0
zpět
 

diskuze k tématu: Ojetina za 150.000,-

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, česká vozidla, česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.01.2006 07:47, Mercedes Benz Vito
Dobrý den, prostřednictvím této diskuze žádám o radu od někoho kdo má zkušenosti s Vitem. Podnikám a potřebuju větší auto. Rozhodju se mezi Vitem a Peugeotem Expertem. O peugeot v dieselu je nepochybně velmi spolehlivý vůz, ale u Vita se mi moc líbí design a myslim si, že se spolehlivostí na tom také špatně nebude. Děkuji za radu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.01.2006 07:51, Škoda - dobrá, ale bacha na zloděje
I když škodovkou nejezdím, tak si myslím, že to jsou dobrá auta. Sice "přehypovaná" a nesmyslně drahá, ale to si lidé způsobili sami :)
Chtěl bych se tu však zabývat jedním faktorem, který mi Škodovku nedovolí koupit. Jedná se o zloděje. Mám blízké přátele v řadách PČR a tak vím, jak to u nás na Liberecku vypadá. Je to bez debat, Octavia v TDi by mi nestála pod okny déle než půl roku (ne každý má garáž). Fabia to samé. A v posledních měsících se tu začaly zase krást i Felicie. Takže ač jsou to dobré volby aut, to riziko prostě nehodlám nést. Že by to spravilo pojištění? Mám s tím zkušenosti - čuměj na vás jak na zloděje, někoho kdo chce spáchat největší pojistný podvod v dějinách a pak vám daj peníze za půl roku ... a na to nemám čas, musím jezdit furt ...
No nic, jen jsem napsal své varování. Třeba to v jiných částech republiky není tak hrozné, ale tenhle faktor prostě nejde podcenit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.01.2006 09:29, Peugeot 406 HDI
Vim z jste psal diesel do 150 tis to pdole me na octavii v dobrem stavu nestaci, ale GOLF 3 TDI 81kW 110 koní je dobrá volba, nebo seat Toledo se stejným motorem, sám ho mám a jsem spokonej, v dobrím stavu se _Toeldo i golf pohybuji okolo 120 tis v plné výbavě a nehavarovane. Kouknete i do annonce, tam jsou nekdy velice zajimavy kusy za lepsi ceny nez ma bazar. Jinak pokud by jste chtel do octavie dat onech 200 tis to bych radsi koupil Peugeota 406 HDI take s vykonem 110 koni, nedavno jsem v annonci narazil na Peugeota 406 HDI 110 koni, aut. klima, komplet v elektrice, destovy senzor, 1. majitel, koupeno v CZ, nehavarovano, servisni knizka za 199 tis. Zalezi na vas :) hodne stesti s vyberem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.01.2006 09:42, Zazrak
Jen takovy nepodstatny detail. Myslim ze pan Vaculik nepochopil tazatele. Tazatel psal ze chce koupit nejaky zazrak (rychlejsi, pohodlnejsi...). Nemyslel to tak, ze felicie je zazrak. Jinak s Vama plne souhlasim. Felicie je jen takovy novejsi favorit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.01.2006 13:12, RE: Mercedes Benz Vito
Zavadil napsal:
Dobrý den, prostřednictvím této diskuze žádám o radu od někoho kdo má zkušenosti s Vitem. Podnikám a potřebuju větší auto. Rozhodju se mezi Vitem a Peugeotem Expertem. O peugeot v dieselu je nepochybně velmi spolehlivý vůz, ale u Vita se mi moc líbí design a myslim si, že se spolehlivostí na tom také špatně nebude. Děkuji za radu.
V každém případě vám radím Peugeot, u Mercedesu je mnohem dražší servis ( cca. 1500,- / hodina + DPH ) i náhradní díly a kvalita Vita nebo současných Mercedesů vůbec je dosti pochybná - neustálé poruchy řídících jednotek motorů (CDi), utahané motory a bouchající nápravy po "párů kilometrech mě nijak nenadchly.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.01.2006 13:15, RE: Škoda - dobrá, ale bacha na zloděje
Tajtrdlik napsal:
I když škodovkou nejezdím, tak si myslím, že to jsou dobrá auta. Sice "přehypovaná" a nesmyslně drahá, ale to si lidé způsobili sami :)
Chtěl bych se tu však zabývat jedním faktorem, který mi Škodovku nedovolí koupit. Jedná se o zloděje. Mám blízké přátele v řadách PČR a tak vím, jak to u nás na Liberecku vypadá. Je to bez debat, Octavia v TDi by mi nestála pod okny déle než půl roku (ne každý má garáž). Fabia to samé. A v posledních měsících se tu začaly zase krást i Felicie. Takže ač jsou to d...
Nehledě na to, že Octavia je snad nejsnadněji ukradnutelné auto....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.01.2006 13:17, RE: Peugeot 406 HDI
Martin napsal:
Vim z jste psal diesel do 150 tis to pdole me na octavii v dobrem stavu nestaci, ale GOLF 3 TDI 81kW 110 koní je dobrá volba, nebo seat Toledo se stejným motorem, sám ho mám a jsem spokonej, v dobrím stavu se _Toeldo i golf pohybuji okolo 120 tis v plné výbavě a nehavarovane. Kouknete i do annonce, tam jsou nekdy velice zajimavy kusy za lepsi ceny nez ma bazar. Jinak pokud by jste chtel do octavie dat onech 200 tis to bych radsi koupil Peugeota 406 HDI take s vykonem 110 koni, nedavno jsem v ann...
Peugeot v HDi je rozhodně dobrá volby, spolehlivý prostorný vůz s dobrým poměrem výkon/spotřeba/cena ND apod.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.01.2006 17:35, RE: Škoda - dobrá, ale bacha na zloděje
Tajtrdlik napsal:
I když škodovkou nejezdím, tak si myslím, že to jsou dobrá auta. Sice "přehypovaná" a nesmyslně drahá, ale to si lidé způsobili sami :)
Chtěl bych se tu však zabývat jedním faktorem, který mi Škodovku nedovolí koupit. Jedná se o zloděje. Mám blízké přátele v řadách PČR a tak vím, jak to u nás na Liberecku vypadá. Je to bez debat, Octavia v TDi by mi nestála pod okny déle než půl roku (ne každý má garáž). Fabia to samé. A v posledních měsících se tu začaly zase krást i Felicie. Takže ač jsou to d...
Šak u nás na Moravě sa nekade!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.01.2006 17:51, RE: Škoda nic moc
Thales napsal:
Šak u nás na Moravě sa nekade!
Sú omnoho krajšie, lacnejšie a väčšie auta ako Octavia za 150 000. Skús si to premyslieť. Jedno ale uznám. TDi boli na svoju dobu dobré motory, dnes ich však prekoná skoro každý moderný turbodiesel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 14:36, VW Polo 1.6GTI
Je to spravná volba, doposud mam Polo s motorem 1.3 chtel bych neco silnějsiho ve sportovni verzi.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.