0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia I 1.9 tdi 81kw

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, česká vozidla
solaris
počet příspěvků3
datum registrace14.01.2016
Čtvrtek 14.01.2016 13:16, Škoda Octavia I 1.9 tdi 81kw
Ahoj,

potřebuji poradit. Oplatí se ještě kupovat Octavii I 1.9 tdi 81kw? Mám tady nabídku na ročník 2002. Hledám auto s rozpočtem cca 80-100 tisíc. Na denní ježdění (cca 20-25 tisící za rok), nízké provozní náklady. Co vím tak motor je držák, kastle nerezne, levné náhradní díly.
Nebo se kouknout po něčem jiném?
reagovat
nahlásit
driver111
počet příspěvků528
datum registrace13.03.2013
Čtvrtek 14.01.2016 13:23, RE:
Záleží po kom to je a v jakém je stavu, pokud je to člověk typu mě , tak se vyplatí koupit. Auto je opravdu držák s minimem problémů, mám s těmito auty najeto k pul milionu jak s 66,81,74 kw vše v dieslu OI. A je to jen o udržbě, takže prolézt, projet a rozmyslet se.
reagovat
nahlásit
solaris
počet příspěvků3
datum registrace14.01.2016
Čtvrtek 14.01.2016 14:58, RE:
driver111 napsal:
Záleží po kom to je a v jakém je stavu, pokud je to člověk typu mě , tak se vyplatí koupit. Auto je opravdu držák s minimem problémů, mám s těmito auty najeto k pul milionu jak s 66,81,74 kw vše v dieslu OI. A je to jen o udržbě, takže prolézt, projet a rozmyslet se.


díky, mám tady ještě možnost Audi A4, opět 1.9 tdi, vyšší výkon 96kw, 2002, cena cca 120 tisíc, kombi.

názor?
reagovat
nahlásit
kristian2
počet příspěvků273
datum registrace31.03.2015
Čtvrtek 14.01.2016 19:13, RE:
solaris napsal:
driver111 napsal:
Záleží po kom to je a v jakém je stavu, pokud je to člověk typu mě , tak se vyplatí koupit. Auto je opravdu držák s minimem problémů, mám s těmito auty najeto k pul milionu jak s 66,81,74 kw vše v dieslu OI. A je to jen o udržbě, takže prolézt, projet a rozmyslet se.
díky, mám tady ještě možnost Audi A4, opět 1.9 tdi, vyšší výkon 96kw, 2002, cena cca 120 tisíc, kombi. názor?


se zeptám blbě, ale A4 z r. 2002 má nízké provozní náklady?
reagovat
nahlásit
xxondysxx
počet příspěvků45
datum registrace16.04.2015
Čtvrtek 14.01.2016 19:26, audi bych nedoporučoval
A 4 z roku 2002 bude mít mnohem nákladnější servis...........navíc motory PD 96kw jsou náchylnější na poruchy než 66 a 81 kw u octávie, navíc všude všechno seženete na O1
reagovat
nahlásit
solaris
počet příspěvků3
datum registrace14.01.2016
Neděle 17.01.2016 11:44, Alternativa k Octavii 1
Ok díky. Ještě nějaká solidní alternativa k Octavii 1?
reagovat
nahlásit
xxondysxx
počet příspěvků45
datum registrace16.04.2015
Neděle 17.01.2016 14:36, alternativa k O 1
ford focus 2, bud 1.6 benzín 74kw, nebo TDCI ale pouze 66 kw, 80kw má již filtr pevných částic, otec ho vlastní a na 220 tid se to muselo řešit, 66 jede pocitově jen o málo mín, a pokud je rozumný roční nájezd lepší 1,6 benzín
reagovat
nahlásit
driver111
počet příspěvků528
datum registrace13.03.2013
Neděle 17.01.2016 15:46, Audi A4
bude komfortnější než O1 ,ale nákladnější, navíc je ta 96 kW verze PD a ne klasická rotačka, takže náchylnější na problémy.
reagovat
nahlásit
Zdeny60
počet příspěvků1249
datum registrace08.09.2009
Neděle 17.01.2016 17:27, RE: Alternativa k Octavii 1
solaris napsal:
Ok díky. Ještě nějaká solidní alternativa k Octavii 1?


Není, je to nejlepší auto na světě.
reagovat
nahlásit
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.