0
zpět
 

diskuze k tématu: Octavia Scout vs. Roomster Scout

kategorie zařazení tématu: česká vozidla, česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 08:31, srovnání
V tomto případě je srovnání samozřejmě dosti zkreslující, neboť každé auto je zaměřeno na jinou cílovou skupinu o cenovém rozdílu nemluvě. O Octávii strach nemám, ale Roomstera ve Scoutu, bych si představoval jinak. Jenže jelikož strategii firmy dělají daleko větší odborníci než my tady všichni, tak to asi mají vymyšlené.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 09:27, plasťáky
Auta se mi líbí, ale je to vítězství jednookého mezi slepými. Dát půl mega za Roomstra s 1,4 chrochtou kvůli pár plastům okolo a pseudo dojmu z "drsného" vozu je přinejmenším diskutabilní. No a 800 tisíc za auto nižší střední třídy s imige Škodovky je pro mě opravdu dost těžko stravitelné. Rozhodně bych sáhl po jiné čtyřkolce...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 09:34, RE: plasťáky
anonym napsal:
Auta se mi líbí, ale je to vítězství jednookého mezi slepými. Dát půl mega za Roomstra s 1,4 chrochtou kvůli pár plastům okolo a pseudo dojmu z "drsného" vozu je přinejmenším diskutabilní. No a 800 tisíc za auto nižší střední třídy s imige Škodovky je pro mě opravdu dost těžko stravitelné. Rozhodně bych sáhl po jiné čtyřkolce...
Je zajímavé, že nové Škodovky jsou všechny hodně nefotogenické. Na fotkách vyloženě škaredé, v reálu to tak tragické není... Čím toje? Nebo mám ten pocit sám?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 11:27, RE: plasťáky
Pepe napsal:
Je zajímavé, že nové Škodovky jsou všechny hodně nefotogenické. Na fotkách vyloženě škaredé, v reálu to tak tragické není... Čím toje? Nebo mám ten pocit sám?
No ja mam dojem spis presne opacny Vzhled je vzdycky striktne subjektivni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.06.2007 15:36, RE: plasťáky
AnderN napsal:
No ja mam dojem spis presne opacny Vzhled je vzdycky striktne subjektivni.
No mně se zase zdá, že jsou dost škaredy jak na fotkách, tak v reálu, takže žádnej velkej rozdíl tam nevidím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.06.2007 11:16, RE: plasťáky...a predrazeny!!!
anonym napsal:
No mně se zase zdá, že jsou dost škaredy jak na fotkách, tak v reálu, takže žádnej velkej rozdíl tam nevidím.
teda 800tisic za "radoby terenni" combi skoda??? - kdyz mici outlander je za ty samy prachy- s moznosti 7mistne verze a jizdni vlastnosti a bezpecnost skutecneho SUV.......ale po namontovani mrize zase skodovka "vyhraje"-((((

a tech 500 za skautika zruumstrika??? - no nemuzu se dockat az prijde LOGAN 4X4 s technikou nissan/renault-))))))

Sorry ale skodofka by mela "zabrat" ....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.06.2007 00:14, O II. pionýr
Oktávku II. pionýr, pardon scout, mi se vždycky ty dvě organizace pletly, jsem v reálu párktát viděl a musím chtě nechtě uznat že vypadá fakt hezky Na fotkách nic moc, ale v reálu se to fakt dá. Problém je v tom že je to VW grupa, takže klasika : předražené, nespolehlivé, konstrukčně ošulené a podmotorizované. Za těch 3/4 mega bude za pár let v D či USA ojetý Méďa GL 500 a to je kuwa jiná liga. Prostě Škodovácký pokus byl možná myšlen dobře, ale já bych si ho nekoupil ani kdyby mě na kolenou prosili.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.06.2007 08:16, RE: O II. pionýr
Ráďa napsal:
Oktávku II. pionýr, pardon scout, mi se vždycky ty dvě organizace pletly, jsem v reálu párktát viděl a musím chtě nechtě uznat že vypadá fakt hezky Na fotkách nic moc, ale v reálu se to fakt dá. Problém je v tom že je to VW grupa, takže klasika : předražené, nespolehlivé, konstrukčně ošulené a podmotorizované. Za těch 3/4 mega bude za pár let v D či USA ojetý Méďa GL 500 a to je kuwa jiná liga. Prostě Škodovácký pokus byl možná myšlen dobře, ale já bych si ho nekoupil ani kdyby mě na kolenou prosili.
předražený,nespolehlivý...bla,bla,bla. Kup si Logana ,což je hnus maximální,po třech letech ho prodej v bazíku za 80.000kč a budeš spokojený. Já ve Scoutu Octavii najel kolem 3000km a je to paráda!!! V případě,že 2.0 motor v max výbavě tady někdo haní a těší se na Logana může být akorád péro co má doma Trabanta!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.06.2007 11:39, RE: O II. pionýr
anonym napsal:
předražený,nespolehlivý...bla,bla,bla. Kup si Logana ,což je hnus maximální,po třech letech ho prodej v bazíku za 80.000kč a budeš spokojený. Já ve Scoutu Octavii najel kolem 3000km a je to paráda!!! V případě,že 2.0 motor v max výbavě tady někdo haní a těší se na Logana může být akorád péro co má doma Trabanta!
Tak já jsém péro co má A6 Allroad 2.5 TDi a kdyz jsem jel v tom "zazraku" 2.0 benzín, tak jsem se z toho krámu připosral...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.06.2007 11:39, RE: O II. pionýr
anonym napsal:
předražený,nespolehlivý...bla,bla,bla. Kup si Logana ,což je hnus maximální,po třech letech ho prodej v bazíku za 80.000kč a budeš spokojený. Já ve Scoutu Octavii najel kolem 3000km a je to paráda!!! V případě,že 2.0 motor v max výbavě tady někdo haní a těší se na Logana může být akorád péro co má doma Trabanta!
Tak já jsém péro co má A6 Allroad 2.5 TDi a kdyz jsem jel v tom "zazraku" 2.0 benzín, tak jsem se z toho krámu připosral...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.11.2007 09:17, Představte si to, že....
... se díváte na TV, kde dávají jakýsi Anglický dokument o těžkém životě pracovníků energetiky. Pracovník tam říká, potřebuji být v neustálé pohotovosti a dostupný kažkou minutu. K tomu potřebuji spolehlivý vůz. A jako pracovní náčiní mu slouží Škoda Octavia Scout 4x4, kterou kamera švenkuje včetně vnitřku. To říká anglán, kde nic cizího neuznávali.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.05.2008 21:42, Oktavka je pěkná...
Ta oktávka se mi fakt začíná líbit, škoda jen té ceny. Jinak roomsterem sem jezdil a dokáže to docela překvapit, jak to drží v zatáčkách... ale nechtěl bych to.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.