0
zpět
 

diskuze k tématu: Rychlá a zábavná Octavia RS

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
Alda
počet příspěvků36
datum registrace25.05.2007
Pátek 09.08.2013 15:21, Transf...
A z jaké strany jste na Transfagaraš jeli? Před dvěma lety jsem jel služebně do Bukurešti, chtěl jsem se taky projet, ale ze strany od Sibiu byla silnice po prvních pár serpentinách zavřená. Důvod nevěděli ani sami Rumuni (pravda kolegové v Bukurešti, na místě jsem se neptal).
reagovat
Fanda
počet příspěvků551
datum registrace28.09.2008
Pátek 09.08.2013 18:35, RE: Transf...
Alda napsal:
A z jaké strany jste na Transfagaraš jeli? Před dvěma lety jsem jel služebně do Bukurešti, chtěl jsem se taky projet, ale ze strany od Sibiu byla silnice po prvních pár serpentinách zavřená. Důvod nevěděli ani sami Rumuni (pravda kolegové v Bukurešti, na místě jsem se neptal).


Moc se mi nechce věřit,že zde někdo z TipCarsu na testování v Rumunsku byl.Celkově tam s tím novináři najeli 500 km.S autem se tam i svezl i závodník Kopecký a auto si velmi pochvaloval.Především podvozek a sedačky vozu.Proti předchozí generaci se i povedla zmenšit spotřeba při o něco lepším výkonu.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Pátek 09.08.2013 20:05, RE: Transf...
Fanda napsal:
Alda napsal:
A z jaké strany jste na Transfagaraš jeli? Před dvěma lety jsem jel služebně do Bukurešti, chtěl jsem se taky projet, ale ze strany od Sibiu byla silnice po prvních pár serpentinách zavřená. Důvod nevěděli ani sami Rumuni (pravda kolegové v Bukurešti, na místě jsem se neptal).
Moc se mi nechce věřit,že zde někdo z TipCarsu na testování v Rumunsku byl.Celkově tam s tím novináři najeli 500 km.S autem se tam i svezl i závodník Kopecký a auto si velmi pochvaloval.Především podvozek a sedačky vozu.Proti předchozí generaci se i povedla zmenšit spotřeba při o něco lepším výkonu.


Kolega Markovič z redakce iHNED.cz, od které jsme článek převzali, byl na akci opravdu fyzicky přítomen...
reagovat
Fanda
počet příspěvků551
datum registrace28.09.2008
Pátek 09.08.2013 20:38, RE: Transf...
Karel - TipCars.com napsal:
Fanda napsal:
Alda napsal:
A z jaké strany jste na Transfagaraš jeli? Před dvěma lety jsem jel služebně do Bukurešti, chtěl jsem se taky projet, ale ze strany od Sibiu byla silnice po prvních pár serpentinách zavřená. Důvod nevěděli ani sami Rumuni (pravda kolegové v Bukurešti, na místě jsem se neptal).
Moc se mi nechce věřit,že zde někdo z TipCarsu na testování v Rumunsku byl.Celkově tam s tím novináři najeli 500 km.S autem se tam i svezl i závodník Kopecký a auto si velmi pochvaloval.Především podvozek a sedačky vozu.Proti předchozí generaci se i povedla zmenšit spotřeba při o něco lepším výkonu.
Kolega Markovič z redakce iHNED.cz, od které jsme článek převzali, byl na akci opravdu fyzicky přítomen...


To už jo,věděl jsem,že článek je převzatý.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.