0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Scenic, Škoda Octavia nebo Subaru Legacy Outback?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, česká vozidla, japonská vozidla, japonská vozidla, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.12.2005 13:55, pecka
Naprosto souhlasím s panem redaktorem. Pokud hledáte kvalitní čtyřkolku s nízkými provozními náklady a dostupným servisem, tak jednoznačně octavii. Když budete chtít nejspolehlivější pohon všech kol, není jiná možnost než legacy (outback). Jsou sice dražší, vyžadují kvalitní servis, za to se Vám odvděčí skvělými jízdními vlastnostmi a nezaměnitelností s ostatními značkami. Scénica bych volil až jako poslední možnost z těchto tří vozů, oproti legacy silně pokulhává v technice a spolehlivosti a oproti octavii, kromě větší světlé výšky, nemá co nabídnout navíc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.12.2005 18:40, Subaru
Podle mne tady neni co resit. Scenic a octavia na subaru nemaji ani zdaleka. Akorat mozna v cene.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.12.2005 09:57, scenik
Já bych vám doporučil renautla nás známí ho má a je bez problému a navíc je to pekny auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.01.2006 04:22, RE: scenik
Kuba napsal:
Já bych vám doporučil renautla nás známí ho má a je bez problému a navíc je to pekny auto
A co jako, že je to pěkný auto?? (mě se teda zrovna vůbec nelíbí, ale to je subjektivní). Že váš známí má renautla scénik a je bez problému nic neznamená. Můj známý má zase renaulta scénic a sere se mu to v jednom kuse. Já bych šel do subaru....je to dost solidní auto a navíc opravdu 4X4 (takže ovladatelnost v zatáčkách nesrovnatelná).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 15.07.2006 11:17, RE: scenik
anonym napsal:
A co jako, že je to pěkný auto?? (mě se teda zrovna vůbec nelíbí, ale to je subjektivní). Že váš známí má renautla scénik a je bez problému nic neznamená. Můj známý má zase renaulta scénic a sere se mu to v jednom kuse. Já bych šel do subaru....je to dost solidní auto a navíc opravdu 4X4 (takže ovladatelnost v zatáčkách nesrovnatelná).
Kdyby to slo psat z trochou ucty, kolik Vam je let? 15 a mackate si uhry na tvari? Nevite jak se mate chovat? Sakra, kam Ti cesi dali slusnost a vychovani? Mit nazor muze kazdy a take kazdy jej muze napsat pekne a inteligentne.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.