročního nájezdu. Jinak ať se jedná o benzínové, nebo naftové motory, oba jsou perfektní a je radost s nimi jezdit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.09.2007 17:37, RE: Nafta?Proč?
anonym napsal:
No jezdit za 7.1 mi neprijde ze "zere"... Za kolik bude jezdit ten diesel? Za 5.5-6l kombinovane? Tzn. navratnost po 220tis km? Mno nevim... Pokud nekdo jezdi 100tis rocne, tak pak asi jo, jinac mi ten benzin prijde ok...
No jenže tebou psaných 7,1l není kombinace, ale mimo město, čili vůbec nejnižší možná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.09.2007 15:11, RE: Nafta?Proč?
anonym napsal:
No jezdit za 7.1 mi neprijde ze "zere"... Za kolik bude jezdit ten diesel? Za 5.5-6l kombinovane? Tzn. navratnost po 220tis km? Mno nevim... Pokud nekdo jezdi 100tis rocne, tak pak asi jo, jinac mi ten benzin prijde ok...
No nezabúdaj že dvojliter turbodiesel určite poskytne lepší pôžitok z jazdy a rezervu výkonu ako len tak-tak jedna šestka
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.