0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda přichází s akčním modelem Octavia Tour Trumf

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.07.2011 12:39, Konecne rozumne ceny
Konecne rozumne ceny aut... je videt, ze Skodovce slapou na paty hyundai a kia. Skoda jen ze se ze skodovek vsechno tak krade-radia, airbagy, xenony,...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.07.2011 15:52, RE: Konecne rozumne ceny
zeneva napsal:
Konecne rozumne ceny aut... je videt, ze Skodovce slapou na paty hyundai a kia. Skoda jen ze se ze skodovek vsechno tak krade-radia, airbagy, xenony,...
když si vzpomenu jak jsem v roce 96 chtěl feldu kombíka 1.6 ve výbavě holobyt za báječných 300.000,- a to mě navíc řekli že dodání do třech měsíců možná, do půl roku určitě, ale zaplatit musím hned a kdyby se to náhodou zdražilo tak budu muset přitlačit...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.07.2011 18:56, RE: Konecne rozumne ceny
tomaskrtek napsal:
když si vzpomenu jak jsem v roce 96 chtěl feldu kombíka 1.6 ve výbavě holobyt za báječných 300.000,- a to mě navíc řekli že dodání do třech měsíců možná, do půl roku určitě, ale zaplatit musím hned a kdyby se to náhodou zdražilo tak budu muset přitlačit...
Kolega teď soukromě prodává Octavii 2 kombi Ambiente z roku 2006. S nějakou výbavou navíc jako 4 hlavové airbagy navíc atd. Motor 75 kW 1,6 MPi. Najeto má cca 32000, jezdí do práce MHD. Původní cena byla 640 tisíc!!! Viděl jsem fakturu. Octávie se prostě prodávala za cenu aut střední třídy, navíc při tehdejší nižší kupní síle. Jo tyhle zlatý doby pro škoda auto jsou už asi pryč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.07.2011 09:40, Skvělá nabídka.
Hned jdu rozbít prasátko a to kombi s 59kw motorem prostě musím mít. Cože? Že to je akční nabídka jenom pro české burany? Takže si to nemůžu koupit? Tak to je v pr**li!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.07.2011 13:10, RE: Skvělá nabídka.
gablenz napsal:
Hned jdu rozbít prasátko a to kombi s 59kw motorem prostě musím mít. Cože? Že to je akční nabídka jenom pro české burany? Takže si to nemůžu koupit? Tak to je v pr**li!!!
Ano, není to kdovíco, 59kW na kombíka, ale tato cena už odpovídá kvalitě.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.