0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Superb Combi Outdoor - první fotky

kategorie zařazení tématu: česká vozidla, česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.06.2012 13:03, název
Nevím proč neudělali jednoduše verzi Scout, která je už dobře známá a má renomé. Paket outdoor pro auto zní divně. Snad každé auto je outdoor. O žádném indoor autě nevím. Scout zní daleko líp.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.06.2012 18:28, RE: název
Paul napsal:
Nevím proč neudělali jednoduše verzi Scout, která je už dobře známá a má renomé. Paket outdoor pro auto zní divně. Snad každé auto je outdoor. O žádném indoor autě nevím. Scout zní daleko líp.
kdyby raděj škodovka najala pořádné designery a něco udělala se vzhledem modelů. Osobně se mi nelíbí ani jeden model. Ale chápu, že jiný bude mít určitě jiný názor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.06.2012 22:15, RE: název
pale napsal:
kdyby raděj škodovka najala pořádné designery a něco udělala se vzhledem modelů. Osobně se mi nelíbí ani jeden model. Ale chápu, že jiný bude mít určitě jiný názor
Zrovna Sup v kombajnu se mi líbí fakt hodně. Yetti se podle mě taky povedl. Roomster je zajímavý, ale nedá se říct že by byl hezký. Ale Citigo - nuda. O2 po faceliftu - děs. Fabia 2 - příšernost. Rozhodně by Škoda měla dělat líbivější auta a trochu se odvázat. Ale v době, kdy vesměs mainstreemové auta, zvlášť malé a nižši střední vypadají dost podobně a nic moc, tak Škoda moc nevybočuje.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.