0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Auto všude roste, ale doma začala ztrácet

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.07.2007 08:52, Moc drahé auto
Pro našince je to moc drahé. Já jsem o octávce uvažoval, ale ta cena mně přesvědčila se poohlédnout u konkurence. Jinak kvalita si myslím je dobrá, a ten konfigurátor na webu - ten je snad nejlepší na světě - a to myslím vážně.
Škodě fandím, ale spíš jako ten fotbalový fanoušek, co na fotbal čumí doma v televizi a do balónu nikdy nekopnul
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.07.2007 09:14, Sakra
ta věta o sousedech absolutně sedí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.07.2007 09:32, akcne zlavy...
A ked k tomu pripocitame rozne letne akcne zlavy, napr. v SK sa da zohnat Impreza 2.0 Kombi (118KW) za cca 550 000 kc v prepocte. Veru, oktavia je prilis draha...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.07.2007 14:51, úspěch v cizině
Já vím proč tomu tak je. Tady jsme je uz prokoukli, ale jinde jim na špek ještě rádi skočí, zvlášť když je automobilka krmí z českýho hlediska dumpingovými cenami. Ještě aby nerostly, darebáci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.07.2007 16:13, RE: úspěch v cizině
anonym napsal:
Já vím proč tomu tak je. Tady jsme je uz prokoukli, ale jinde jim na špek ještě rádi skočí, zvlášť když je automobilka krmí z českýho hlediska dumpingovými cenami. Ještě aby nerostly, darebáci.
Dumping je zakázaný z českého i jiného hlediska. a kdyby ho i nakrásně využívali, byla by Škodovka nejziskovější z celého koncernu??? Těžko. Čili: mýlíte se pane. A hlavně: Místo, abychom se radovali z toho, že Škodovka má úspěch a dává práci spoustě českých lidí a českých firem, pliveme tady na ni. Inu v Čechách se jak známo úspěch neodpouští.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.07.2007 19:34, RE: úspěch v cizině
edmund napsal:
Dumping je zakázaný z českého i jiného hlediska. a kdyby ho i nakrásně využívali, byla by Škodovka nejziskovější z celého koncernu??? Těžko. Čili: mýlíte se pane. A hlavně: Místo, abychom se radovali z toho, že Škodovka má úspěch a dává práci spoustě českých lidí a českých firem, pliveme tady na ni. Inu v Čechách se jak známo úspěch neodpouští.
Opět reakce známého ex offo advokáta Škody Auto.... Já osobně úspěch škodě přeju, mám radost, že nadnárodní koncern zde platí daně, zahraniční akcionáři si mnou ruce (a dávají š. auto za příklad ostatním divizím), taktéž mám radost, že u nás našly uplatnění tisíce zahraničních dělníků, zatímco čeští nezaměstnaní se zbytku společnosti smějí z proleženého kanape.... Ale to není jen o š.auto, jde to napříč celým průmyslem i službami. A propos, jaké je auto Hyundai z Nošovic? České, korejské, nebo polské (slovenské, ukrajinské, dosaďte si sami) ? Tak tady neblekotej o české firmě, stejnou radost můžu mít z plzeňského Panasonicu.... Nebo Prazdroje, ten je český jako ta Škodovka. Totiž vůbec - vlastník v JAR, slad a chmelový extrakt z Polska, pracovníci taky bůhví odkud. Nikdo na Š. auto neplive, jen ji čím dál víc lidí porovnává s ostatními konkurenty a kupodivu dává přednost někomu jinému. Tak proč se s tím nesmířit, pane Edmunde?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.07.2007 20:49, RE: úspěch v cizině
Pepe napsal:
Opět reakce známého ex offo advokáta Škody Auto.... Já osobně úspěch škodě přeju, mám radost, že nadnárodní koncern zde platí daně, zahraniční akcionáři si mnou ruce (a dávají š. auto za příklad ostatním divizím), taktéž mám radost, že u nás našly uplatnění tisíce zahraničních dělníků, zatímco čeští nezaměstnaní se zbytku společnosti smějí z proleženého kanape.... Ale to není jen o š.auto, jde to napříč celým průmyslem i službami. A propos, jaké je auto Hyundai z Nošovic? České, korejské, nebo p...
Ano sousedé tomu podnikateli určitě budou závidět to zahraniční auto,přitom ale neví že se dá sehnat levněji než kdejaká rádoby"lidová" škodovka.jenom si porovnejte ceníky.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.07.2007 21:09, RE: úspěch v cizině
Pepe napsal:
Opět reakce známého ex offo advokáta Škody Auto.... Já osobně úspěch škodě přeju, mám radost, že nadnárodní koncern zde platí daně, zahraniční akcionáři si mnou ruce (a dávají š. auto za příklad ostatním divizím), taktéž mám radost, že u nás našly uplatnění tisíce zahraničních dělníků, zatímco čeští nezaměstnaní se zbytku společnosti smějí z proleženého kanape.... Ale to není jen o š.auto, jde to napříč celým průmyslem i službami. A propos, jaké je auto Hyundai z Nošovic? České, korejské, nebo p...
to edmund: co názor to antinázor,vid. Jinak jsi nepochopil smysl příspěvku. Čteš asi moc rychle a ještě rychlej reaguješ. Prostě Škoda je víc než automobilka "ekonomická firma", které ty auta pouze zprostředkujou maximum výdělku. Ale že by to byl podnik co vyrábí automobily se samo o sobě dnes už říct nedá. A zroveň tím neříkám že se jiní chovají jinak. Jde o to jak moc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.07.2007 23:29, RE: úspěch v cizině
anonym napsal:
Ano sousedé tomu podnikateli určitě budou závidět to zahraniční auto,přitom ale neví že se dá sehnat levněji než kdejaká rádoby"lidová" škodovka.jenom si porovnejte ceníky.....
Bohužel je to přesně tak, holt se škodovkou člověk prostě lépe zapadne do davu... A málo lidí si uvědomí, že slušně vybavená oktávia je o dost dražší než např. mondeo, c5, laguna.. Jenže dnes už za cenu slušnější oktávie v kombíku pořídite novou C classe, nebo 3ku BMW. |Ty auta co jsem psal před těmito už dnes lze porovnávat s cenou fabie kombi 1,9tdi elegance s manuální klimou a 16elektrony. Škodovka určitě není špatné auto, ale všem doporučuji před koupí zkusit aspoň ty značky, co jsem jmenoval. A věřte, dnes už i ceny servisů jsou porovnatelné... Vím o čem mluvím, s oktávií jsem najel přes 200tis. km, doma fábie. Dnes V70, doma Picasso....
Petr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.07.2007 07:30, RE: úspěch v cizině
anonym napsal:
Bohužel je to přesně tak, holt se škodovkou člověk prostě lépe zapadne do davu... A málo lidí si uvědomí, že slušně vybavená oktávia je o dost dražší než např. mondeo, c5, laguna.. Jenže dnes už za cenu slušnější oktávie v kombíku pořídite novou C classe, nebo 3ku BMW. |Ty auta co jsem psal před těmito už dnes lze porovnávat s cenou fabie kombi 1,9tdi elegance s manuální klimou a 16elektrony. Škodovka určitě není špatné auto, ale všem doporučuji před koupí zkusit aspoň ty značky, co jsem jmenov...
jo ,jo já utekl taky rychle od koncernu k nové Toyotě a to je pořád někde jinde a už bych neměnil
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.07.2007 23:13, RE: úspěch v cizině
anonym napsal:
jo ,jo já utekl taky rychle od koncernu k nové Toyotě a to je pořád někde jinde a už bych neměnil
tak napr. ve svycarsku se skodovky se 2*bag(stara) nova4*, klima, abs,el okna, radio, prodavaly jako zaklad za srovnatelne penize jak u nas HOLATKO, a celkem tam ta skodovka jde na odbyt, takze nevim proc nas tak okradaji???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.07.2007 17:53, RE: úspěch v cizině
anonym napsal:
tak napr. ve svycarsku se skodovky se 2*bag(stara) nova4*, klima, abs,el okna, radio, prodavaly jako zaklad za srovnatelne penize jak u nas HOLATKO, a celkem tam ta skodovka jde na odbyt, takze nevim proc nas tak okradaji???
Nečekejte tady nárovní nacionalismus. Ono totiž není zas tak na co být pyšný, lidi kupuji škodovky spíš ze setrvačnosti a z nevědomosti, než, že by se za ty peníze nedalo sehnat jiné auto. Ptal jsem se několika lidí, proč si koupili novou škodi Octávii a jejich argumenty byly: Levné náhr. díly, dostupnost servisů a tradice. Jedině s tou tradicí bych mohl souhlasit, jinak jsou to nesmysly. Koupil jsem vybavené Mondeo za téměř stejnou cenu, jako oct., ale na rozdíl v plané výbavě, v servisu platím hod. sazbu nižší než ve škodárně a díly jsem zatím nepotřeboval, tak nevím. Servisů mám na výběr hned několik a svezte se v Mondeu a uvidíte!!!
PS: Němec má taky nejraději Hondu a nikdo mu to nemá za zlé, je to prostě pocit a zkušenost.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.