0
zpět
 

diskuze k tématu: Speciální denní světla spotřebují méně energie

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.06.2006 08:21, Denní světla
Nevíte někdo, jestli má nějaké u nás nově prodávané auto již z výroby zabudované světla pro denní svícení. Dík.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.06.2006 09:48, RE: Denní světla
pafe napsal:
Nevíte někdo, jestli má nějaké u nás nově prodávané auto již z výroby zabudované světla pro denní svícení. Dík.
řekl bych Audi S6 a určitě jich ještě několik bude. Jinak nechápu ty finanční výpočty u xenonu, 10t stojí snad celé světlo, samotná výbojka je podstatně levnější. Xenony svítím stále už přes 3 roky a za tu dobu jsem měnil akorát jednu výbojku, která vyšla nová od Philipse na 600,-
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.06.2006 11:05, RE: Denní světla
Zdeněk napsal:
řekl bych Audi S6 a určitě jich ještě několik bude. Jinak nechápu ty finanční výpočty u xenonu, 10t stojí snad celé světlo, samotná výbojka je podstatně levnější. Xenony svítím stále už přes 3 roky a za tu dobu jsem měnil akorát jednu výbojku, která vyšla nová od Philipse na 600,-
Tak to nemáš výbojku, ale zářivku No ne, myslím si, že xenony jsou sakra drahá záležitost...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.06.2006 12:02, RE: Denní světla
yeti napsal:
Tak to nemáš výbojku, ale zářivku No ne, myslím si, že xenony jsou sakra drahá záležitost...
no ty si to myslíš, já to vím, novou D2S jsem kupoval za 600. maloobchodní ceny jsou za D2S/D2R dle značky výrobce do 2.000. Za 10k máš kompletní HID přestavbovej kit pro obě světla. takže pokud někdo při prasklé výbojce kupuje celé světlo za 10k, tak asi neví co s penězma.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.07.2006 01:44, co ty starší passaty?
jak je to s těma staršíma passatama? Mám rok 99 a tam nevím o žádným místě ve spojleru na mlhovky, protože přední mlhovky jsou integrovaný ve sdruženým světlometu nebo jak se tomu nadává.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.