0
zpět
 

diskuze k tématu: Šrotovné v Česku nepomůže ani neuškodí

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.04.2009 08:14, šrotovné po česku
Budu stručný, 25 tisíc jsou prostředky, za jejichž přispění si dosavadní vlastníci starých vozů (Š100-... ., Lady, apod vraky)stejně nic nekoupí. Proč by asi dosud sušili doma tyhle starý vraky, kdyby měli na nový, že ?Dále, většina cca 10 let starých vozů má pro své vlastníky větší hodnotu (Např. Octavie, Passaty, apod...), takže za 25 tisíc by se jich asi nezbavovali. Co z toho plyne ? Je to prostě "šrotovné po česku", nápad hodný "Nobelovy ceny", které významně nic nezmění a stále bude platit: "Bez peněz do showroomu nelez". Všem kolegům (sorry i kolegyním Kylllie) hezký jarní den.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.04.2009 09:19, Elektromobily neexistují
"... elektromobily neexistují ... " - tak tahle věta mně dostala. To je ještě lepší než " ... globální oteplování neexistuje ... "
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.04.2009 11:39, RE: Elektromobily neexistují
Riccardo napsal:
"... elektromobily neexistují ... " - tak tahle věta mně dostala. To je ještě lepší než " ... globální oteplování neexistuje ... "
A kdopak řekl, že globální oteplování neexistuje?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.04.2009 14:51, Globlbnutí
Globální oteplování existuje, právě tak jako globální ochlazování /viz doba ledová/. Co neexistuje, je jediné správné klima, které se po tisíce let nemění.
Šrotovné navrhuji v tomto znění: "Kdo na silnici sešrotuje svůj automobil, dostane na státní poukaz nový. Kdo zároveň sešrotuje i vozidlo jiného účastníka dopravního provozu, získá k vozidlu omalovánky s pravidly bezpečné jízdy."
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.04.2009 20:59, Výsměch
Sice nevím jakou formou je dáváno to šrotovné (mimořádná splátka např. u leasingu?, hotově určitě ne..),ale kdyby dali 2000 euro jako na slovensku,tak bych svoji felicii z r.98 poslal do kytek a šel do nového ( i30,ceed,....),ale ta 25000,to si ji klíďo nechám ( vyhovuje mi,zrezlá není, nové brzdy aj., spotřeba od 5,5 do 7,5 a že to není žádná pecka to mi žíly netrhá).
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.