0
zpět
 

diskuze k tématu: auto pro ženu Auris nebo Golf?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, japonská vozidla, ostatní, typ vozidla, osobní
michal.km
počet příspěvků1
datum registrace27.01.2014
Úterý 28.01.2014 15:40, auto pro ženu Auris nebo Golf?
Zdravím,

žena jezdí autem poměrně často, ale krátké vzdálenosti. Rozhoduju se mezi Toyotou Auris /VW Golf V (oba dva modely ročník 2007/08, 1,4 benzín. . Rozpočet mám 150 tis. Kč. Další kritéria je spolehlivost, nízké náklady a červená barva :) Který z těchto modelů by byl vhodnější, na co si dát pozor? Díky moc za odpověď.
reagovat
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Úterý 28.01.2014 16:00, a x b
tak začněme třeba tím,že zatímco Golf je vysoce rizikový z hlediska krádeže tak Toyota je prakticky nulová šance na odcizení...
reagovat
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Středa 29.01.2014 17:16, Auris
Sice jsem víc zastáncem VW, ale v tomto případě bych šel do Aurise. Ne že by Golf 5 s 1,4 benzínem bylo špatné auto, ale auris má víc plusů.
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Čtvrtek 30.01.2014 10:39, RE: Ester35
Ester35 napsal:
Být vámi, spíše bych ženě pořídila Volkswagen Golf http://www.aaaauto.cz/vw/golf.html sama s ním mám zkušenosti. Volkswagny mají obecně výborný motor a skvěle drží na cestě, zvlášť přes zimní obodobí. Před koupí vozu jsme si však přečetla zajímavé info o kauze Auto ESA na http://www.sdruzeni-sova.cz/kauza-globus-car--auto-esa-s6 protože jsem nechtěla naletět podvodníkům. Držím palce.


No, kdybyste měla zkušenost i s Aurisem a v příspěvku uvedla srovnání s Golfem, tak prosím, ale takhle to valnou vypovídací hodnotu nemá. Zejména s tím, že VW mají obecné dobré motory a skvěle drží na cestě se dá polemizovat, právě proto, že není srovnávací etalon. Troufnu si tvrdit, že konkrétně benzínové motory má Toyota lepší, a to i z důvodu, že si pořád vystačí s atmo plněním. A spolehlivost je u Toyoty také na vyšší úrovni.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.