0
zpět
 

diskuze k tématu: Světla z LED diod změní podobu aut

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.10.2005 11:24, zajímavé
Tohle je určitě další krok do budoucna,i já mám zkušenosti s LEDkama a můžu říct že jsou mnohem pozitivnější než,s klasickejma žárovkama,už kvůli spotřebě energie a svítivosti.Navíc to vypadá pěkně když to svítí.Použil jsem svítící LEDky pro dekorační účely a výsledek byl přímo fascinující.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.10.2005 20:40, RE: zajímavé
Passat napsal:
Tohle je určitě další krok do budoucna,i já mám zkušenosti s LEDkama a můžu říct že jsou mnohem pozitivnější než,s klasickejma žárovkama,už kvůli spotřebě energie a svítivosti.Navíc to vypadá pěkně když to svítí.Použil jsem svítící LEDky pro dekorační účely a výsledek byl přímo fascinující.
pochybuji ale o tom ze to bylo stejne fascinujici (ikdyz mozna ano) pro ostatni ucastniky silnicniho provozu kdyz si je tema LED oslnoval....pokud si to ted nemel nekde vevnitr.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.10.2005 20:59, LED diody
Nechci rýpat, ale zkratka LED znamená light-emited diode, tedy světlo-vydávající dioda. V tom případě snad chápete, že spojení "LED dioda" nedává absolutně smysl...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.10.2005 15:13, RE: zajímavé
Passat napsal:
Tohle je určitě další krok do budoucna,i já mám zkušenosti s LEDkama a můžu říct že jsou mnohem pozitivnější než,s klasickejma žárovkama,už kvůli spotřebě energie a svítivosti.Navíc to vypadá pěkně když to svítí.Použil jsem svítící LEDky pro dekorační účely a výsledek byl přímo fascinující.
já je nepoužil v autě.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.10.2005 18:26, RE: zajímavé
Passat napsal:
já je nepoužil v autě.......
tak to je jina.... :))
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.