0
zpět
 

diskuze k tématu: Subaru Impreza GT

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 00:10, "super"
Bezva, ale nic novyho...Od Imprezy bych cekal, ze nebude mit spotrebu 5l...a ze to je sportovni legenda? To jsem nevedel ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 09:27, Vše za 1?
Provozní náklady, cenu náhradních dílů a jejich dostupnost bych zrovna u Imprezy GT za 1 moc neviděl... :o(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 11:28, RE: Vše za 1?
Mike napsal:
Provozní náklady, cenu náhradních dílů a jejich dostupnost bych zrovna u Imprezy GT za 1 moc neviděl... :o(
No, ono totiž to hodnocení při psaní článku nemá žádným způsobem označenu stupnici, takže za tohle opravdu nemůžu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 11:32, RE: "super"
Sweden napsal:
Bezva, ale nic novyho...Od Imprezy bych cekal, ze nebude mit spotrebu 5l...a ze to je sportovni legenda? To jsem nevedel ))
Priznavem, ze clanek je celkem povrchni. Ale tak jako jeden clovek co uz mi napsal do emailu se můze zeptat kazdy, ne? Kdybych mel napsat vse co jsem na aute a s autem udelal, bylo by to na dlouhe vypraveni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 17:17,
Tak sem se těšil, že si konečně přečtu recenzi o zajímavém autě. ale zase sem se nic nedozvěděl, spíš všeobecné rady při koupy, které platí pro všechny auta . prosím teda autara a majitele, aby se víc rozepsal, hlavně o těch slabynách, protože chválit svoje auto umí každej, ale o těch slabynách nikdo moc psát nechce a přitom každýho nejvíce zajímají
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 20:54, RE: bez předmětu
David napsal:
Tak sem se těšil, že si konečně přečtu recenzi o zajímavém autě. ale zase sem se nic nedozvěděl, spíš všeobecné rady při koupy, které platí pro všechny auta . prosím teda autara a majitele, aby se víc rozepsal, hlavně o těch slabynách, protože chválit svoje auto umí každej, ale o těch slabynách nikdo moc psát nechce a přitom každýho nejvíce zajímají
A taky je dobré si po sobě zkontrolovat, co jsem napsal, před tím, než začnu někoho kritizovat nebo mu radit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.03.2006 21:14, RE: bez předmětu
anonym napsal:
A taky je dobré si po sobě zkontrolovat, co jsem napsal, před tím, než začnu někoho kritizovat nebo mu radit.
Myslim si že jsme všichni pochopili souvislost. A nejsme tu přeci češtinářský kroužek. Nicméně je to pravda, ta recenze je chudá a nezajímavá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.03.2006 16:38, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Myslim si že jsme všichni pochopili souvislost. A nejsme tu přeci češtinářský kroužek. Nicméně je to pravda, ta recenze je chudá a nezajímavá.
cestinarsky krouzek tu sice nejsme ale sme dospeli lide a me by se nelibilo kdyby panove z redakce si take rekli ze tohle neni server o ceskem jazyku a zacali psat s hrubkami
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.03.2006 16:11, RE: bez předmětu
pola napsal:
cestinarsky krouzek tu sice nejsme ale sme dospeli lide a me by se nelibilo kdyby panove z redakce si take rekli ze tohle neni server o ceskem jazyku a zacali psat s hrubkami
jj, "sme" dospeli a nebudeme psat s hrubkami, ze? a hlavne si po sobe budeme kontrolovat carky ve vetach ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.03.2006 18:32, RE: bez předmětu
AnderN napsal:
jj, "sme" dospeli a nebudeme psat s hrubkami, ze? a hlavne si po sobe budeme kontrolovat carky ve vetach ...
nevim proc bych mel psat carky a proc ti to tak vadi zkratka pisu pocitacovym rychlym stylem a kdyz uz sis rypnul tak nechapu proc pises carky ale hacky a carky vynechavas vypada to fakt divne takze si nejdriv uklid pred svym ....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.03.2006 15:06, anderN blb
KDYŽ JSME U TOHO,TAK SE PÍŠE JSME A NE SME.JAKO PSLA ANDERN.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.03.2007 18:01, RE: bez předmětu
pola napsal:
cestinarsky krouzek tu sice nejsme ale sme dospeli lide a me by se nelibilo kdyby panove z redakce si take rekli ze tohle neni server o ceskem jazyku a zacali psat s hrubkami
komu čemu, 6-tý pád, píše se mNě pečlivko důležitá :D
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.