0
zpět
 

diskuze k tématu: Tomáš Majer - Nákup velké čtyřkolky nebo offroadu se nyní vyplatí

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.12.2005 16:17, pecka
trochu mě zaskočilo, že Vám ve výběru značek chybí subaru. Jestli se má mluvit seriózně o čtyřkolkách a off-roadech , tak by mezi nemělo chybět. Nemá pravda čistokrevného off-roada, ale třeba outback nebo forester je mnohem víc off-road než třeba cr-v od hondy, nemluvě o tom, že subaru má pohon 4x4 asi nejpropracovanější ze všech značek. Žádné haldex spojky a přiřaditelné pohony náprav, prostě poctivý a hlavně spolehlivý stálý pohon všech kol...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.12.2005 10:27, RE: pecka
a co subaru? napsal:
trochu mě zaskočilo, že Vám ve výběru značek chybí subaru. Jestli se má mluvit seriózně o čtyřkolkách a off-roadech , tak by mezi nemělo chybět. Nemá pravda čistokrevného off-roada, ale třeba outback nebo forester je mnohem víc off-road než třeba cr-v od hondy, nemluvě o tom, že subaru má pohon 4x4 asi nejpropracovanější ze všech značek. Žádné haldex spojky a přiřaditelné pohony náprav, prostě poctivý a hlavně spolehlivý stálý pohon všech kol...
moje řeč, chytrák pan majer. jak může opomenout subaru? toto nechápu. nejvymakanější pohon 4x4, 1 z nejspolehlivějších aut.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.03.2006 18:07, RE: pecka
radek napsal:
moje řeč, chytrák pan majer. jak může opomenout subaru? toto nechápu. nejvymakanější pohon 4x4, 1 z nejspolehlivějších aut.
Zajímalo by mě jaký je rozdíl v pohonu u Subaru a Audi 4motion s Torsenovým diferákem, neznám do detailu vozy Subaru. Může mně někdo odpovědět ? Děkuji
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.