0
zpět
 

diskuze k tématu: Octavia Ming Rui se dobře prodává

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 14:38, co dodat?
Je mi na blití, když si přečtu tu cenu v přepočtu..... Je mi jasné, že se jedná o vozy vyrobené v číně, ale i tak je opravdu hanba, že se dá škodovka koupit všude levněji, jen ne u nás. Už z tohoto důvodu jsem si ji nekoupil
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 18:02, RE: co dodat?
anonym napsal:
Je mi na blití, když si přečtu tu cenu v přepočtu..... Je mi jasné, že se jedná o vozy vyrobené v číně, ale i tak je opravdu hanba, že se dá škodovka koupit všude levněji, jen ne u nás. Už z tohoto důvodu jsem si ji nekoupil
Tak si udělej podnikatelský záměr a dovážej Oktávky z Číny ve velkém po moři, to pak nevyjde tak draho a tady ti utrhnou ruce (dokud to nedojezdí). Přidáš i fabiu a nebude už 1.2sport, ale 1.2pokrokový dravec nebo ta s čínskýma lištama 1.2chrom
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 22:25, RE: co dodat?
Ráďa napsal:
Tak si udělej podnikatelský záměr a dovážej Oktávky z Číny ve velkém po moři, to pak nevyjde tak draho a tady ti utrhnou ruce (dokud to nedojezdí). Přidáš i fabiu a nebude už 1.2sport, ale 1.2pokrokový dravec nebo ta s čínskýma lištama 1.2chrom
Nejde o podnikatelský záměr, ale o typickou politiku VW group. Nabízet průměrné zboží za nadprůměrné ceny. Za co si ale "škodovkáři" tak rádi připlácí? Je to cena za "vlastenectví"? Vždyť kromě skeletu a pár dalších dílů ona Škodovka není vůbec česká, dokonce například některá ložiska se dováží z Číny....Škodovka je prostě předražená, nechápu proč ji lidé vůbec kupují. Pořizovací cena vysoká, díly předražené, kriminalita maximální, pojištění srovnatelné s konkurencí a spolehlivost průměrná. Taky jsem škodovky kdysi kupoval, ovšem dnes již to namá žádný smysl. Pokud v tom někdo hledá "vlastenectví", tak u škodovky je na špatné adrese
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.05.2008 08:52, RE: co dodat?
Tomáš napsal:
Nejde o podnikatelský záměr, ale o typickou politiku VW group. Nabízet průměrné zboží za nadprůměrné ceny. Za co si ale "škodovkáři" tak rádi připlácí? Je to cena za "vlastenectví"? Vždyť kromě skeletu a pár dalších dílů ona Škodovka není vůbec česká, dokonce například některá ložiska se dováží z Číny....Škodovka je prostě předražená, nechápu proč ji lidé vůbec kupují. Pořizovací cena vysoká, díly předražené, kriminalita maximální, pojištění srovnatelné s konkurencí a spolehlivost průměrná. Taky...
Jen ať si vlastenečtí škodovkáři kupujou své předražené škodovky, díky zákonům nabídky a poptávky pak já mohu koupit kvaltitní netuzemský vůz za velice výhodnou cenu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 02.05.2008 09:26, RE: co dodat?
anonym napsal:
Jen ať si vlastenečtí škodovkáři kupujou své předražené škodovky, díky zákonům nabídky a poptávky pak já mohu koupit kvaltitní netuzemský vůz za velice výhodnou cenu.
Ano, přesně tak. Ještě že zde máme širokou škálu možností. Většinou na stejné nebo i lepší kvalitativní úrovni a za podstatně nižší pořizovací i provozní peníze. Já osobně mám Toyotu Avensis z roku 2000 a jízdními vlastnostmi, pohodlím, cenami náhr. dílů a motory převyšuje Octávii snad ve všem (vyjma kufru tedy). Mimochodem škodovácké "simply clever" bude montovat prastarý a emisními limity zcela mrtvý motor 1,6 8V 75kW snad ještě za 20 let. Proč taky ne viď......oni srdcaři si za něj rádi připlatí, i když konkurence bude vždycky nabízet více muziky za méně peněz...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.05.2008 16:45, RE: co dodat?
Tomáš napsal:
Ano, přesně tak. Ještě že zde máme širokou škálu možností. Většinou na stejné nebo i lepší kvalitativní úrovni a za podstatně nižší pořizovací i provozní peníze. Já osobně mám Toyotu Avensis z roku 2000 a jízdními vlastnostmi, pohodlím, cenami náhr. dílů a motory převyšuje Octávii snad ve všem (vyjma kufru tedy). Mimochodem škodovácké "simply clever" bude montovat prastarý a emisními limity zcela mrtvý motor 1,6 8V 75kW snad ještě za 20 let. Proč taky ne viď......oni srdcaři si za něj rádi připl...
Nekomu se muze nova Oktavka proste libit. Napriklad mne se libi vic nez Fordy ty jsou sice levnejsi, ale jestli kvalitnejsi to nevim. Taky se mne libi Peugeoty a Citrony, ale Francouze bych nekoupil kvuli horsi spolehlivosti. A uprimne receno z japoncu se mne libi jedine Hondy - ty vsak jsou drazsi nez skodovky bych rekl. Toyoty maji dost tragicky design a stejne nejsou moc k sehnani o Suzuki a spol nemluve. Tak co vlastne chcete kupovat za levna kvalitni auta?? Zeby Seaty nebo treba Rovery?
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.