0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda bude vyrábět nové typy motorů

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.07.2007 12:23, Že by?
Možná VW po několikaletém sladkém chrupkání na vavřínech s TDI zkusí něco na způsob 1,6 HDI/TDCI 110 k, ev 1,3 mjet. To bude objev!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.07.2007 15:13, RE: Že by?
Pepe napsal:
Možná VW po několikaletém sladkém chrupkání na vavřínech s TDI zkusí něco na způsob 1,6 HDI/TDCI 110 k, ev 1,3 mjet. To bude objev!
No jo, no prostě se asi odbrzdili a pochopili, že té kritiky bylo už trochu moc. Nebo, že by se svezli v nějakém konkurenčním autě?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.07.2007 18:08, RE: Že by?
anonym napsal:
No jo, no prostě se asi odbrzdili a pochopili, že té kritiky bylo už trochu moc. Nebo, že by se svezli v nějakém konkurenčním autě?
Asi to bude tím, protože jednoho člena dozorčí rady jsem vezl ve Fiatu 650 a říkal, že takhle nabušený motor by potřebovaly Fabie taky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.07.2007 18:34, RE: Že by?
anonym napsal:
Asi to bude tím, protože jednoho člena dozorčí rady jsem vezl ve Fiatu 650 a říkal, že takhle nabušený motor by potřebovaly Fabie taky.
konečně..jsem rád, že ty motory budou naše hlavně! Sice teda 1.2 mě nepřekvapilo ale ta 1.6Hdi kdyby byla měl bych radost :)) Libor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.07.2007 20:38, 1.2
už to tady někdo psal do příspěvků o tom že škoda bude vyrábět diesely, pry daji do htp turbo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.07.2007 16:44, RE: 1.2
anonym napsal:
už to tady někdo psal do příspěvků o tom že škoda bude vyrábět diesely, pry daji do htp turbo...
do htp turbo jo ? Vždyt by ten motor vyletěl z kastle :))))) Libor
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.