0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Corolla 1,4 - je světovým hitem

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.03.2005 11:11, Universal
Připadá jako naprosto uiverzální auto, sice nemá až tak sportovního ducha, jak by se mi líbilo, ale super spotřeba, zavazadelník, design...
Today, Tommorow,... :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.03.2005 13:29, RE: Universal
Vymča napsal:
Připadá jako naprosto uiverzální auto, sice nemá až tak sportovního ducha, jak by se mi líbilo, ale super spotřeba, zavazadelník, design...
Today, Tommorow,... :)
Souhlasím. Měl jsem Octávku, Renaulta a musím říct, že tohle je něco úplně jinýho, ale našel jsem se v tom. Octávka tvrdá, na dlouhý cesty za trest, Renault - podvozkový součásti jsou na chvíli - nevydrží to co Octávka. A Corolla? Jedním slovem spolehlivost.. a pohoda.. Marty
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.04.2005 14:18, RE: Universal
anonym napsal:
Souhlasím. Měl jsem Octávku, Renaulta a musím říct, že tohle je něco úplně jinýho, ale našel jsem se v tom. Octávka tvrdá, na dlouhý cesty za trest, Renault - podvozkový součásti jsou na chvíli - nevydrží to co Octávka. A Corolla? Jedním slovem spolehlivost.. a pohoda.. Marty
To jo, ale váhal bych mezo Corollou a novým Focusem. Obě jsou to dost dobrá auta s odpovídajícími kvalitami. Osobně hodnotím Corollu jako usedlejší, ford je více sportovnější. Obě auta se ale v historii prodávala dost dobře, teď ale nevím, který se pyšní titulem nejprodávanější auto světa.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.06.2005 15:45, osobni zkusenost
Muzu potvrdit co pisi v tomto testu. Mam stredni verzi sport 1,6, ta vypada lepe, ma bocni spoilery, modre potahy atd. Já bych privital 16" kola, stabilizator přední nápravy, myslim ze by to jezdilo lepe, motor na to má. Posaz mi vyhovuje, zvykl jsem si na to velice rychle.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.11.2005 16:05, Osobní zkušenost
3 roky jezdím s tímto autem,velká spokojenost , 1,4 Linea Terra , z hlediska článku souhlasím s konservativnějším designem,nicméně auto má již 4 léta,ve své době konkurenční automobilky neměly lepší,jinak jsem seděl snad ve všech konkurenčních autech a uvnitř je Corolla ze všech "nejluxusnější"-samozřejmě za srovnatelnou cenu,nelze srovnávat výbavu u auta za 440 tis. a např. 600 tis. U těch plastů-co jako by chtěl dát autor
dovnitř auta-plechy?nebo dřevo?Jednoznačně nejkvalitnější plasty ze všech aut nižší střední třídy má Corolla (Fokus,Golf,Astra,Civic,323,Octavia).
Těšte se na nový model!Zdraví Johny Ferpo
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.