0
zpět
 

diskuze k tématu: Civic vs Corolla vs 3

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.11.2013 00:10, Civic vs Corolla vs 3
Zdravím příznivce automobilového průmyslu.

Plánuji koupi auta do 100 tisíc Kč a měl by to být japonec. Bude to vůz nižší střední třídy a motorizací bude asi střed nabídky - 1,6l.

Soupeři jsou Honda Civic, Toyota Corolla a Mazda 3. Rok výroby 2003 a novější, protože mazda 3 je z roku 2003.

Rád se za volantem bavím, ale to není hlavní kriterium. Chtěl bych také spolehlivé auto, nenápadné pro zloděje a vandaly.

Dokáže někdo určit vítěze japonského souboje?

Děkuju za odpověďi, Luboš

reagovat
monis
počet příspěvků2
datum registrace24.10.2006
Sobota 23.11.2013 01:42, RE: Civic vs Corolla vs 3
To je těžká volba,všechna tři auta jsou výborná co se týče spolehlivosti.....Záleží také které z aut se vám asi líbí nejvíce,pokud zrovna nepreferujete jen jednu značku.....Já vlastním honda civic a jsem s ní nadmíru spokojená,co do spolehlivosti,tak s úsporou paliva.....Chce to v daných autech se svézt a pak porovnat......a následně vybrat.....

reagovat
hrop1
počet příspěvků22
datum registrace15.08.2013
Sobota 23.11.2013 07:13, tip
Dobrý den.Nedávno jsem řešil stejný problém,M3 versus CIVIC. Myslím,že pokukud se Vám povede svézt ve všech 3 autech, tak nejlépe se jezdí s MAZDOU 3. Docela by mě zajímalo,co nakonec vyberete .... Mazda má ale problém s lakem,tak na to pozor. Toyota buse asi nejspolehlivější,ale je to podle mě nuda. Přeji šťastnou ruku při výběru,Jirka.
reagovat
salix
počet příspěvků35
datum registrace17.02.2009
Sobota 23.11.2013 14:47, tip
Zkus ještě Imprezu.Taky je to japonec, taky hodně spolehlivej a taky se málo krade (alespoň myslím) a díky permanentnímu 4x4 se s ní zejména v zimě vyblbneš do sytosti.Motorizace 1,6 TS je sice subaristy přezdívaná "mrtvola", ale zas tak hrozný to není.Řeší to dvoulitr, ten už docela jede.
Přeju šťastnou ruku.
reagovat
Corlis
počet příspěvků135
datum registrace14.03.2007
Pondělí 25.11.2013 07:32, re:
vemte corollu, je max. spolehlivá, sice některé kusy měli problém se spotřebou oleje (vvti motory), ale to je prkotina. Já mám e11 již dvanáct let v rodině a krom spotřebáku jsem vubec nic neřešil. Kdybych měl koruny, vzal bych dva roky starou v jednašestce, je tam skvělý motor. Ale jak píše Monis, vyzkoušejte všechny a rozhodněte se, vše je slušná volba.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 05.06.2014 17:35, re:
Dobrý den. Co se týká spolehlivosti, nemusíte o ni obávat ani u jednoho z Vámi vybraných vozů. Já osobně bych Vám doporučoval Toyotu Corollu. Obsazuje pravidelně přední příčky ve statistikách spolehlivosti a nebývají s ní žádné vážné problémy. Také není příliš oblíbená mezi zloději, což patří mezi hlavní požadavky. Chybu ale určitě neuděláte ani s jedním z trojice vybraných vozů.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.