0
zpět
 

diskuze k tématu: Technicka prohlidka na nebezpecnym aute

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní
Puppy1
počet příspěvků6
datum registrace17.08.2017
Čtvrtek 17.08.2017 13:01, Technicka prohlidka na nebezpecnym aute
Dobry den, chci se zeptat, zakoupila jsem auto, bohuzel hloupa jsem ho nenechala proverit... ale o to tu nejde.. chtela bych ho reklamovat a v pripade, pokud to nepujde po dobrem, nejak zautocit... vsimla jsem si, ze auto ma delanou novou technickou (11/2016), pritom auto podle slov mechanika, se hodi maximalne tak do srotu, takze se chci zeptat, kdyby v pripade, ze prodavajici, nevratil penize, zda nese nejakou zodpovednost za auto, autoservis, ktery technickou vydal...
Dekuji
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 17.08.2017 13:51, .... .... .... ....
posledni vec co k vasemu pripadu napisu: nebudte tak naivni, technicka se dela tak ze v aute nechate lezet papirek urcite hodnoty a projde vsechno, servis s tim nema nic spolecneho, kdyz do toho budete stourat tak se proste zavady vyskytly az pote, proste jste si nabehla tak se s tim smirte



p.s. mechanik to pravdepodobne zvelicuje, jak maji ve zvyku, normalne bych to ten rok a pul dojezdil a pak zlikvidoval, taky mam jednu mazdu s korozi a na popojizdky staci
reagovat
PatM
počet příspěvků199
datum registrace07.08.2016
Čtvrtek 17.08.2017 13:53, omg
/smazáno admin/ ...... skoro rok stará technická určitě není nová
reagovat
Puppy1
počet příspěvků6
datum registrace17.08.2017
Čtvrtek 17.08.2017 14:13, Bla bla bla bla bla
Jo jsem blba... to uz vim taky ..
A jo dojezdit, jenze to neni vsechno, co tam je...
Je to bourany na zadek, kotouce jsou v haji, lozisko je v haji, olej tece do chladice atd... atd... vyjmenovam toho dost... proto hledam jakykoliv vychodiska... to, ze jsem hloupa a nezkontrovala jsem to, uz nezmenim
reagovat
Ma007
počet příspěvků194
datum registrace26.11.2013
Čtvrtek 17.08.2017 14:30, školné...
Akokoľvek principiálne nesúhlasím s takýmto "predajcom" tak nie je možné poradiť žiadne riešenie. Nerád to hovorím, ale ber to ako školné.
Ak je to taký vrak ako píšeš treba to odhlásiť z evidencie a aspoň pár komponentov rozpredať ako náhradné diely, zvyšok na šrotovisko.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.