0
zpět
 

diskuze k tématu: Známe tajné plány Škody - čím nás překvapí?

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.12.2010 17:44,
Fandím jim. Ať to chalupáři kupujou. Lepší, když se plečka vyrobí tady než v Asii. Mám rád marketing a líbí se mi, jak umí Škodovka naleštit bídu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.12.2010 21:12, Jiste, ale proc sdelovat elementarni pravdy, jako, ze...
"....současná Octavie se oficiálně všude v Evropě řadí do střední třídy." Jak známo, je totiž prokazatelně srovnatelná s vozy, jako Mazda 6, Ford Mondeo, či Honda Accord, ba v mnohém je i předčí! Nikdo jistě tedy neváhá, pořídit si ji za stejný obnos, jako zmíněné modely, ba i připlatí! Nikdo, kdo je aslespoň trochu.......SIMPLY CLEVER
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.12.2010 09:10, RE: Jiste, ale proc sdelovat elementarni pravdy, jako, ze...
robinx napsal:
"....současná Octavie se oficiálně všude v Evropě řadí do střední třídy." Jak známo, je totiž prokazatelně srovnatelná s vozy, jako Mazda 6, Ford Mondeo, či Honda Accord, ba v mnohém je i předčí! Nikdo jistě tedy neváhá, pořídit si ji za stejný obnos, jako zmíněné modely, ba i připlatí! Nikdo, kdo je aslespoň trochu.......SIMPLY CLEVER
taky jsem to nepochopil podle ceho a kdo je v Evrope radi do stredni tridy? Co to ma navic proti golfu aby to slo o tridu vyse? Nevedel jsem, ze staci jen zvetsit kufr a jinak nechat vse pri starem a hned se posunout o tridu nahoru.....kdyby na octavii dali jeste stresni box tak je jeste vice ulozneho prostoru a bude to dokonce vyssi stredni trida :) a s privesem krytym plachtou tady mame zastupce luxusniho segmentu :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.12.2010 18:27, RE: Jiste, ale proc sdelovat elementarni pravdy, jako, ze...
mufik.martin napsal:
taky jsem to nepochopil podle ceho a kdo je v Evrope radi do stredni tridy? Co to ma navic proti golfu aby to slo o tridu vyse? Nevedel jsem, ze staci jen zvetsit kufr a jinak nechat vse pri starem a hned se posunout o tridu nahoru.....kdyby na octavii dali jeste stresni box tak je jeste vice ulozneho prostoru a bude to dokonce vyssi stredni trida :) a s privesem krytym plachtou tady mame zastupce luxusniho segmentu :)
Pro mě je hlavním ukazatelem rozvor. Pravda, dá se trochu kouzlit, nebo to naopak pohřbít, ale kde nic není, ani smrt nebere. Oct. se rozvorem řadí mezi malá auta, max tak do nižší střední (kde i tak najde spoustu přemožitelů). Jestli je pro někoho magickým ukazatelem vel. kufru, tak je to svým způsobem úchylka. Pro mě je nejpodstatnější prostor pro posádku, ten je obsazen vždy alespoň částečně. Kufr vozím (jako ostatně každý) podstatnou část provozu prakticky prázdný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 11.12.2010 12:39, RE: Jiste, ale proc sdelovat elementarni pravdy, jako, ze...
Pepe napsal:
Pro mě je hlavním ukazatelem rozvor. Pravda, dá se trochu kouzlit, nebo to naopak pohřbít, ale kde nic není, ani smrt nebere. Oct. se rozvorem řadí mezi malá auta, max tak do nižší střední (kde i tak najde spoustu přemožitelů). Jestli je pro někoho magickým ukazatelem vel. kufru, tak je to svým způsobem úchylka. Pro mě je nejpodstatnější prostor pro posádku, ten je obsazen vždy alespoň částečně. Kufr vozím (jako ostatně každý) podstatnou část provozu prakticky prázdný.
a já měl za to, že se třídy dělají podle velikosti auta a vnitřního prostoru a tvaru auta (kategorie MPV vs. combi)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 11.12.2010 17:49, RE: Jiste, ale proc sdelovat elementarni pravdy, jako, ze...
Alcides napsal:
a já měl za to, že se třídy dělají podle velikosti auta a vnitřního prostoru a tvaru auta (kategorie MPV vs. combi)
To jo, ale k čemu je obrovskej převis vpředu a vzadu posádce? Kolik z vás jezdí v obrovskym kufru? Na rozvoru 2,7 se už dá postavit prostornej interiér, tam je to možná na pomezí tříd, resp. tam taktak ta střední začíná. I když bude auto osmimetrový s kufrem o obsahu středního bazénu, furt to s rozvorem 2,56 (nebo kolik) střední nebude...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.