diskuze k tématu: Škoda Octavia II 1.4 TSI - zkušenost majitele po roce jezdění
kategorie zařazení tématu: česká vozidla
GSX1100G
počet příspěvků121
datum registrace02.12.2014
Úterý 30.06.2020 11:38,
rozvody
Pokud máte skutečně tu servisni knížku, tak si dobře zkontrolujte, je-li u motoru provedena výměna rozvodů. Na počátku se u těchto motorů jednalo skutečně o malou katastrofu. Jinak souhlas. Jezdím s verzí 110kw a nemůžu si projev a spotřebu tohoto motoru vynachválit.