0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Rapid Spaceback myslí na mladé

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Středa 09.10.2013 08:11, nové motory? kdy budou?
Kdy už konečně dostane Rapid novou generaci TSI s řemenem? Řetězovým ani po modernizaci nevěřím. Jinak liftback ve výbavě Amb Fresh s 1,2 TSI 77kW mi přijde jako zajímavá nabídka. Hatchback mi vzhledem k nutnosti mít u akční verze financování moc výhodný nepřijde.
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Středa 09.10.2013 10:46, RE: nové motory? kdy budou?
Paul napsal:
Kdy už konečně dostane Rapid novou generaci TSI s řemenem? Řetězovým ani po modernizaci nevěřím. Jinak liftback ve výbavě Amb Fresh s 1,2 TSI 77kW mi přijde jako zajímavá nabídka. Hatchback mi vzhledem k nutnosti mít u akční verze financování moc výhodný nepřijde.


To si myslím, že bude také hrát roli při výběru motorizace, ale 360 tisíc za tohle auto s naftou není zrovna málo. Taky se tady neuvádí, co v té ceně je. Pokud jen základ, tak to je opravdu dost otřesná cena.
Tenhle vůz mě nechává naprosto chladným - asi už hold nejsem mladý.
reagovat
Fanda
počet příspěvků551
datum registrace28.09.2008
Středa 09.10.2013 12:28, RE: nové motory? kdy budou?
Paul napsal:
Kdy už konečně dostane Rapid novou generaci TSI s řemenem? Řetězovým ani po modernizaci nevěřím. Jinak liftback ve výbavě Amb Fresh s 1,2 TSI 77kW mi přijde jako zajímavá nabídka. Hatchback mi vzhledem k nutnosti mít u akční verze financování moc výhodný nepřijde.


Rapid bohužel dostane novou generaci Tsi ,až s platností nové emisní normy euro 6,tuším od roku 2015,mám obavu,aby ještě nakonec nedostala staré motory Tsi i nová Fabie,zatím to vypadá na novou řadu,ale to se tvrdilo o podvozkové platformě také a už z toho sešlo.
reagovat
Corlis
počet příspěvků135
datum registrace14.03.2007
Středa 09.10.2013 17:31, spaceback
hlavně bych si to nekupoval v liftbacku, všechny testy hodnotí otřesné chování kastle na nerovnostech, spaceback je na tom mohem lépe. Jak nová octávka, v kombi je to prý jiné kafe nez klasika /říká kolega, co měl možnost vyzkoušet déle obě verze/.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.