0
zpět
 

diskuze k tématu: Stoletá Škodovka chce omládnout a lámat rekordy i v příštích letech

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.01.2011 09:59, Souhlasím
Když do Škodovky mají přijít cizí inženýři, tak jedině Číňané nebo Indové. Filozofie škodovky je plně kompatibilní s konceptem těchto ekonomik. Špatně, levně, kýčovitě, pro masy z paneláků.

ŠKODA - ŠKODA peněz (Made in China)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.01.2011 15:35, RE: Souhlasím
gablenz napsal:
Když do Škodovky mají přijít cizí inženýři, tak jedině Číňané nebo Indové. Filozofie škodovky je plně kompatibilní s konceptem těchto ekonomik. Špatně, levně, kýčovitě, pro masy z paneláků.

ŠKODA - ŠKODA peněz (Made in China)
Mě zamrazilo spíše z jiných plánů soudruha Valhanda. Třeba takový povinně dobrovolný ranní fotbálek, inovace loga aby bylo mladistvější, hmm .... jako kdyby auta jezdila na pot a na logo na čumáku. Firma která něco takového kotví do firemní kultury je na tom dost zle, protože skutečně dobrý výrobek se prodává sám a lenost a liknavost zaměstnanců rozhodně fotbal nespasí... Jako vrchol naivity bych umístil jeho výrok o dvojnásobku prodaných aut do pěti let... Je to debil,nebo má křišťálovou kouli?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.01.2011 20:48, RE: Souhlasím
typek napsal:
Mě zamrazilo spíše z jiných plánů soudruha Valhanda. Třeba takový povinně dobrovolný ranní fotbálek, inovace loga aby bylo mladistvější, hmm .... jako kdyby auta jezdila na pot a na logo na čumáku. Firma která něco takového kotví do firemní kultury je na tom dost zle, protože skutečně dobrý výrobek se prodává sám a lenost a liknavost zaměstnanců rozhodně fotbal nespasí... Jako vrchol naivity bych umístil jeho výrok o dvojnásobku prodaných aut do pěti let... Je to debil,nebo má křišťálovou kouli?
Asi věří že do 5ti let skončí krize a bude tu nějaký mega-bům prodejů aut.<br>
<br>
Možná Škoda taky plánuje miniauto, menší a levnější než Fabie, kterých se co do počtu kusů prodá fůra.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.01.2011 20:52, RE: Souhlasím
Petr S napsal:
Asi věří že do 5ti let skončí krize a bude tu nějaký mega-bům prodejů aut.<br>
<br>
Možná Škoda taky plánuje miniauto, menší a levnější než Fabie, kterých se co do počtu kusů prodá fůra.
Každopádně majitele (akcionáře) by spíš měl zajímat celkový zisk. snad ještě obrat. Počty kusů je údaj celkem o ničem mi přijde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.01.2011 10:27, RE: Souhlasím
Petr S napsal:
Každopádně majitele (akcionáře) by spíš měl zajímat celkový zisk. snad ještě obrat. Počty kusů je údaj celkem o ničem mi přijde.
Tahle cesta zaplavit auty celý svět vede do pekel. A germánský buran spolu s pivařem Lojzou se úplně třesou, až bude nová miniauto Škoda Pipi 0.7 v každé čínské domácnosti. Tohle už nemá s normálním kapitalizmem co dělat...v mormální kapitlaizmu se produkovaly solidní auta, které měly nějakou hodnotu, které mohly být i nějakým kulturním poselstvím dané země....a dnes? Záplava sraček na jedné plošině s třemi euro motory na výběr....Bývalý německý sedlák zvyklý počítat zrna pšenice na miliardy takhle uvažuje i při výrobě aut....zaplavíme milióny Škodovek celou Asii...hurá do Indie. Škodovka Heppy Emissary 0.6 dvouválec už čeká na veslého Rádžifa, na sympatickou Indíru....hnus.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.01.2011 20:40, RE: Souhlasím
gablenz napsal:
Tahle cesta zaplavit auty celý svět vede do pekel. A germánský buran spolu s pivařem Lojzou se úplně třesou, až bude nová miniauto Škoda Pipi 0.7 v každé čínské domácnosti. Tohle už nemá s normálním kapitalizmem co dělat...v mormální kapitlaizmu se produkovaly solidní auta, které měly nějakou hodnotu, které mohly být i nějakým kulturním poselstvím dané země....a dnes? Záplava sraček na jedné plošině s třemi euro motory na výběr....Bývalý německý sedlák zvyklý počítat zrna pšenice na miliardy ta...
A to bych neřek já mám v zahradním traktůrku jenom jednoválec 350cm 12,5koně a jezdit s tím po zahradě je pěkná prdel akorát to dost řve.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.