0
zpět
 

diskuze k tématu: Top Gear 2017 new series

kategorie zařazení tématu: zábava
HoNZA
počet příspěvků248
datum registrace28.04.2008
Pondělí 20.03.2017 21:58, Top Gear 2017 new series
Včera jsem se díval na třetí díl TopGearu UK. Musím říct, že mne velice příjemně překvapil a pobavil. Nádherný a vtipný film o Astonu, interview s příjemnou herečkou a Matt LeBlanc, který se krásně trefuje do anglo - amerických rozdílů. Když to srovnám s Grand Tour, tak TG je víc o autech a je takový bezprostřední, zatímco GT má sehranější moderatory a je to víc "show" Clarksona a spol. koukal jste se na to někdo? a líbilo se vám to?
reagovat
sheogorath
počet příspěvků527
datum registrace27.05.2016
Úterý 21.03.2017 10:17, RE
Jo, stejnej dojem. Ze zacatku jsem byl skeptik, a rikal jsem si, ze uz to nemuze byt proste TG, a ono jo, bylo to super Jen tak dal
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Středa 22.03.2017 08:30, Neviděl. Neviděl. Neviděl.
Neviděl. Ale jestli je to takhle, tak zákazník na konkurenčním boji jenom vydělal, dostane dva pořady místo jednoho:)
reagovat
KoobaS
počet příspěvků1002
datum registrace23.04.2014
Středa 22.03.2017 11:35, Re:
Díky tvému příspěvku tomu dám asi šanci.
Na starý Top Gear jsem se díval kvůli moderátorům, převážně Clarksnovi... Na novém Grand Tour mi chybí jenom Cheap car challenge a vadí mi američan + celebrity brain crash. To že to není pořad o autech mi až tak nevadí...
Z nového Top Gearu jsem viděl jenom část prvního dílu první řady. Matta mám rád a vím, že o autech něco ví, ale zbytek nebyl nic pro mě...
reagovat
HoNZA
počet příspěvků248
datum registrace28.04.2008
Středa 22.03.2017 13:56, američan
Ten mi vadí taky - ale četl jsem že Mike Skinner /ten američan/ má smlouvu s amazonem, že pokud bude amazon potřebovat závodníka, tak vezme jeho. Proto je v GT. Jezdit podle všeho umí ale jinak je vidět, že Clarksonovi a spol dá velikou práci ho začlenit do programu tak, aby to nedrhlo. Na novém Top gearu je navíc prima, že Chris Harris je excelentní pilot a Matt LeBlanc taky jezdit umí. Klidně bych si i myslel, že už nepotřebujou Stiga, protože to odjezdí Harris v bílé přilbě. Jediný kdu tam tak úplně nezapadá je Rory Reid, který je proti těm dvěma o dost mladší a na jeho projevu je to znát - ještě by potřeboval tak 10 let stárnout aby byl v pohodě.
Jo ale platí to až o té současné sérii TG. Ta první s Chrisem Evansem byla děs.
reagovat
KoobaS
počet příspěvků1002
datum registrace23.04.2014
Středa 22.03.2017 15:58, Top Gear USA
Oni ti rychlí jezdci maj něco do sebe.... Kdysi dávnou jsem shlédl pár dílů Top Gear USA a Tanner Foust byl jednoznačně nejlepším prvkem...
reagovat
HoNZA
počet příspěvků248
datum registrace28.04.2008
Středa 22.03.2017 16:14, RE: Top Gear USA
KoobaS napsal:
Oni ti rychlí jezdci maj něco do sebe.... Kdysi dávnou jsem shlédl pár dílů Top Gear USA a Tanner Foust byl jednoznačně nejlepším prvkem...


Já jsem měl kdysi možnost svézt se s panem Kotkem ve Felicii kitcar a do dneška na to nemůžu zapomenout. To co dělal nohama na pedálech připomínalo balet... když jsem pak tu felicii řídil sám, připadal jsem si jako mentálně postižený - nic se mi nedařilo od té doby jsem nikdy nejel tak bezprostředním autem. Když se koukám na Harrise tak z toho cítím nadšení a srandu z pohybu a to se mi líbí, dovede člověka vtáhnout do děje, že máš až pocit, že se vezeš s ním to je dar...
reagovat
KoobaS
počet příspěvků1002
datum registrace23.04.2014
Čtvrtek 23.03.2017 08:17, RE: Top Gear USA
HoNZA napsal:
KoobaS napsal:
Oni ti rychlí jezdci maj něco do sebe.... Kdysi dávnou jsem shlédl pár dílů Top Gear USA a Tanner Foust byl jednoznačně nejlepším prvkem...
Já jsem měl kdysi možnost svézt se s panem Kotkem ve Felicii kitcar a do dneška na to nemůžu zapomenout. To co dělal nohama na pedálech připomínalo balet... když jsem pak tu felicii řídil sám, připadal jsem si jako mentálně postižený - nic se mi nedařilo od té doby jsem nikdy nejel tak bezprostředním autem. Když se koukám na Harrise tak z toho cítím nadšení a srandu z pohybu a to se mi líbí, dovede člověka vtáhnout do děje, že máš až pocit, že se vezeš s ním to je dar...


Taky rád sleduju práci nohou... Doporučuju ti na youtube najít nějaký videa ze série "Togue battle" a tam si určitě přijdeš na svý
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.