0
zpět

diskuze k tématu: spolehlivy benzinovy motor

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 10.02.2014 15:15, spolehlivy benzinovy motor
Zdravim redakci, jsem fanousek benzinovych motoru, bohuzel jsem se docetl problemu tsi v zaruce i po ... coz me velice znepokuje, ktere jine reseni by jste mi doporucily? Charakter motoru 1.8tsi mi velice lichoti ale po precteni diskuzi na internetu vazne nevim, rocne nejezdim cca 15-20tis, rad bych ojete auto do 250tis, nejlip motorizaci preplnovanou turbodmychadlem.. 2.0 tfsi nebo se vydat na cestu velkoobjemovych atmosfer? dekuji za radu
reagovat
BMW528i
počet příspěvků372
datum registrace07.01.2013
Pondělí 10.02.2014 15:28, RE: spolehlivy benzinovy motor
nepřihlášený uživatel napsal:
Zdravim redakci, jsem fanousek benzinovych motoru, bohuzel jsem se docetl problemu tsi v zaruce i po ... coz me velice znepokuje, ktere jine reseni by jste mi doporucily? Charakter motoru 1.8tsi mi velice lichoti ale po precteni diskuzi na internetu vazne nevim, rocne nejezdim cca 15-20tis, rad bych ojete auto do 250tis, nejlip motorizaci preplnovanou turbodmychadlem.. 2.0 tfsi nebo se vydat na cestu velkoobjemovych atmosfer? dekuji za radu

Pokud chcete spolehlivý benzínový motor tak jdětě určitě cestou 6válce kolem 3L. Ušetříte si spoustu problémů a nákladů. Navíc budete jezdit bez nepříjemného turboefektu a spotřeba zůstane stejná.
reagovat
Karel - TipCars.com
počet příspěvků1089
datum registrace09.05.2007
Čtvrtek 05.06.2014 14:53, re:
Dobrý den. Jít cestou velkoobjemového atmosférického benzínového motoru bez přeplňování by bylo z hlediska spolehlivosti asi nejlepší. Je pravda, že u motorů TSI se objevují problémy s rozvody, které často končí až zničením pohonné jednotky. Potenciálním zdrojem problémů může být také turbodmychadlo. Vámi vybraný dvoulitr TFSI je ale poměrně dobrou volbou, byl montován i do Škody Octavia II RS.
reagovat

aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.