0
zpět
 

diskuze k tématu: Policie má muže, který fotil superb

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 06:24, Hnus
Jsou to hovada ti lidi, jako vývojář musí mít ve škodovce slušnej balík peněz a kvůli pár tisícům takhle riskuje, což se mu nemohlo vyplatit.
Teď ať piká za blbost co udělal, ať mu škodovka napaří za ušlé zisky tak alespoň půl mega, aby si to chlapec příště rozmyslel a samozřejmě vyrazit z práce!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 06:51, RE: Hnus
zigi napsal:
Jsou to hovada ti lidi, jako vývojář musí mít ve škodovce slušnej balík peněz a kvůli pár tisícům takhle riskuje, což se mu nemohlo vyplatit.
Teď ať piká za blbost co udělal, ať mu škodovka napaří za ušlé zisky tak alespoň půl mega, aby si to chlapec příště rozmyslel a samozřejmě vyrazit z práce!
Škodovka nepřišla o žádný balík peněz, vzbuď se, balíku... no co, jeden si chtěl udělat dobře, bohužel mu to nevyšlo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 07:03, Reklama
Vazne si nemyslim, ze by mu mela skodovka naparit nejaky pokuty za usly zisk! On je to i dobry marketingovy tah, v podstate reklama zadarmo
A taky si nemyslim, ze by to ten clovek musel delat jen kvuli penezum (i kdyz i to muze byt motivace) ale klidne jen pro to, aby i verejnost vedela co se v MB pece... Pekny den.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 08:19, RE: Reklama
NorMack napsal:
Vazne si nemyslim, ze by mu mela skodovka naparit nejaky pokuty za usly zisk! On je to i dobry marketingovy tah, v podstate reklama zadarmo
A taky si nemyslim, ze by to ten clovek musel delat jen kvuli penezum (i kdyz i to muze byt motivace) ale klidne jen pro to, aby i verejnost vedela co se v MB pece... Pekny den.
Ale v clanku meli pravdu, ze ¨to muze ohrozit pripadne majitele o superb stary, prece jen, mate jistotu jak vypada a tak si pockate.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 08:36, Superb
No chtěl rychle vydělat a posr.. to.Ale osobně se mi spíš líbí ten starší model Superbu,jak na tento přišroubovali stejný předek jak nová Fabia a Romster tak to mě moc nebere.Jinak Superb je asi jediná škodovka o které jsem kdy uvažoval a kdyby ho začli dělat i ve verzi Kombi,tak bych asi do něj i šel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 08:43,
kdo chce kam chuj s nim , myslim ze to auto nebude vypadat spatne ale z tech par fotek se toho neda moc poznat, me osobne se libi ty zadni svetla, mohli by vyrabet i kombi . tak at se jim v MB dari
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 11:32, RE: Hnus
zigi napsal:
Jsou to hovada ti lidi, jako vývojář musí mít ve škodovce slušnej balík peněz a kvůli pár tisícům takhle riskuje, což se mu nemohlo vyplatit.
Teď ať piká za blbost co udělal, ať mu škodovka napaří za ušlé zisky tak alespoň půl mega, aby si to chlapec příště rozmyslel a samozřejmě vyrazit z práce!
před pikolou, za pikolou.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 19:09, mám ty fotky taky a víc než vy tu
Prdel je, že já těch fotek mám daleko víc. Zadek, palubka atd )) A to jsem v Boleslavi nebyl nějakých 5 let. Kdo je šikovný není to problém. Kamarádům co se zajímají o auta jsem už to rozeslal.

...Ježiš co Žkoda čeká? Normální špionáš, pár fialových papírků od bulváru je ubohé, ale ta sranda a adrenalin je k nezaplacení ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.03.2007 19:49, RE: mám ty fotky taky a víc než vy tu
Ráďa napsal:
Prdel je, že já těch fotek mám daleko víc. Zadek, palubka atd )) A to jsem v Boleslavi nebyl nějakých 5 let. Kdo je šikovný není to problém. Kamarádům co se zajímají o auta jsem už to rozeslal.

...Ježiš co Žkoda čeká? Normální špionáš, pár fialových papírků od bulváru je ubohé, ale ta sranda a adrenalin je k nezaplacení ))
neviem čo to tu potíš, fotky palubovky a podobne sa úplne v pohode dajú zohnať na nete..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 03.03.2007 19:53, RE: mám ty fotky taky a víc než vy tu
gld napsal:
neviem čo to tu potíš, fotky palubovky a podobne sa úplne v pohode dajú zohnať na nete..
....napriklad tu http://auto.zoznam.sk/spy/blesk-zverejnil-neoficialne-fotografie-novej-skody-superb.html
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.