0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia II: jak na kontrolu a doplňování kapalin (3. díl)

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
capslock
počet příspěvků355
datum registrace28.07.2007
Čtvrtek 31.03.2016 14:53, chlazení
Mám za to, že do chladícího okruhu se používá obyčejná netvrdá voda, nikoliv destilovaná, která je agresivní.
reagovat
nahlásit
ctverak
počet příspěvků255
datum registrace01.08.2007
Čtvrtek 31.03.2016 21:31, posilovač řízení
Tak tu kontrolou kapaliny v posilovači řízení bych u OII chtěl vidět, takovou nádobku OII nemá.
reagovat
nahlásit
Abík
počet příspěvků93
datum registrace20.01.2009
Pátek 01.04.2016 10:35, To Škoda Octavia druhé generace ještě nemá.
Automatickou kontrolu hladiny brzdové kapaliny, hladiny motorového oleje, hladiny kapaliny v chladiči? Já jenom vím, že třeba ta, kterou jsem si občas půjčil upozorňovala žlutým trojúhelníkem na prasklou žárovku. To takový Peugeot 508, ten se nakecá, že máte vše OK, než vyjedete.
reagovat
nahlásit
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.