0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia 1.6i - v jaké je kondici po 230 tis. km?

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.08.2012 12:55, Recenze
Petr-Tipcars: Nemyslím si, že za Vaší recenzi tu sklidíte posměch. Přijde mi, že patří k tomu lepšímu z toho, co se tu objevuje. Za mne máte plus už jen tím, že na české poměry v ještě relativně slušném intervalu měníte olej, je jedno, že je low cost. Nechcete od auta nesmyslné věci, je vidět, že se o něj podle potřeb i staráte...a s tím, že auto ještě může udělat hodně té každodenní práce a to navíc za rozumné náklady, se dá určitě souhlasit. Přeji, ať dále dobře slouží. PS: Spojka Vám drží právě tím, že od auta nechcete nesmysly typu gumování při rozjezdu, kola lezoucí z podběhů atd...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.08.2012 14:12, A jaké auto si budete kupovat?
V recenzi se uvádí, že auto se bude prodávat.
Zajímalo by mě jakou má autor představu o svém budoucím vozidle.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.08.2012 22:04, RE: Recenze
anonym napsal:
Petr-Tipcars: Nemyslím si, že za Vaší recenzi tu sklidíte posměch. Přijde mi, že patří k tomu lepšímu z toho, co se tu objevuje. Za mne máte plus už jen tím, že na české poměry v ještě relativně slušném intervalu měníte olej, je jedno, že je low cost. Nechcete od auta nesmyslné věci, je vidět, že se o něj podle potřeb i staráte...a s tím, že auto ještě může udělat hodně té každodenní práce a to navíc za rozumné náklady, se dá určitě souhlasit. Přeji, ať dále dobře slouží. PS: Spojka Vám drží prá...
Souhlas, recenze se mi taky líbila. Přišla mi nezaujatá a objektivní. Autor přistoupil už ke koupi s rozumem a vybral si zachovalý kus. Nevím, proč bychom mu neměli věřit spotřebu. Známý měl tuto motorizaci velmi dlouho a jezdil se stejným průměrem. Ty zobecňující fámy jsou nejspíše založeny na kusech s poruchou lambdy nebo katu, na které ze začátku trpěly. Spojky u Oktávek a sesterských modelů obecně vydrží hodně za předpokladu slušného chování. Navíc 1,6 55 kW nemá nic moc krouťák a nedivil bych se, kdyby spojka byla shodná se silnějšími modely, takže klidně může vydržet i dalších 100 000.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.