0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia 1,9 TDI - mezigenerační srovnání majitele

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.09.2010 07:24,
To jsme se toho zase dozvěděli.
Stačilo říct že vám prostě chutná...................vyšlo by to stejně
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.09.2010 08:14, RE:
Valnoha napsal:
To jsme se toho zase dozvěděli.
Stačilo říct že vám prostě chutná...................vyšlo by to stejně
uplně souhlasím...po přečtení první půlky jsem začal přeskakovat věty a pak to jen proletěl, protože to nic neřeklo, ale je pěkné, že pán je spokojený :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.09.2010 10:02,
Takový smutně plochý. Až mi zvednul náladu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.09.2010 11:10, ???
Přijde mi to nebo tady chcípnul pes po tipcarsovském faceliftu stránek?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.09.2010 11:15, RE: ???
Valnoha napsal:
Přijde mi to nebo tady chcípnul pes po tipcarsovském faceliftu stránek?
Kupříkladu já se tady vůbec nevyznám, nikdy nenajdu diskusi a když už jí najdu, tak mi do ní nejde psát.
Taky bych řekl, že hodně lidí sem lezlo přes lidovky (nebo aspoň na nich narazili na článek, pod kterým pak diskutovali).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.09.2010 11:41, Stránky
Tedy musím konstatovat,že tohle je něco otřesného,stránka je nepřehledná,věčně musím něco zavírat nebo hledat.Na malém rozlišení netbooku se mi to ani nevejde do displeje,prostě hrůza.O autech možná něco víte,ale váš správce serveru a grafik mají obě ruce levé a ještě si na nich sedí,zrůdnosti jako tahle stránka jsem páchal v 17 letech,přišlo mi tehdy hrozně "cool" mít stránka přetechnizovanou a hlavně se mi zdálo naprosto super když se po kliknutí na odkaz otevřelo nové okno,bohužel ani jedno na přehlednosti nepřidá.

Z recenze jsem se jako obvykle nic nedozvěděl,co lze taky recenzovat na autě bez poruch (tedy když majitele žádné nepotkaly).Vlastně jsem se dozvěděl jednu věc,že ojetá Octavie je stejný hazard jako zkoušet stopovat vlak,protože jak se zdá většina majitelů ta auta prodává až když mají nějaké vážnější problémy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.09.2010 12:42, RE: Stránky
Rover623 napsal:
Tedy musím konstatovat,že tohle je něco otřesného,stránka je nepřehledná,věčně musím něco zavírat nebo hledat.Na malém rozlišení netbooku se mi to ani nevejde do displeje,prostě hrůza.O autech možná něco víte,ale váš správce serveru a grafik mají obě ruce levé a ještě si na nich sedí,zrůdnosti jako tahle stránka jsem páchal v 17 letech,přišlo mi tehdy hrozně "cool" mít stránka přetechnizovanou a hlavně se mi zdálo naprosto super když se po kliknutí na odkaz otevřelo nové okno,bohužel ani jedno n...
Já si zase nemohu vynachválit facelift těchto stránek, mohu si otevírat okénka prostředním tl. kolik chci a orientace mi tu problémy rozhodně nedělá. Jinak kecy typu, takovéhle stránky jsem dělal v mateřské školce by chtělo podpořit například odkazama na Vaše stránky, takhle jsou to jen hospodský cancy. Osobně si myslím, že www.tipcars.cz je v bezpočtu stejně vypadajících stránek opět originální a dokazuje, že má koule.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.09.2010 12:44, RE: ???
Muroň napsal:
Kupříkladu já se tady vůbec nevyznám, nikdy nenajdu diskusi a když už jí najdu, tak mi do ní nejde psát.
Taky bych řekl, že hodně lidí sem lezlo přes lidovky (nebo aspoň na nich narazili na článek, pod kterým pak diskutovali).
:o) Váše psaní v diskuzi vysloveně potvrzuje co píšete v první větě. Jen pro informaci, nejsem tvůrce těchto stránek, byť je stále vychvaluju.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.09.2010 12:53, RE: ???
Valnoha napsal:
Přijde mi to nebo tady chcípnul pes po tipcarsovském faceliftu stránek?
Já sice s novým vzhledem nějak extra problémy nemám, ale je vidět, že diskuze od revoluce silně polevily. Možná to bude chtít nějaký čas nebo téma které potáhne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.09.2010 21:00, RE: Stránky
Projectigi napsal:
Já si zase nemohu vynachválit facelift těchto stránek, mohu si otevírat okénka prostředním tl. kolik chci a orientace mi tu problémy rozhodně nedělá. Jinak kecy typu, takovéhle stránky jsem dělal v mateřské školce by chtělo podpořit například odkazama na Vaše stránky, takhle jsou to jen hospodský cancy. Osobně si myslím, že www.tipcars.cz je v bezpočtu stejně vypadajících stránek opět originální a dokazuje, že má koule.
Tady je to v pohodě, na moje.auto.cz se dokonce stávkuje - je to jedna firma, nebo ne?
mně tenhle systém ukradl nick, píše mi to nick: Reno ale pak se tam objeví Michal..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.09.2010 07:42, RE: Stránky
Projectigi napsal:
Já si zase nemohu vynachválit facelift těchto stránek, mohu si otevírat okénka prostředním tl. kolik chci a orientace mi tu problémy rozhodně nedělá. Jinak kecy typu, takovéhle stránky jsem dělal v mateřské školce by chtělo podpořit například odkazama na Vaše stránky, takhle jsou to jen hospodský cancy. Osobně si myslím, že www.tipcars.cz je v bezpočtu stejně vypadajících stránek opět originální a dokazuje, že má koule.
Tak se mrkněte sem www.root.cz ,vzhled zůstal,administraci a provoz už zastává dávno někdo jiný
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.09.2010 11:19,
Tesi me, ze je majitel spokojeny.
Jenom bych dodal, me prijde ze o1 ma vice mista vepredu nez o2. Samozrejme, ze o2 ma zase vic mista vzadu nez o1. Kazdopadne jako ridici mi vice vyhovuje z hlediska prostornosti o1. Ma nekdo taky takovy dojem ?
A co se tyka chipu, nekdo ho umi lepe a nekdo hure. Autorovi zrejme poslouzil ne moc dobry chipar. Kdyz to nekdo umi, proste to na aute nepoznate ze je chiple (az na vykon). Takovych lidi je ale malo a ceka se na ne treba i 2 mesice.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.10.2010 08:30, Mam takovy hloupy dotaz
Chcete mi rict, ze kdyz v Praze zapnu tempomat, pojedu dejme tomu do MB a zpet (coz je zhruba 100km) - celou dobu 160, ze Vase Octavia bude zrat v prumeru tech 6 litru?

reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.