0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Yeti 4x4 a zklamaný majitel

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
hogofogo
počet příspěvků9
datum registrace31.07.2007
Úterý 12.07.2016 08:16, Ach jo.
Napsal jste jen to co se dávno ví ! O problémech s TSI motory se tu napsalo mnoho. Pro začátek by stačilo si něco tady přečíst než koupíte a následně budete naštvanej.
reagovat
kubesak
počet příspěvků29
datum registrace23.09.2013
Úterý 12.07.2016 09:13, Olej TSI
Nebrečel bych nad motorem, osobně mám 1.4 TSI v touranu a pokud se zkrátí interval výměny oleje na 15 tis. a nepoužívá se řídký long life, tak k nadměrné spotřebě oleje nedochází - dolévám od výměny k výměně cca 0,5 L spíš pro dobrý pocit. A ano, benzín o daném výkonu opravdu nejezdí za pět jako dehet. Já jezdím průměrně do 8 na sto. Pokud jedu město, tak k deseti. Pro spotřebu jsem si to ale nekupoval Někdo má prostě k naftě averzi.
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Úterý 12.07.2016 09:48, RE: Olej TSI
kubesak napsal:
Nebrečel bych nad motorem, osobně mám 1.4 TSI v touranu a pokud se zkrátí interval výměny oleje na 15 tis. a nepoužívá se řídký long life, tak k nadměrné spotřebě oleje nedochází - dolévám od výměny k výměně cca 0,5 L spíš pro dobrý pocit. A ano, benzín o daném výkonu opravdu nejezdí za pět jako dehet. Já jezdím průměrně do 8 na sto. Pokud jedu město, tak k deseti. Pro spotřebu jsem si to ale nekupoval Někdo má prostě k naftě averzi.


Dobrý den, napište o svém Touranu recenzi: http://www.tipcars.com/#vlozit-zkusenost Budeme potěšeni
reagovat
Chalie1
počet příspěvků3
datum registrace22.07.2015
Úterý 12.07.2016 12:46, Re
Já mám Škodovku s najetýma poctivýma km (190 tis.) a nemůžu si auto vynachválit. Pravda je, že mám diesel, ale zase s tolika proklínaným DSG a zatím bez problémů. Podle mně je to o správném výběru motoru a taky o přístupu majitele.
reagovat
xxondysxx
počet příspěvků45
datum registrace16.04.2015
Úterý 12.07.2016 13:47, nevím jestli pouze záleží na majiteli
Moje zkušenost už je sice starší, ale nikdy na ní nezapomenu, v roce 2004 jsem v práci dostal služební oc 1, tdi 66kw

spojka byla kaput na 49 tis a znovu na 110 tis, upozornuji, že jsem s autem jezdil jak důchodce a nikdy jsem se k němu nechoval špatně,do 2 let od novoty řada problémů, pak se to uklidnilo a bylo z toho super spolehlivé auto, ale nedovedu si představit jak bych to zvládal platit jako soukromník kdyby byl vůz můj, 2 roky ježdění a neustále servisy stály cca 60 tis, to jsou jen ceny mimo servisní prohlídky, vlastně ceny co neuznala škoda auto na záruku, bylo mi řečeno pokud to chci řešit, že pošlou díly na expertizu, tam mi dají papír že si za vše můžu sám a budu platit i expertizu, nebo že vůz odkoupí za minimum zůstatkové hodnoty.S vozem jsem jezdil pouze sám a choval se jako ke svému, po 5 ti letech jsem ho odkoupil od firmy a prodal s výdělkem, ale dodnes si pamatuji ty problémy, nejvíce 2 krát spojka, ložiska v kolech, a také dokola přední kotouče,po pár tisicích ze zvlnily a musely se x krát měnit,pak drobnější problém s baterkou a vnitřím osvětlením.Osobně si myslím, že to byla náhoda nebo jen bylej kus, jak jsem již zminoval po 2 letech a asi cca 120 tis km se vše uklidnilo.to jen můj postřeh ke značce škoda
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Středa 13.07.2016 09:01, RE: nevím jestli pouze záleží na majiteli
xxondysxx napsal:
Moje zkušenost už je sice starší, ale nikdy na ní nezapomenu, v roce 2004 jsem v práci dostal služební oc 1, tdi 66kwspojka byla kaput na 49 tis a znovu na 110 tis, upozornuji, že jsem s autem jezdil jak důchodce a nikdy jsem se k němu nechoval špatně,do 2 let od novoty řada problémů, pak se to uklidnilo a bylo z toho super spolehlivé auto, ale nedovedu si představit jak bych to zvládal platit jako soukromník kdyby byl vůz můj, 2 roky ježdění a neustále servisy stály cca 60 tis, to jsou jen ceny mimo servisní prohlídky, vlastně ceny co neuznala škoda auto na záruku, bylo mi řečeno pokud to chci řešit, že pošlou díly na expertizu, tam mi dají papír že si za vše můžu sám a budu platit i expertizu, nebo že vůz odkoupí za minimum zůstatkové hodnoty.S vozem jsem jezdil pouze sám a choval se jako ke svému, po 5 ti letech jsem ho odkoupil od firmy a prodal s výdělkem, ale dodnes si pamatuji ty problémy, nejvíce 2 krát spojka, ložiska v kolech, a také dokola přední kotouče,po pár tisicích ze zvlnily a musely se x krát měnit,pak drobnější problém s baterkou a vnitřím osvětlením.Osobně si myslím, že to byla náhoda nebo jen bylej kus, jak jsem již zminoval po 2 letech a asi cca 120 tis km se vše uklidnilo.to jen můj postřeh ke značce škoda


Dobrý den, sepište Vaše zkušenosti s Octavii do recenze na TipCars: http://www.tipcars.com/#vlozit-zkusenost Budeme potěšeni
reagovat
zaan
počet příspěvků1
datum registrace19.10.2010
Středa 13.07.2016 11:13, Zkušenosti......
Mám podobné zkušenosti s oc, jako pán. Rozdíl jen v tom, že poruchy na autě začaly ve třetím roce provozu, tedy po záruce. Začalo to centrálem, pokračovalo ventilátorem a dál napříč celým vozem.... Za rok mě to stálo 60.tisíc Kč a spoustu času stráveném v náhradním vozidle, tedy další náklady a čas. V jednom značkovém autoservisu mně řekli, že se to prostě u škodovek stavá........... Jinak automobil garážovaný, udržovaný, pravidelný servis, jeden řidič, v rodině ještě jeden vůz.
S předchozím vozem,(BMW řady 3) jsem najel 480 tisíc km, kromě běžného servisu jen porucha jednoho čidla za 800,- Kč.
Vím, že se mi u Škodovky podobné problémy nebudou opakovat, protože si ji NIKDY nepořídím a všem, kteří se mnou hovoří o koupi nového vozu, to vždy rozmluvím také. Poměr kvalita/cena u vozů zn. Škoda neodpovídá skutečnosti...........
reagovat
xxondysxx
počet příspěvků45
datum registrace16.04.2015
Středa 13.07.2016 11:47, já zase tak hrozně škodovku neodsuzuji
Mě vlastně ty poruchy pomohly k tomu, že že mi firma nakonec prodala vůz po leasingu za skvělou cenu a já následně dobře vydělal, jelikož vůz byl pravidelně servisován po jednom majiteli a s motorem 66 kw byl po oc velký hlad, dnes vlastním svoje auto také škodu rapid tsi 63 kw 2015, mám jí rok a půl a jsem moc spokojenej, uvidím časem............
reagovat
marek939
počet příspěvků1
datum registrace13.07.2016
Středa 13.07.2016 21:41, Dotaz k 4x4
Proč servis škoda neuzanal reklamaci na spojku která byla v zaruce??
Osobně se mi už taky stalo,že na superbu 4x4,mi začala smrdět spojka,ihned při couvání po cca 2 metrech.
Superb r.v 2013 2.0TDI
reagovat
Fanda
počet příspěvků551
datum registrace28.09.2008
Čtvrtek 14.07.2016 11:03, spotřeba oleje
Motor od roku 2012 by již olej spotřebovávat neměl,jelikož ke konci roku 2011 byly vyměněny extrémně tenké pístní kroužky 1.2 mm za silnější,zkusil bych několikrát natankovat benzín natural 98,nebo použít super benzín aditiv,který prokazatelně dokáže čistit motor,který je zakarbonovaný,neboť příčinou může být karbon,jež ucpal otvory ve stíracích kroužcích,byť při Vašem malém nájezdu by k tomu ještě nemělo dojít.
reagovat

Škoda Yeti 4x4 a zklamaný majitel

Absolutní zklamání.....koncern VW už dávno není co býval.
12.07.2016, recenze uživatelů
hodnocení článku: 72% (13x)
přečteno: 23311x


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.