0
zpět
 

diskuze k tématu: Octavia, Astra G, Corolla nebo Avensis?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, japonská vozidla, japonská vozidla, česká vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 11:54, Martin
Měli jsme v rodině astru model 2000 motor 1,6 a musim rict ze je to skvely motor, vcelku tichy, dobre jede, ale horsi to je kdyz nalozite auto jako my 5 lidmy a kufr plny vecmi na chatu. To potom zrala okolo 8 - 9 litru a moc to nejelo. Ale jinak kufr diky rovne hrane hodnotim jako skvely, da se tam dat cokoliv aniz by jste to musel davat pres PRAH jako treba u sedanu. Pokud jste ochotny dat do auta az 200 tis a chcete auto pro rodinu a ne na sporotvnejsi jizku, podivejte se po nejakem citroenu C5, bud sedan nebo kombi, je to velky, pohodlny, sice design je hodne vystredni ale co se tyce prostornosti je to skvely. a ceny nejsou tak hrozne kupit muzete 1,8 benzin, 2,0 benzin, nebo 2,0 HDI, Myslim ze je to velice praktice a chytre vymyslene auto, ale kvuli designu je hodne odsuzovane, osobne se mi tolik nelibi, ale najdete v nem vse co chcete. Prostor, spolehlivost prumerna, podovzek pro rodinou jizdu lepsi asi nenajdete ( ne pro sportovni jizdu )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 12:17, Focus?
A co Ford Focus kombi, 1.6 ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 12:36, RE: Focus?
pmaus napsal:
A co Ford Focus kombi, 1.6 ?
Mam avensis rv 2002 najeto 135tis a jedina oprava ktera byla jsou nove kotouce na predek jinac naprava ok vse ok .Jo a nefunkcni zadni sterac (vypadly konektor ) jinac jen benzin a vymena oleje prumer 8 max nemecko dalnice 10l . Jinac rozvody delane bezudrzbovym retezem.
STACI SE PODIVAT NA TUV report a je to bez reci 1-5 misto jenom japonci

ps: kde je ten focus
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 12:45, RE: Focus?
TOYOTACEK napsal:
Mam avensis rv 2002 najeto 135tis a jedina oprava ktera byla jsou nove kotouce na predek jinac naprava ok vse ok .Jo a nefunkcni zadni sterac (vypadly konektor ) jinac jen benzin a vymena oleje prumer 8 max nemecko dalnice 10l . Jinac rozvody delane bezudrzbovym retezem.
STACI SE PODIVAT NA TUV report a je to bez reci 1-5 misto jenom japonci

ps: kde je ten focus
Souhlasím. A nejen proto, že jsem Toyoťák. Z nabízených alternativ je avensis jednoznačně nerozumější volba. Velikost vnitřního prostoru, komfort cestování, kvalita zpracování, spolehlivost. Do toho auta pouze lijete palivo a jezdíte. A vůbec nevadí, že pořídíte o rok-dva starší model za uvedenou cenu proti jiným Vámi uvedeným vozům.
PS: jedno z posledních, důležitých hledisek, je nezájem zlodějů. Např. proti octavii.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 16:08, RE: Focus?
Fikus napsal:
Souhlasím. A nejen proto, že jsem Toyoťák. Z nabízených alternativ je avensis jednoznačně nerozumější volba. Velikost vnitřního prostoru, komfort cestování, kvalita zpracování, spolehlivost. Do toho auta pouze lijete palivo a jezdíte. A vůbec nevadí, že pořídíte o rok-dva starší model za uvedenou cenu proti jiným Vámi uvedeným vozům.
PS: jedno z posledních, důležitých hledisek, je nezájem zlodějů. Např. proti octavii.
presne tak. krome toho motor 1.6 16V (konkretne z cariny E) neni i po 200.000km vubec slyset a tahne vyborne...mozna proto, ze 200.000km neni ani polovina jeho zivotnosti...jen menit olej...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 16:24, souhlaim s toyotou
sice sem japonce ještě neměl ale příští auto to určitě bude a navíc vždy a všude opěvovavá toyota legendární svou spolehlivostí, není co řešit ale třeba takový mitsubishi galant kombi taky není špatný a je za rozumný peníze, toť můj názor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 16:31, auta
Výběr aute napsal:
Měli jsme v rodině astru model 2000 motor 1,6 a musim rict ze je to skvely motor, vcelku tichy, dobre jede, ale horsi to je kdyz nalozite auto jako my 5 lidmy a kufr plny vecmi na chatu. To potom zrala okolo 8 - 9 litru a moc to nejelo. Ale jinak kufr diky rovne hrane hodnotim jako skvely, da se tam dat cokoliv aniz by jste to musel davat pres PRAH jako treba u sedanu. Pokud jste ochotny dat do auta az 200 tis a chcete auto pro rodinu a ne na sporotvnejsi jizku, podivejte se po nejakem citroenu ...
Škoda,že nepíšete jaký máte roční proběh km.Já osobně měním auta vždy po skončení leasingu tj.3-4 roky a nejsem věrný jedné značce...Měl jsem Fiat,Škodu,Opel,Ford a Renault.Vždy upřednostňuji evropské auta,japonci jsou sice kvalitní,ale u nás nedoceněni a tak si myslím,že se hůře prodávají jako ojetina.Octavia je dobré auto,ale hodně se krade,tak vám spíše doporučuji Opel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 17:45, avensis
Mam avensis 1,6, 1999, najeto 115000 km. Nic se mi zatim neporouchalo - vse vcetne vyfuku je tam puvodni, menil jsem pouze tlumice. Zere to 6,8 l/100 km pri sviznejsi jizde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 20:09, Neee
Klavně proboha neberte Astru- místa mín než ve Fabii- jako v plechovce od sardinek, podvozek- hrůza- zadní náprava vyloženě plave a na vlnění silnice skáče, pneumatiky hlučí...atd. Doporučoval bych Avensis...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.03.2006 20:45, RE: Neee
Charger napsal:
Klavně proboha neberte Astru- místa mín než ve Fabii- jako v plechovce od sardinek, podvozek- hrůza- zadní náprava vyloženě plave a na vlnění silnice skáče, pneumatiky hlučí...atd. Doporučoval bych Avensis...
to by mě zejímalo, kde ste k takovým poznatkům přišel, není to pravda a navíc jestli vám někde hučely gumy tak to nebylo autem .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 00:06, RE: Neee
David napsal:
to by mě zejímalo, kde ste k takovým poznatkům přišel, není to pravda a navíc jestli vám někde hučely gumy tak to nebylo autem .
Presne tak ... Astra je podstatne vetsi nez Fabia, i kdyz jinak zcela prumerne auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 08:41, JAJAJA
NO MOŽNÁ JO,ALE S FOCUSEM SE VE TŘÍDĚ NEMŮŽE NIKDO ROVNAT CO SE TÝČE JÍZDNÍCH VLASTNOSTÍ,PROSTĚ ŠPIČKA.v DOBĚ KDY PŘIŠLA NA TRH 1 GENERACE FOCUSU TAK NEMĚL KONKURENCI.....ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 15:05, RE: Neee
AnderN napsal:
Presne tak ... Astra je podstatne vetsi nez Fabia, i kdyz jinak zcela prumerne auto.
Ve Fabii si vzadu máš alespon kam dát nohy...Aastra je navíc i extrémně klaustrofobická a nespolehlivá..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 15:07, RE: Neee
David napsal:
to by mě zejímalo, kde ste k takovým poznatkům přišel, není to pravda a navíc jestli vám někde hučely gumy tak to nebylo autem .
Jo, nebylo to autem, ale ty gumy byly letnáky originály...mno tak se to dá taky započítat k minusu auta. Jo a myslel jsem samozřejmně v zatáčkách!!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.