0
zpět
 

diskuze k tématu: Subaru Forester s dieselem pod kapotou

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.10.2008 12:40, Mam outbacka 2.0 D, dosud 14700 km na tacho a je to droga
doporučuju outbacka na vysokých pneu (pro pohodlnou jízdu) nebo legacy na nízkoprofilových pneu (pro sportovnější jízdu), jezdím při ostré jízdě 6,2 až 6,4 l/100km, ten boxer má neskutečný zátah i při pouhých 150 koních, díky stále hnanému zadku se symetrickým AWD se nedá prakticky utrhnout, na mokré silnici si s tím můžete pěkně pohrát :) a na to že je to diesel, táhne (podle mého pozorování) od nějakých 1200 otáček do 3500 jako kráva, pak to trochu poklesne, ale to už se stejně přeřazuje

UŽ SE NEMŮŽU DOČKAT AŽ NASNĚŽÍ

doporučuju koupit u malého subaru dealera, protože si kupujete nejen auto, ale i servis, a ten u velkých nenajdete (např. Emil Frey je drahej jak prase)

ve Zlíně je dobrej Subaru Mija, v Plzni Autwec (ten je úplně nejlepší podle mne, servisuju tam obě subárka a MAX spokojenost, co jinde dáte za díly, tady máte i s prací a super přístupem!!! ty lidi to prostě baví a neberou to auto jako dělník kladivo, ale jako ikonu o kterou se staraj s velkou láskou

dohodl jsem se s redaktory www.ttac.com že udělají evropský test Outbacka, takže sledujte jejich stránky :)

Subarista :)

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 11:28, Wooooov!
To je ale povedený motor! A v takovém povedeném autě!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 13:03, RE: Wooooov!
Kylie napsal:
To je ale povedený motor! A v takovém povedeném autě!
Na hodnocení v praxi je zatím brzo. Představené kousky měly najeto pouze desítky kilometrů a byly doslova syrové. U Subaru je navíc známo, že převodovka i motor si sedají po několika tisících kilometrech, kdy dochází k poklesu paliva a například řazení jde "lehce". Samozřejmě už máme slíbený dieselový Forester do testu spotřeby, kde by mohl dosáhnout velmi zajímavého výsledku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 13:38, RE: Wooooov!
Petr - TipCars.com napsal:
Na hodnocení v praxi je zatím brzo. Představené kousky měly najeto pouze desítky kilometrů a byly doslova syrové. U Subaru je navíc známo, že převodovka i motor si sedají po několika tisících kilometrech, kdy dochází k poklesu paliva a například řazení jde "lehce". Samozřejmě už máme slíbený dieselový Forester do testu spotřeby, kde by mohl dosáhnout velmi zajímavého výsledku.
Já vím, to bylo čistě teoretické "wooov" - u mého 2.5 litru si subřenka "sedla" až po nějakých 25.000 km - to jsem snad u žádného jiného auta nezažila (tedy bylo to na "fáze", první "zájezd" tak po 8 tisící, pak ještě jednou a v těch 25 tisících snad definitivně "zajeto" ,-)
PS: Čistě teoreticky se mi ale nový subaru diesel líbí a přála bych mu i "komerční" úspěch (škoda že nebyl dříve a "trefili" se s ním do trochu až ne-dieslové doby..)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.10.2008 12:38, Nechápu
Tohle autíčko patří v mých očích k tomu "nej-" a přitom nad ním "diskutující" více než "zívli" ... no nic, každému jeho nebe..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.10.2008 09:20, Kraaska
Musim priznat, ze slinat blahem pri popisu tohoto "macika". Jakkoli se snazim byt strizlivy v hodnoceni ruznych priblizovadel, po zkusenstech s Imprezou jsem presvedcen, ze Subaru ma jiste vysostne misto na automobilovem poli. To, ze "dela do dieselu" mne uz tak moc nebere, byt kladne recenze z ruznych serveru a zkusenosti movitejsich znamych mne utvrzuji, ze Forester je horky kandidat na Auto roku 2009 v kategorii SUV. Asi nejpraktictejsi auto ze staje Fuji Heavy Industries. ..dal bych si rict :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.10.2008 11:24, RE: Kraaska
Lados napsal:
Musim priznat, ze slinat blahem pri popisu tohoto "macika". Jakkoli se snazim byt strizlivy v hodnoceni ruznych priblizovadel, po zkusenstech s Imprezou jsem presvedcen, ze Subaru ma jiste vysostne misto na automobilovem poli. To, ze "dela do dieselu" mne uz tak moc nebere, byt kladne recenze z ruznych serveru a zkusenosti movitejsich znamych mne utvrzuji, ze Forester je horky kandidat na Auto roku 2009 v kategorii SUV. Asi nejpraktictejsi auto ze staje Fuji Heavy Industries. ..dal bych si rict :)
Já bych si dala také říct. Jednu cupku Bristol na "super" ježdění, jeden naftový Forester na "obyč" ježdění ... taková kombinace chybu nemá!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.