0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Roomster Scout nebude 4x4

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 07:08, 4x4?
Proc tam nedaj 4x4?Vzdyt je to auto do lehciho terenu a tam je to zapotrebi,tim si snizinou pocty prodeju!
Ale ma to jedno plus,konecne zmizel 1.2 Hovno To Pojede)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 09:57, RE: 4x4?
zigi napsal:
Proc tam nedaj 4x4?Vzdyt je to auto do lehciho terenu a tam je to zapotrebi,tim si snizinou pocty prodeju!
Ale ma to jedno plus,konecne zmizel 1.2 Hovno To Pojede)
Souhlas, nechapu, ze neni pohon 4x4, a dalsi vec svetla vyska, bu melo byt auto trosku zvednuto, nebo ma mit moznsot jako treba citroen ovladani svetle vysky. Podle me si to koupi jen nekdo, kdo nechce mit stejne auto jako soused
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 10:06, RE: 4x4?
Martin napsal:
Souhlas, nechapu, ze neni pohon 4x4, a dalsi vec svetla vyska, bu melo byt auto trosku zvednuto, nebo ma mit moznsot jako treba citroen ovladani svetle vysky. Podle me si to koupi jen nekdo, kdo nechce mit stejne auto jako soused
No jestli bude o dost drazsi,tak si ho nekoupi ani soused
Zatim to vypada,ze to auto bude ve vyrobe uplne zbytecne!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 14:28, RE: 4x4?
zigi napsal:
No jestli bude o dost drazsi,tak si ho nekoupi ani soused
Zatim to vypada,ze to auto bude ve vyrobe uplne zbytecne!
Ale koupí, náš národ je tak zblblý ze staré doby, že se kupovaly jen škodovky, že budou kupovat aj tohle a vůbec neporovnají z jinou značkou.Jako kdyby měly klapky na očích.Koupit si oplastované auto co se tváří že je do terénu je jako jít do deště v sandálech.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 15:09, only marketing
Ale vy jste též terén. Kdejaký Moskvič nebo Logan má vyšší průjezdnost. To je jakl byl Favorit Sportline, rozdíl byl v tom že byl červený a měl hezčí kola. Tak s tím je to to samé, prostě normální Roomster akorát polepený plasy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 15:56, RE: 4x4?
zigi napsal:
No jestli bude o dost drazsi,tak si ho nekoupi ani soused
Zatim to vypada,ze to auto bude ve vyrobe uplne zbytecne!
Ono vlastně 4krat4 je uplně na hovno když mám jenom dvě nohy nebot´ rukami musím řídit nebo ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 20:18,
To je teda novej model jako prase. to si mužu koupit někde na tržnici plastový lemy a nalepit je na nějaký auto a můžu řikat, že mám auto do terénu nebo jen tak pro zábavu. No to by mě zajmalo jak dlouho jim to v té Boleslavi trvalo, než přišli na tak skvělej nápad.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 21:58, RE: bez předmětu
david napsal:
To je teda novej model jako prase. to si mužu koupit někde na tržnici plastový lemy a nalepit je na nějaký auto a můžu řikat, že mám auto do terénu nebo jen tak pro zábavu. No to by mě zajmalo jak dlouho jim to v té Boleslavi trvalo, než přišli na tak skvělej nápad.
Tuning simply forever... Dneska jsem absolvoval cca 160 km normál Hrůzomstrem, 1,4 16V, od 100 km/h vevnitř kravál, jak kdyby tam naříkalo 1,4 TDI 3V... Nový benzínový auto (pominu-li vzhled) si představuju jinak odhlučněný. Ale pro nahluchlý důchodce OK.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.11.2006 06:47, RE: 4x4?
zigi napsal:
Ono vlastně 4krat4 je uplně na hovno když mám jenom dvě nohy nebot´ rukami musím řídit nebo ne?
Hele bez uz s mym nickem do predele!
Pises za mne jen sami kokotiny.jasny?
Jinak nerikej mi ze si tak blbej!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.11.2006 06:49, RE: 4x4?
Tonny napsal:
Ale koupí, náš národ je tak zblblý ze staré doby, že se kupovaly jen škodovky, že budou kupovat aj tohle a vůbec neporovnají z jinou značkou.Jako kdyby měly klapky na očích.Koupit si oplastované auto co se tváří že je do terénu je jako jít do deště v sandálech.
Jinak Tonny s tebou naprosto souhlasim.Zaryti skodovkari jsou utopeni ve svych iluzich a nikdo jim to uz bohuzel nevyvrati!
Nikdy nepochopi vyzkouset jina auta a ze skodovka uz davno nema levny ND a servis!
Probudte se,doba facek a felcek uz pominula!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 08:59,
4X4
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.04.2007 08:59,
4X4
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.