0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupě ojetiny - do 100 tis. pro svižnou jízdu

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla
Lemonek
počet příspěvků1
datum registrace15.12.2016
Čtvrtek 15.12.2016 19:34, Koupě ojetiny - do 100 tis. pro svižnou jízdu
Vážení řidiči,

tímto příspěvkem bych Vás chtěl poprosit o radu, jak již titulek napovídá, o koupi ojetiny. Požadovaná cena je do 100 000 korun. Auto mi bude sloužit na cestování do zaměstnání, výlety a příležitostné jízdy. Vzhledem k výše uvedenému, bych rád upřednostnil benzín před naftou. Auto by mělo být samozřejmě spolehlivé, dobře zpracované s nízkým počtem častých a obvyklých poruch (náhradní díly za dostupnou cenu). Je mi rozmlouváno, abych nekupoval "velké auto" (původní favorit Passat 5.5), protože ho nevyužiji. Jsem fandou svižné jízdy (nikoliv brzda-plyn), a tak bych byl rád za sportovnější -> sportovní, nejlépe třídveřový vůz. Po přehodnocení jsem zvolil následující číslo 1. Toyota Celica řada 6. Za Vaše rady/výtky k mému favoritovi a případným ostatním kandidátům budu moc vděčný. Děkuji.

S pozdravem a přáním hezkých svátků, Honza.
reagovat
sheogorath
počet příspěvků527
datum registrace27.05.2016
Pátek 16.12.2016 10:44, RE
Celica bude v pohode, i kdyz trosku klaustrofobicka. Mozna jeste BMW E46 Compact? Kdyby se seslo trochu vic dukatu, tak mozna i Fiesta ST - pokud to mas na prevazeni sebe a trosku srandy k tomu
reagovat
BobanHTP
počet příspěvků2404
datum registrace19.08.2015
Pátek 16.12.2016 14:34, Ford Focus II
Ahoj, za mě jednoznačně Ford Focus II 2.0 v ben.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.