0
zpět
 

diskuze k tématu: Sériová podoba Roomsteru se odhaluje!

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 00:05, pekny
hmm interier hodne zajimavy kde sou casy 120 a favoritu co:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 09:38, design
Jednim slovem - HNUS
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 12:09,
drahý docela!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 12:36, RE: bez předmětu
anonym napsal:
drahý docela!!!!
mozna...rozhodne levnejsi nez konkurence+v mnoha ohledech lepsi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 14:31, Další "typicky české tvary"?
Další "typicky české tvary"?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 15:34, nic moc
Tohle už prostě není můj styl........nelíbí se mě to,ani trochu.Hlavně ten interiér je dost posranej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 16:02, Škodovka
Darmo Škodovka miery na západ. Jej modely sú čoraz drahšie a pre menší okruh zákazníkov. Ten Roomster je fakt HNUS(uvidíme ako bude pôsobiť naživo).Predná časť s maskou a svetalmi ešte ujde ale ten bočný profil a strecha. Mne sa Škodovky nikdy nepáčili a pre tento model to platí dvojnásobne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 17:10, RE: Škodovka
Kolega zo Slovenska napsal:
Darmo Škodovka miery na západ. Jej modely sú čoraz drahšie a pre menší okruh zákazníkov. Ten Roomster je fakt HNUS(uvidíme ako bude pôsobiť naživo).Predná časť s maskou a svetalmi ešte ujde ale ten bočný profil a strecha. Mne sa Škodovky nikdy nepáčili a pre tento model to platí dvojnásobne.
no vidis kolego ze slovenska ty mas asi diplom na vs z desingu ze tady pises capslockem ze roomster je hnus + nemluve o ostatnich prispevcich skodovka se prodava cim dal vice je perspektivni a urcite ma ve svych radach spoustu opravdovych odborniku kteri dokazou spocitat rentabilitu a prodeje panove
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 18:12, ????
Jestli tohle je vyšší než Berlingo,jedu na Mars.Nebudu hodnotit design,je to zbytečný,ale cena za 350 000Kč v základu se slaboučkým motůrkem je vyloženě ,lidová a česká,.Raději Berlingo se silnější jedna čtyřkou a pořádnou bezpečnostní výbavou za 330 000Kč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 19:52, Roomster
HUMUS !!!! nejhnusnější auto na trhu !!! Jestli takto bude vypadat i NEW fabia, tak u mě škodovka skončila
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 20:11, RE: Škodovka
pola napsal:
no vidis kolego ze slovenska ty mas asi diplom na vs z desingu ze tady pises capslockem ze roomster je hnus + nemluve o ostatnich prispevcich skodovka se prodava cim dal vice je perspektivni a urcite ma ve svych radach spoustu opravdovych odborniku kteri dokazou spocitat rentabilitu a prodeje panove
Nemám síce žiadny diplom z VS desingu, to mate pravdu, ale nie som jediný kto tu ma taký názor na novú Škodu Roomster. A myslím si že najlepšie ohodnotia auto bežný ľudia. Veď ani odborníci nemôžu vedieť na 100 percent čo sa bude páčiť. Od toho tu sme( my spotrebitelia). My nakoniec rozhodneme či sa auto stane hitom alebo úplným prepadákom.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.01.2006 21:33, RE: Škodovka
Kolega zo Slovenska napsal:
Nemám síce žiadny diplom z VS desingu, to mate pravdu, ale nie som jediný kto tu ma taký názor na novú Škodu Roomster. A myslím si že najlepšie ohodnotia auto bežný ľudia. Veď ani odborníci nemôžu vedieť na 100 percent čo sa bude páčiť. Od toho tu sme( my spotrebitelia). My nakoniec rozhodneme či sa auto stane hitom alebo úplným prepadákom.
ano vsiml sem si ze vetsina nazoru na roomster zde-popr i jinde-neni kladna ale nesouhlasim ze nejlepe ohodnoti neco noveho bezny spotrebitel vzpomnte si jaka to byla pred par lety troufalost od bmw prijit s tim s cim prislo-kazdy nad tim ohrnoval nos-a dnes? dnes bmw udava trend v desingu aut troufam si tvrdit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.01.2006 16:12, viděl jsem svařenou kastli
Dělal jsem v Kvasinách na stavbě výrobní linky na Róomstery a poštěstilo se mi bejt u jejího zkoušení a rozjezdu. Viděl jsem první svařovaný karoserie. To co je tady ve fotogalerii (první tři fotky) to je spíš karikatura. Ty zadní světla sice tvarem odpovídají,ale naštěstí mají "normální velikost" tj. jsou menší. A celkově to je decentnější, než ty skici tady. Ale to je tak vždycky, že skutečná podoba je decentnější, než to, co lidem ukážou jako první "náhled". Myslim, že to nebude zase takový ošklivý auto. Velikostí bych to přirovnal k malinko větší Fabii Combi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.01.2006 15:07, RE: viděl jsem svařenou kastli
Kvápa napsal:
Dělal jsem v Kvasinách na stavbě výrobní linky na Róomstery a poštěstilo se mi bejt u jejího zkoušení a rozjezdu. Viděl jsem první svařovaný karoserie. To co je tady ve fotogalerii (první tři fotky) to je spíš karikatura. Ty zadní světla sice tvarem odpovídají,ale naštěstí mají "normální velikost" tj. jsou menší. A celkově to je decentnější, než ty skici tady. Ale to je tak vždycky, že skutečná podoba je decentnější, než to, co lidem ukážou jako první "náhled". Myslim, že to nebude zase takový o...
Zrovna jsem chtěl napsat, proč lidi nadávají na vzhled, když to auto ještě vlastně neviděli. Však to co je tady na fotkách je fotomontáž, to ej přece každému jasné, ne ?
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.