0
zpět
 

diskuze k tématu: Slováci mají "národní" vůz - octavii

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.06.2008 18:03, Zaplatbůh že přišel rok 1993
Slováci mají tak iba hovno. Ještě že jsme se trhli.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.06.2008 07:39, RE: Zaplatbůh že přišel rok 1993
anonym napsal:
Slováci mají tak iba hovno. Ještě že jsme se trhli.
Ja tedy nevim kolik vám je let, ale mě je 24 a nějak mě slováci nevadí. A vůbec by mě ani nevadilo, kdybychom se opět spojili.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.06.2008 18:37, bacha na kvalitu
Kvalita vyrobenych octavek na slovenku je mnohem nizsi nez u octavii vyrobenych v CR, tohle jen poskodi dobre jmeno ktere ma Skoda v evrope, tak bacha pri koupi noveho vozu at nenarazite na octavii ze slovenska!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.06.2008 18:48, RE: bacha na kvalitu
anonym napsal:
Kvalita vyrobenych octavek na slovenku je mnohem nizsi nez u octavii vyrobenych v CR, tohle jen poskodi dobre jmeno ktere ma Skoda v evrope, tak bacha pri koupi noveho vozu at nenarazite na octavii ze slovenska!
A to vieš odkiaľ umelče?? Si tam kontrolor kvality frajere. Určite v MB montujú poliaci kvalitnejšie, že. Inak je mi to uplne fuk, aká je kvalita pretože pre mňa neni Škodovka žiadnou národnou značkou a ani o ňu nezakopnem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.06.2008 16:59, RE: bacha na kvalitu
anonym napsal:
A to vieš odkiaľ umelče?? Si tam kontrolor kvality frajere. Určite v MB montujú poliaci kvalitnejšie, že. Inak je mi to uplne fuk, aká je kvalita pretože pre mňa neni Škodovka žiadnou národnou značkou a ani o ňu nezakopnem.
Nemusíš o ni zakopávat. Ona si najde dostatek zájemců v zemích s vyšší kupní silou. Před časem se zastavil známý z Německa. Přijel s Octavií II. Vybavenou tak, že jsem se nestačil divit. Včetně vnitřku. Jsem zvyklý na chudobky z našeho trhu. Říkal, že tak vybavené auto v jejich kvalitě, za takové peníze, prostě u jiné značky nesežene. Jinak auta mění dost často. Dává je z baráku před najetím 120 t. km. Asi ví proč. A, že těch značek už vyzkoušel. Oktu má již třetí.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.