0
zpět
 

diskuze k tématu: Subaru Forester - rozloučení spokojeného majitele

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.03.2009 00:47, 1 s *
Pěkná recenze !!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.03.2009 06:47,
Pán asi nikdy nejel po D1 že nazývá D5 tankodromem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.03.2009 08:45, otáčky
Dobrý den.. Jen se chci zeptat kolik točí při 130 km/h ? nemáte s tím někdo zkušenost?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.03.2009 10:08, 1**
Děkuji autorovi za vynikající recenzi na u nás trochu neprávem opomíjené auto. Nebýt nivo tlumičů které jsou drahé na každém autě kde jsou použity tak autu asi není co vytknout. Gratuluji ke koupi Legacy. Překvapuje mě uváděná spotřeba
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.03.2009 10:14, Forestr
Krásná recenze,vše vystiženo a popsáno.Já taky pracuju v lese, sice Subaru nemám,ale kolega má Forestra 2.5 T a má už najeto přes 150 000km a co se týče spolehlivosti je na tom podobně jako recenzent.Měnil jen spotřební díly,poruchy se mu vyhýbají,ale spotřeba je někde jinde než u 2.0. ale zase ten motor za to stojí:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.03.2009 12:10, Recenze nemá chybu
...snad jen malou gramatickou.
Ale zaujala mě jiná věc - kolik peněz mají myslivci? To, že se autor věnuje myslivosti, znamená, že občas jede střelit šesnácteráka nebo je hajnej? To by si pak žil docela dobře, když nahrazuje Subaru Subarem, aniž původní prodává.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.03.2009 12:44, spotřeba
Věcná recenze. Na spotřebu má vliv absence turba.
Dobrá volba nástupce, diesel bude při pružném zrychlení dobře imitovat motor 2,5 turbo s 230k a spotřebou potěší kapsu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.03.2009 18:55, RE: Recenze nemá chybu
Muroň napsal:
...snad jen malou gramatickou.
Ale zaujala mě jiná věc - kolik peněz mají myslivci? To, že se autor věnuje myslivosti, znamená, že občas jede střelit šesnácteráka nebo je hajnej? To by si pak žil docela dobře, když nahrazuje Subaru Subarem, aniž původní prodává.
Díkes za super recenzi a přeji vám at nové subárko slouží stejně dobře jako to "staré". MURONI tak trochu závist co? a vubec co je ti do toho kde Pán na to vzal? Kdyby si nato nakradl tak ti to muže byt jedno. Tomáš S320
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.03.2009 09:16, RE: Recenze nemá chybu
tomes napsal:
Díkes za super recenzi a přeji vám at nové subárko slouží stejně dobře jako to "staré". MURONI tak trochu závist co? a vubec co je ti do toho kde Pán na to vzal? Kdyby si nato nakradl tak ti to muže byt jedno. Tomáš S320
Milý Tomeši, ne každý si kupuje auto (a píše si ho dokonce za přezdívku), aby tím vyjadřoval svou movitost, případně kompenzoval délku pinďoura.
Zajímá mě to profesně, neboť mj. sledujeme meziodvětvové diference v přijmech. Také kvůli příteli fořtovi Řehoři Křížovi ze Březí u Říčan, který 33 let se dřív se dřevem dřel než si polepšil na nimroda, pak na jagára a teď je z něj nadlesní a má konečně nadstandardní příjem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.03.2009 23:28, RE: 1**
*autofans* napsal:
Děkuji autorovi za vynikající recenzi na u nás trochu neprávem opomíjené auto. Nebýt nivo tlumičů které jsou drahé na každém autě kde jsou použity tak autu asi není co vytknout. Gratuluji ke koupi Legacy. Překvapuje mě uváděná spotřeba
NAPROSTO SOUHLASím s vaším názorem, milý *autofans*, jen to "trochu" (před "neprávem opomíjené") bych slovem "HODNĚ" asi nahradila..
PS: Myslím že ty "bajky" o GIGANTNí spotřebě u vozů Subaru jsou někdy až NEsmyslné. Bývá pochopitelně trochu vyšší, ale vezmu-li v potaz ty KLADY - ten půllitr či tak "navíc" za to opravdu STOJí - popravdě NEpamatuji si PŘESNOU spotřebu svého Legacy 2.5, ale NIJAK "výjímečná" (myslím vysoká) věru NEbyla - mne často spíše spotřeba některých vysloveně MALOobjemových motorů "překvapí/zaskočí"
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.03.2009 23:31, RE: Recenze nemá chybu
Muroň napsal:
Milý Tomeši, ne každý si kupuje auto (a píše si ho dokonce za přezdívku), aby tím vyjadřoval svou movitost, případně kompenzoval délku pinďoura.
Zajímá mě to profesně, neboť mj. sledujeme meziodvětvové diference v přijmech. Také kvůli příteli fořtovi Řehoři Křížovi ze Březí u Říčan, který 33 let se dřív se dřevem dřel než si polepšil na nimroda, pak na jagára a teď je z něj nadlesní a má konečně nadstandardní příjem.
NEměla bych já se TAKÉ stát "nadlesní"?
PS: Já že bych Brumlovi "brášku" či "sestřičku" ráda pořídila ... třeba porsche Cayman S - TO by se mi (a jistě i Brumlovi) "líbilo" (a skoro "veškeré" jízdní nároky by mi toto "duo" pokrylo .. ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.03.2009 23:33, RE: spotřeba
apo napsal:
Věcná recenze. Na spotřebu má vliv absence turba.
Dobrá volba nástupce, diesel bude při pružném zrychlení dobře imitovat motor 2,5 turbo s 230k a spotřebou potěší kapsu.
Dvoulitrový boxer diesel popravdě BOMBA jest - bohužel ke kupcům českým tato zpráva/zvěst ještě asi NEdorazila (JEJICH chyba - řekla bych/myslím si já ,-)
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.03.2009 19:06, RE: 1**
Kylie napsal:
NAPROSTO SOUHLASím s vaším názorem, milý *autofans*, jen to "trochu" (před "neprávem opomíjené") bych slovem "HODNĚ" asi nahradila..
PS: Myslím že ty "bajky" o GIGANTNí spotřebě u vozů Subaru jsou někdy až NEsmyslné. Bývá pochopitelně trochu vyšší, ale vezmu-li v potaz ty KLADY - ten půllitr či tak "navíc" za to opravdu STOJí - popravdě NEpamatuji si PŘESNOU spotřebu svého Legacy 2.5, ale NIJAK "výjímečná" (myslím vysoká) věru NEbyla - mne často spíše spotřeba některých vysloveně MALOob...
Mám Forestera 2,0 turbo a spotřeba je asi 10,5 litru. Jezdím převážně po okreskách. Co se týká ceny náhradních dílů tak bych určitě nedal 2 jako autor článku ale spíš 3- . Jinak auto je skvělé a nezažil jsem situaci, kdy by mě nechalo ve štychu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.03.2009 10:53, RE: spotřeba
Kylie napsal:
Dvoulitrový boxer diesel popravdě BOMBA jest - bohužel ke kupcům českým tato zpráva/zvěst ještě asi NEdorazila (JEJICH chyba - řekla bych/myslím si já ,-)
Pěkný den
kylie , kylie asi jsi si nevšiml - (a) o recenzi jakého ročníku se jedná .... tehdá se o ropáku ani nesnilo ...tak sem nepleť nesmysly
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.03.2009 10:55, RE: Recenze nemá chybu
Muroň napsal:
Milý Tomeši, ne každý si kupuje auto (a píše si ho dokonce za přezdívku), aby tím vyjadřoval svou movitost, případně kompenzoval délku pinďoura.
Zajímá mě to profesně, neboť mj. sledujeme meziodvětvové diference v přijmech. Také kvůli příteli fořtovi Řehoři Křížovi ze Březí u Říčan, který 33 let se dřív se dřevem dřel než si polepšil na nimroda, pak na jagára a teď je z něj nadlesní a má konečně nadstandardní příjem.
Muroni klidně si studuj příjmy různách skupin a šiř závist ale tady je to o autech ...tak se nad tím zamysli ...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.