0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Roomster: první dojmy ze Ženevy + cena

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 09:11, Mlhovky
Zajímavé že ani v nejvyšší výbavě nejsou mlhovky ve předu?To je snad blbost ne, i na jedné z fotek jsou!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 10:05, RE: Mlhovky
Aleš napsal:
Zajímavé že ani v nejvyšší výbavě nejsou mlhovky ve předu?To je snad blbost ne, i na jedné z fotek jsou!
Na oficiálních fotkách je prakticky vždy auto v nejlepší výbavě (je tomu tak u všech automobilek), stejně tak ani jeden ze šesti vystavených Roomsterů nebyl pouze v základní výbavě. Informace v článku vycházejí z oficiálních materiálů automobilky, takže to není náš odhad nebo výmysl. Do června, kdy se Roomster začne prodávat se ale samozřejmě může lecos změnit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 10:20, cena
Jsem docela zvědavej jak se tu bude Roomster prodávat.....340.000 za nové auto v základu není zas tak moc,ale když má velmi slabou základní výbavu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 11:31, Pane Vrzal
Nepochopili nebo neopsali jste to špatně? V nejvišší výbavě nebude klima ani příprava pro rádio? Tomu nějak nechápu, to si budu muset sebou vozit nějakej tranďák nebo co? To mi nějak hlava nebere.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 11:51, RE: Pane Vrzal
Jack napsal:
Nepochopili nebo neopsali jste to špatně? V nejvišší výbavě nebude klima ani příprava pro rádio? Tomu nějak nechápu, to si budu muset sebou vozit nějakej tranďák nebo co? To mi nějak hlava nebere.
Že to nebude ani v nejvyšší výbavě neznamená, že si to tam člověk nemůže na příplatek dokoupit. Typy výbav budou třeba 3 nebo 4, ale dokoupit si tam člověk samozřejmě může cokoliv. Že se kvůli ceně maximálně očeše výbava jsme u Škodovek přece zvyklí...

Myslim ale, že vzhledem k tomu, že Škodovka je automobilka s bezkonkurenčně nejmenším počtem nabízených modelů (hned po Lamborghini a podobných supersportech), tak nevim jestli se jí takový experiment vyplatí... Kdyby začala vyrábět třeba třídveřovou Fabii, MPV ve stylu Renault Mégane, nebo třeba nějakou větší dodávku, tak to pochopim, ale tohle? No, ale vzhledem k tomu, že to má asi dobře spočítaný a 80% beztak půjde na vývoz tak se to asi vyplatí, ale stejně mi to vrtá hlavou...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 11:53, RE: Pane Vrzal
Mike napsal:
Že to nebude ani v nejvyšší výbavě neznamená, že si to tam člověk nemůže na příplatek dokoupit. Typy výbav budou třeba 3 nebo 4, ale dokoupit si tam člověk samozřejmě může cokoliv. Že se kvůli ceně maximálně očeše výbava jsme u Škodovek přece zvyklí...

Myslim ale, že vzhledem k tomu, že Škodovka je automobilka s bezkonkurenčně nejmenším počtem nabízených modelů (hned po Lamborghini a podobných supersportech), tak nevim jestli se jí takový experiment vyplatí... Kdyby začala vyrábět třeba třídveř...
Ten Renault Mégane má být samozřejmě Scénic :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 12:33, for Mike
Mike napsal:
Že to nebude ani v nejvyšší výbavě neznamená, že si to tam člověk nemůže na příplatek dokoupit. Typy výbav budou třeba 3 nebo 4, ale dokoupit si tam člověk samozřejmě může cokoliv. Že se kvůli ceně maximálně očeše výbava jsme u Škodovek přece zvyklí...

Myslim ale, že vzhledem k tomu, že Škodovka je automobilka s bezkonkurenčně nejmenším počtem nabízených modelů (hned po Lamborghini a podobných supersportech), tak nevim jestli se jí takový experiment vyplatí... Kdyby začala vyrábět třeba třídveř...
Je mi jasný, že to půjde dokoupit, ale nechápu, že to není v základu v nejvyšší výbavě. To se mi nějak nezdá. To by mě potom zajímalo, čím se budou ty čtyři stupně výbavy lišit, když v nejvyšší není ani příprava pro rádio. Asi nejspíš odkládac. přihrádk. 1 až 4. A pátá bude za příplatek. Už se nemůžu dočkat,až nás zaplaví trh z Ćíny a jiných podobných států, kde jsou ceny aut ještě nižší a daleko vybavenější a s kvalitou jdou také pořád nahoru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 13:03, Vzhled
No nevím, možná není můj vkus nejlepší, jsem spíš konzervativnější, ale právě vnější vzhled "pilotní kabiny "mě silně odradil a definitivně jsem se rozhodl pro Berlingo (ano, vím že je to zastaralá konstrukce, je okoukané a p.), ale z mého pohledu je líbivé, má slušný vnitřní prostor ale za cenu (i s DPH) Roomsteru v základu jsem si objednal slušně vybavený vůz (4ab,elektrika,.klima,5xdveře,metal.,rádio,mlh. abs ap. ve verzi 1,4- předesílám, že jde o auto na krátké ježdění, tedy bohatě stačí).
Věřím, že kvalita bude stejně dobrá jako u Oct., přesto ale mnoho rodin s dětmi u nás asi neosloví.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 13:11, Hnus
No nevím jak ostatní, ale já už když jsem viděl pirátské ukázky tohoto auta přímo na ulici v nějakém autopořadu na TV prima, hned jsem pochopil, že tohle je fakt hnus auto. Chtěl bych vidět návrháře, který tohle auto designoval. Vždyť to vypadá, jak 2 svařené auta dohromady. Jako by to dělal nějaký fanda někde v garáži. Nejsem zrovna fanda aut Škoda, ale tohle je fakt děs.
Poslední skutečně hezký auto je Škoda Octavia combi I. Ta má pěkně plynulé tvary. Vše potom (Octavia II, yetti) jsou totální úlety a nebo auta skoro stejný pro celý koncern (Passat 3BG x Superb).
Jediným důvodem, proč bych si ho snad pořídil, jsou prostorové možnosti.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 15:04, Roomster
Kdybych měl 350 000 kč, určitě bych šel do něčeho jiného a líbivějšího. Podle mě se jim tohle auto moc nepovedlo. Interiér vcelku dobrej, ale ten design karoserie, zvlášť z toho boku, kdy přechází přední dveře na zadní, nic moc. Je to věc názoru a vkusu, ale mě toto vozítko vůbec nijak neláká.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 15:16, RE: Roomster
Jiří napsal:
Kdybych měl 350 000 kč, určitě bych šel do něčeho jiného a líbivějšího. Podle mě se jim tohle auto moc nepovedlo. Interiér vcelku dobrej, ale ten design karoserie, zvlášť z toho boku, kdy přechází přední dveře na zadní, nic moc. Je to věc názoru a vkusu, ale mě toto vozítko vůbec nijak neláká.
Moje rec,tohhle auto je opravdu hodne zvlastni ale urcite jde o zvyk a casem se mozna zalibi,ale ta vybava je proste hruza,to je tipicka Skodovka,v zakl vybave dostanete volant,radicku a 3 pedaly a "sedacky" si musite dokoupit za priplatek.Proto tuhle automobilku neuznavam a nikdy nebudu!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 16:48,
Tak si tady pročítám všechny příspěvky a neztačím se divit. Netvrdím, že toto auto bude vyhrávat soutěže krásy ale svoje místo na trhu určitě má. Každá automobilka přece nabízí několik modelů, to je přece uplně normální. Sám bych si toto auto nekoupil, ale věřím, že si své zákazníky určitě najde. Jen tak mimichodem jsem majitelem octavie a nemyslím si škodovky jsou jen volant, pedály a volant!!!! Snad tady nepopisujeme škodovky staré 30 let za 10tis. Snad si nemyslíte, že vám někdo prodá octavii 2.0TDi nebo TFSi s DSG nebo 4*4 nebo xonony za nějakých 450tis.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.03.2006 12:57, Výbava
Já tomu nevěřím. Podle mně výbava bude rozumně odstupňovaná stejně jako u oktávky ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.03.2006 14:39, RE: bez předmětu
davy napsal:
Tak si tady pročítám všechny příspěvky a neztačím se divit. Netvrdím, že toto auto bude vyhrávat soutěže krásy ale svoje místo na trhu určitě má. Každá automobilka přece nabízí několik modelů, to je přece uplně normální. Sám bych si toto auto nekoupil, ale věřím, že si své zákazníky určitě najde. Jen tak mimichodem jsem majitelem octavie a nemyslím si škodovky jsou jen volant, pedály a volant!!!! Snad tady nepopisujeme škodovky staré 30 let za 10tis. Snad si nemyslíte, že vám někdo prodá octavii...
450 tisíc bych nikdy nedal za auto, které je na každém rohu, má zastaralý uchrochtaný motor a co chvíli stojí v servisu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.04.2006 22:24, RE: bez předmětu
anonym napsal:
450 tisíc bych nikdy nedal za auto, které je na každém rohu, má zastaralý uchrochtaný motor a co chvíli stojí v servisu.
Tebe bych chtěl vidět co máš doma v garáži, že tak hloupě kecáš. Já vlastním Octávii combi 2 + MINI coopera a škodovky mám rád a nedám na ně dopustit. Mino jiné ta výbava bude jako u octávie odstupňovaná a od ambiente bude klima
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.