0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Auris 2.2 D-4D - hra na premianta

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.11.2007 12:02, lakomci
Aby jim chudinkám neubylo kdyby namontovali viceprvkovou zadní nápravu do všech verzí. Tahle politika ubírá japoncům dost zákazníků.
I já jsem dal přednost golfu V před poslední corollou kvůli výbavě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.11.2007 13:52, RE: lakomci
anonym napsal:
Aby jim chudinkám neubylo kdyby namontovali viceprvkovou zadní nápravu do všech verzí. Tahle politika ubírá japoncům dost zákazníků.
I já jsem dal přednost golfu V před poslední corollou kvůli výbavě.
Právě na tomto příkladu dobře vidíme snahu šetřit za každou cenu. Přitom většina japonců dříve používala víceprvek jako standard /corolla, civic, mazda 323, almera (multilink) atd./. Samozřejmě víceprvek není samospasitelný a občas rozdíl mezi nápravou s torzní tyčí a víceprvkem je nepozorovatelný, přesto se přikláním na stranu složitějšího řešení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.11.2007 18:08, Davi
Moc pěkný, ale ta cena!?Neumím si představit vyplácnot tolik peněz za takového prcka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.11.2007 15:33,
Téměř 3/4 milionu za nafouklý Yaris?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.11.2007 15:14, srovnání
" za jeho pořizovací cenu bych radši volil Avensis combi se stejným motorem"....nevím jakou pořizovací cenu má autor na mysli,ale i když je ted akce "benzín stejně jak diesel",tak v nabídce je motor 150k...za 180k by u Avensise (navíc v combi) musel podle mě nějakou tu korunu přidat...)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.11.2007 22:15,
už je to tak, začínají šetřit i japonci :( Nerad bych se dožil aby z toho bylo spotřební zboží jako u VW group...Taky mi přijde cena dost vysoká..Raději bych koupil cca 2 roky ojetého Avensise se stejným motorem...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.