0
zpět
 

diskuze k tématu: Subaru Impreza WRX STi - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 09:40, Využití
Nejsem si jist, že "většinu času bude trávit na okruhu nebo na silničkách či lesních cestách s minimálním provozem". Zatím tyhle vídám akorát v ulicích Prahy nebo na dálnicích. Ale to je holt o řidičích, nikoliv o autech. Značná část majitelů si je koupila jen proto, aby si mohli "honit triko" před ostatními. Samozřejmě ne všichni, ale dost z nich.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 09:43, Spotřeba
A tedy po pravdě řečeno, čekal jsem, že při "civilní" jízdě bude spotřeba nižší, řekněme okolo 10 litrů. No, někde se ten výkon vzít musí, a jestli turbo tlačí už hodně odspoda, tak spotřebě moc nepomohou ani nízké otáčky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 12:22, RE: Spotřeba
Kybergreg napsal:
A tedy po pravdě řečeno, čekal jsem, že při "civilní" jízdě bude spotřeba nižší, řekněme okolo 10 litrů. No, někde se ten výkon vzít musí, a jestli turbo tlačí už hodně odspoda, tak spotřebě moc nepomohou ani nízké otáčky.
nevidím nic špatnýho na tom, že si někdo koupí tohle auto aby si tak "honil triko" před ostatníma...no a? když na to má tak proč ne a zrovna subaru vrx sti je dost pádný důvod honit si s ním triko před ostatníma, tak nezáviď... a spotřeba ? když budeš mít love na takovýhle nový auto, tak nebudeš řešit, jestli běžnou jízdou bere 10 nebo 12...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 12:42, RE: Spotřeba
Honza napsal:
nevidím nic špatnýho na tom, že si někdo koupí tohle auto aby si tak "honil triko" před ostatníma...no a? když na to má tak proč ne a zrovna subaru vrx sti je dost pádný důvod honit si s ním triko před ostatníma, tak nezáviď... a spotřeba ? když budeš mít love na takovýhle nový auto, tak nebudeš řešit, jestli běžnou jízdou bere 10 nebo 12...
Také jsem strávil víkend s půjčeným dvoulitrovým STI a spotřeba vyšla na stejných 25 l/100 km. Je třeba ještě doplnit, že se jedná o "plnotučný" benzín 98 až 100 oktanů. To nemůže "normální" člověk uživit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 14:15, RE: Spotřeba
Bobus napsal:
Také jsem strávil víkend s půjčeným dvoulitrovým STI a spotřeba vyšla na stejných 25 l/100 km. Je třeba ještě doplnit, že se jedná o "plnotučný" benzín 98 až 100 oktanů. To nemůže "normální" člověk uživit.
To záleží na tom jak moc "normální" myslíš,... při dnešní průměrné mzdě..... ale někdy si říkám kde všichni berou na nový Patroly a Pathfindery a Superby.. ... .. . .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 14:22, RE: Spotřeba
Kybergreg napsal:
A tedy po pravdě řečeno, čekal jsem, že při "civilní" jízdě bude spotřeba nižší, řekněme okolo 10 litrů. No, někde se ten výkon vzít musí, a jestli turbo tlačí už hodně odspoda, tak spotřebě moc nepomohou ani nízké otáčky.
Kdo si kupuje tohle Subárko, nehledí na spotřebu, PROBOHA!!
Nejlepší je příspěvek v "poradně" tam si nějaký hovado chce koupit Mercedes 55 AMG a ptá se přitom na spotřebu. Doporučuju přečíst. Tomu řikám "honit triko".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 14:34, Vzhled
Možná mám zkreslené představy, ale nemělo by takové sportovní auto mít kromě sportovních vlastností i sportovní vzhled ? Já kdybych měl milión, rozhodně bych vybíral někde jinde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 14:42, RE: Vzhled
Riccardo napsal:
Možná mám zkreslené představy, ale nemělo by takové sportovní auto mít kromě sportovních vlastností i sportovní vzhled ? Já kdybych měl milión, rozhodně bych vybíral někde jinde.
COŽE??
Impreza nemá sportovní vzhled??no jasně,tak to si kup raději sporťáka Opel Tigra... :))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 16:16, RE: Vzhled
kwitecko napsal:
COŽE??
Impreza nemá sportovní vzhled??no jasně,tak to si kup raději sporťáka Opel Tigra... :))))
.........nebo passata v tdi a v kombajnu ))))))))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 18:03,
holt sou tady ještě blbí lidi a myslí si,co nemá na kapotě VW nebo 4 kruhy,tak to není dobrý vůůůůůůůůůůůůůůůz.....že????MACHÁNĚ
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 23:24, že se nestydíte...
...dělat test spotřeby u takového auta. Kdyby to byla obyč dvoulitrová Impreza, tak neřeknu, ale wrx sti? Koho to zajímá, kolik tenhle skoro nkový závoďák žere...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.04.2006 18:16, RE: Spotřeba
Karlos napsal:
To záleží na tom jak moc "normální" myslíš,... při dnešní průměrné mzdě..... ale někdy si říkám kde všichni berou na nový Patroly a Pathfindery a Superby.. ... .. . .
Stačí trocha finanční inteligence, ovládání a peníze může být každý.

Zjednodušeně: Nekupuj nic na splátky, udržuj své náklady pod příjmy, zbytek investuj a luxus si kupuj až z toho, co ti investice vynesou. Nic víc v tom není, ale většina lidí se neumí ovládat a kupuje si luxus hned, jak vydělá peníze, nebo dokonce ještě dřív. Ideální je snažit se nebýt zaměstnanec, protože ti platí narozdíl od bohatých výrazně vyšší daně a pojištění (levice totiž podporuje obyčejné lidi:)) ).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 09.04.2006 09:35, RE: Spotřeba
Honza napsal:
nevidím nic špatnýho na tom, že si někdo koupí tohle auto aby si tak "honil triko" před ostatníma...no a? když na to má tak proč ne a zrovna subaru vrx sti je dost pádný důvod honit si s ním triko před ostatníma, tak nezáviď... a spotřeba ? když budeš mít love na takovýhle nový auto, tak nebudeš řešit, jestli běžnou jízdou bere 10 nebo 12...
pokud najedes za rok 30 000 km a budes mit auto 5 let, rozdil 10 a 12 litru na100km udela 100 000 kc, coz je desetina ceny vozu, a to je dle meho DOST na zamysleni, ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.04.2006 12:28, RE: Spotøeba
anonym napsal:
pokud najedes za rok 30 000 km a budes mit auto 5 let, rozdil 10 a 12 litru na100km udela 100 000 kc, coz je desetina ceny vozu, a to je dle meho DOST na zamysleni, ne?
Tohle auto se kupuje srdcem a na spoterbu se nehledi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 17:18, RE: Spotřeba
anonym napsal:
pokud najedes za rok 30 000 km a budes mit auto 5 let, rozdil 10 a 12 litru na100km udela 100 000 kc, coz je desetina ceny vozu, a to je dle meho DOST na zamysleni, ne?
100 tis Kc za 5 let je zanedbatelna castka, pojisteni toho auta me rocne stoji 60 tis kc ......
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.