0
zpět
 

diskuze k tématu: SsangYong láká české řidiče cenou i výbavou. V bazarech roste nabídka těchto aut

kategorie zařazení tématu:
Lubomír. H
počet příspěvků1
datum registrace18.02.2024
Neděle 18.02.2024 09:30, Korando
My máme korando R.v. 2023 od března najeto 28tis a krom vymění oleje atd. Jsem neměl jediný problém mám style+ výbavu manuál předkola projel jsem s tím půl Evropy že spaním v autě a lezení po skalách Německo, Rakousko několikrát Maďarsko, Rumunsko trasfaragas a transalpinu Slovensko několikrát Nízké vysoké Tatry Terchova střední Slovensko a za mě lepší než škodovka doteď jsem míval jen škodovky poslední 1.8T ale u koranda je podvozek naprosto super nic tam nevrže prostorný pár vychytávek místo ve stropě na bryle volán vyhřívání přepínání světel funguje perfektně jen co sudruhovia nevychitali je zadní kamera škoda že není schovaná pod znak jak to má Mercedes WV Renault pod znakem při mokru a dešti sněhu je k nepoužité špinavá ale za mě auto fakt super cena kvalita
reagovat
Mmmmmmm
počet příspěvků1
datum registrace19.02.2024
Pondělí 19.02.2024 05:28, Jo paráda
Auta jsou nová ,zánovní, ojetá, dojela a vraky kdo jsi koupi 2018 za půl míče tak to raději bych se tím nechlubil a vůbec bych o tom ani nepsal ček šmejd vrakoviště Evropy
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.