0
zpět
 

diskuze k tématu: Subaru BRZ: Mimo tok času

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 27.06.2016 09:23, přeplňování
Jestli tohle auto něco potřebuje tak je to víc výkonu. stovka srovnatelná s dieselovou Oktávií RS je prostě propadák. Turbo nebo kompresor, to je jedno.
reagovat
michal.borsky
počet příspěvků5
datum registrace08.10.2012
Pondělí 27.06.2016 09:33, BRZ
Tohle auto ale přece vůbec není o jezdění rychle v přímce, to umí každej blbec.. Jediné co mu chybí, je trochu více síly ve středních otáčkách, kde se chvíli vůbec nic neděje.
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 27.06.2016 12:06, RE: BRZ
michal.borsky napsal:
Tohle auto ale přece vůbec není o jezdění rychle v přímce, to umí každej blbec.. Jediné co mu chybí, je trochu více síly ve středních otáčkách, kde se chvíli vůbec nic neděje.


jéžišmarjá. je to sportovní auto? v mojem světě jezdí sportovní auta rychle rovně i do zatáček. v mojem světě ženy neříkají máš příliš velký penis, mně by stačil středně velký. v mojem světě nejezdí sportovní auta na naftu a mají pěkný zvuk. víc výkonu je vždycky lepší než míň výkonu. Tohle auto není rychlé, protože to není o tom aby bylo rychlé?
vsadím se, že kdybych tě posadil do stejného auta s kompresor kitem, který se k němu prodává, určitě bys neřekl "né děkuji, mně vyhovuje ta slabší varianta":)))
znám osobně jednoho majitele BRZ /v jeho stáji je krom něho ještě Z4 35is, Turbo 996, stará 850ka BMW a další a ten konstatoval, že auto dobré, ale výkonově prostě nestačí... něco podobného jako Mazda Miata...

reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 27.06.2016 12:20, ... a jen tak mimochodem
jet rychle umí každý blbec? s tím bych si dovolil nesouhlasit. jel jsem s kolegou na dálnici 310 v M5 a lehko u srdíčka mi nebylo, nebo jsem sám řídil rychlostí okolo 280-290 a tep v těchlhle rychlostech docela stoupá:)
reagovat
Zvirak
počet příspěvků459
datum registrace09.09.2012
Pondělí 27.06.2016 12:21, .
neřídil jsem to Subaru, ale Reno, teď jsi trochu ujel. ca 200koní a 1200kg bych určitě nazýval sportovní a že RS kokta je rychlejší? Teď jsi mě rozesmál. Minimálně je na tom stejně.
Tvým slylem by se dalo říct, že např. bmw x5 je sportovní protože má silnej motor a předpoklad pro slušné zrychlení po přímce. V reálu je to samozřejmě jinak. X5 by akorát působila směšně..
reagovat
ivan2
počet příspěvků118
datum registrace11.11.2010
Pondělí 27.06.2016 12:52, 123
Tohle neni auto na překonávání rychlostních rekordů někde na okruhu, ale trochu si užít jízdu na klikatý silnici, 147kW by mělo podle mě stačit. Spíš by to chtělo jít o 100kg váhy dolů. Jako mlaďoši jsme blbli s Hondou CRX a ta je výkonově ještě slabší, no a abysme si užili srandu, tak jsme určitě nepotřebovali jet 300km/h po dálnici.
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 27.06.2016 14:51, RE: .
Zvirak napsal:
neřídil jsem to Subaru, ale Reno, teď jsi trochu ujel. ca 200koní a 1200kg bych určitě nazýval sportovní a že RS kokta je rychlejší? Teď jsi mě rozesmál. Minimálně je na tom stejně. Tvým slylem by se dalo říct, že např. bmw x5 je sportovní protože má silnej motor a předpoklad pro slušné zrychlení po přímce. V reálu je to samozřejmě jinak. X5 by akorát působila směšně..


Já samozřejmě netvrdím, že X5 je sportovní auto. Ale asi tě Zdeny trochu překvapí, že třeba X6M na Sachsenringu vytřela zrak mnohým sportovním autům, např. tebou preferovanému WRX STi naložila tři sekundy...
http://fastestlaps.com/tracks/sachsenring


reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 27.06.2016 14:51, RE: 123
ivan2 napsal:
Tohle neni auto na překonávání rychlostních rekordů někde na okruhu, ale trochu si užít jízdu na klikatý silnici, 147kW by mělo podle mě stačit. Spíš by to chtělo jít o 100kg váhy dolů. Jako mlaďoši jsme blbli s Hondou CRX a ta je výkonově ještě slabší, no a abysme si užili srandu, tak jsme určitě nepotřebovali jet 300km/h po dálnici.


Takže zábavné, ne sportovní:)

reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1232
datum registrace08.09.2009
Pondělí 27.06.2016 17:27, RE: .
Reno napsal:
Zvirak napsal:
neřídil jsem to Subaru, ale Reno, teď jsi trochu ujel. ca 200koní a 1200kg bych určitě nazýval sportovní a že RS kokta je rychlejší? Teď jsi mě rozesmál. Minimálně je na tom stejně. Tvým slylem by se dalo říct, že např. bmw x5 je sportovní protože má silnej motor a předpoklad pro slušné zrychlení po přímce. V reálu je to samozřejmě jinak. X5 by akorát působila směšně..
Já samozřejmě netvrdím, že X5 je sportovní auto. Ale asi tě Zdeny trochu překvapí, že třeba X6M na Sachsenringu vytřela zrak mnohým sportovním autům, např. tebou preferovanému WRX STi naložila tři sekundy...http://fastestlaps.com/tracks/sachsenring



Poslouchej, chlapče, už tě začínám mít tak akorát dost. Můžeš mi prozradit, proč bereš mý jméno do huby???

reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 27.06.2016 17:59, RE: .
Zdeny60 napsal:
Reno napsal:
Zvirak napsal:
neřídil jsem to Subaru, ale Reno, teď jsi trochu ujel. ca 200koní a 1200kg bych určitě nazýval sportovní a že RS kokta je rychlejší? Teď jsi mě rozesmál. Minimálně je na tom stejně. Tvým slylem by se dalo říct, že např. bmw x5 je sportovní protože má silnej motor a předpoklad pro slušné zrychlení po přímce. V reálu je to samozřejmě jinak. X5 by akorát působila směšně..
Já samozřejmě netvrdím, že X5 je sportovní auto. Ale asi tě Zdeny trochu překvapí, že třeba X6M na Sachsenringu vytřela zrak mnohým sportovním autům, např. tebou preferovanému WRX STi naložila tři sekundy...http://fastestlaps.com/tracks/sachsenring
Poslouchej, chlapče, už tě začínám mít tak akorát dost. Můžeš mi prozradit, proč bereš mý jméno do huby???


sorry, přehlídnul jsem se:)
nicméně tvoje reakce je poněkud přehnaná, nemyslíš? nenapsal jsem nic špatného, starý pane.

reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Pondělí 27.06.2016 21:23, Subo
Suba jsou obecně auta pro specifické kupce. Pokud chcete auto, které umí jezdit, ale vy neumíte řídit, pořiďte si Lancer Evo nebo třeba Nissan GTR. Tam to elektronika odřídí za vás a vy budete v podstatě jen kroutit volantem. Pokud ovšem chcete auto skutečně řídit, pořiďte si STi. A ideálně z doby před rokem 2000. Ta je při řízení tak surová, jako nic jiného.
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Pondělí 27.06.2016 22:32, RE: Subo
brin napsal:
Suba jsou obecně auta pro specifické kupce. Pokud chcete auto, které umí jezdit, ale vy neumíte řídit, pořiďte si Lancer Evo nebo třeba Nissan GTR. Tam to elektronika odřídí za vás a vy budete v podstatě jen kroutit volantem. Pokud ovšem chcete auto skutečně řídit, pořiďte si STi. A ideálně z doby před rokem 2000. Ta je při řízení tak surová, jako nic jiného.


anebo vytahat pojistky ze všech systémů co v autě jsou:)

reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.